Administrace Sportovní akce

FC Hamry nad Sázavou

Pro FC Hamry nad Sázavou nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332070-fc-hamry-nad-sazavou","club_name":"FC Hamry nad S\u00e1zavou","club_place":"","club_addr":"Hamry nad S\u00e1zavou 295, 59101 \u017d\u010f\u00e1r nad S\u00e1zavou","club_lng":15.90951,"club_lat":49.56763,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.56763,"center_lng":15.90951}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

FC Hamry nad Sázavou

Hamry nad Sázavou 295, 59101 Žďár nad Sázavou
fc.hamryns@seznam.cz

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub FC Hamry nad Sázavou hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

fc.hamryns@seznam.cz

Sport Hamry nad Sázavou!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub FC Hamry nad Sázavou. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

FC Hamry nad Sázavou byl založen v roce 1933 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Vysočina kraj - 1.B třída mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Žďár nad Sázavou a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023