Administrace Sportovní akce

TJ Moravec

Pro TJ Moravec nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332062-tj-moravec","club_name":"TJ Moravec","club_place":"","club_addr":"Moravec, 59254","club_lng":16.14389,"club_lat":49.43692,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.43692,"center_lng":16.14389}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Moravec

Moravec, 59254
kachli@seznam.cz
731457693

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Moravec hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

kachli@seznam.cz

Sport Moravec!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Moravec. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Moravec byl založen v roce 1953 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Vysočina kraj - 1.A třída mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Žďár nad Sázavou a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024