Administrace Sportovní akce

SK Strupčice

Nejbližší domácí zápasy
SK Strupčice

Omlouváme se, pro "SK Strupčice" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro SK Strupčice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331044-sk-strupcice","club_name":"SK Strup\u010dice","club_place":"","club_addr":"Strup\u010dice 217, Strup\u010dice, 43114","club_lng":13.53626,"club_lat":50.47134,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.47134,"center_lng":13.53626}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Strupčice

Strupčice 217, Strupčice, 43114
sk.strupcice@seznam.cz
737680801

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Strupčice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu, žáků a přípravek. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

sk.strupcice@seznam.cz

Sport Strupčice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Strupčice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Strupčice byl založen v roce 1931 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Ústecký kraj - 1.B třída dospělých.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Chomutov a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 14598 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022