Administrace Sportovní akce

SK Ujčov

Nejbližší domácí zápasy
SK Ujčov

Omlouváme se, pro "SK Ujčov" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro SK Ujčov nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332056-sk-ujcov","club_name":"SK Uj\u010dov","club_place":"","club_addr":"Uj\u010dov 95, Uj\u010dov, 59262","club_lng":16.33468,"club_lat":49.48363,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.48363,"center_lng":16.33468}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Ujčov

Ujčov 95, Ujčov, 59262
liborcepicka@seznam.cz
721823644

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Ujčov hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

liborcepicka@seznam.cz

Sport Ujčov!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Ujčov. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Ujčov je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Žďár nad Sázavou III. třída okresní soutěž mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Žďár nad Sázavou a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 21101 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022