Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Lesnice

Pro TJ Sokol Lesnice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332437-tj-sokol-lesnice","club_name":"TJ Sokol Lesnice","club_place":"","club_addr":"Lesnice 118, Lesnice, 78901","club_lng":16.93749,"club_lat":49.8759,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.8759,"center_lng":16.93749}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Lesnice

Lesnice 118, Lesnice, 78901
lesnice@centrum.cz
723146374

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Lesnice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

lesnice@centrum.cz

Sport Lesnice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Lesnice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Lesnice je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Olomoucký kraj - 1.A třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Šumperk a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023