Administrace Sportovní akce

TJ Slovan Vejprty

Pro TJ Slovan Vejprty nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331048-tj-slovan-vejprty","club_name":"TJ Slovan Vejprty","club_place":"","club_addr":"Komensk\u00e9ho 14, Vejprty, 43191","club_lng":13.03225,"club_lat":50.49043,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.49043,"center_lng":13.03225}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Slovan Vejprty

Komenského 14, Vejprty, 43191
tjslovanvejprty@seznam.cz
777336280

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Slovan Vejprty hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a přípravek. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

tjslovanvejprty@seznam.cz

Sport Vejprty!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Slovan Vejprty. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Slovan Vejprty byl založen v roce 1888 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Chomutov okresní přebor mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Chomutov a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39043 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024