Administrace Sportovní akce

TJ Jiskra Rapotín

Pro TJ Jiskra Rapotín nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332578-tj-jiskra-rapotin","club_name":"TJ Jiskra Rapot\u00edn","club_place":"","club_addr":"Rapot\u00edn, 78814","club_lng":17.01551,"club_lat":50.00047,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.00047,"center_lng":17.01551}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Jiskra Rapotín

Rapotín, 78814
fotbal.rapotin@seznam.cz
736165596

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Jiskra Rapotín hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a dorostu. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

fotbal.rapotin@seznam.cz

Sport Rapotín!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Jiskra Rapotín. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Jiskra Rapotín byl založen v roce 1948 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Olomoucký kraj - krajský přebor muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Šumperk a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39055 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024