Administrace Sportovní akce

SK Dolní Rychnov

Pro SK Dolní Rychnov nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330921-sk-dolni-rychnov","club_name":"SK Doln\u00ed Rychnov","club_place":"","club_addr":"H\u0159bitovn\u00ed 141, Doln\u00ed Rychnov, 35604","club_lng":12.64158,"club_lat":50.16103,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.16103,"center_lng":12.64158}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Dolní Rychnov

Hřbitovní 141, Dolní Rychnov, 35604
mladez.rychnov@seznam.cz
733641040

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Dolní Rychnov hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

mladez.rychnov@seznam.cz

Sport Dolní Rychnov!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Dolní Rychnov. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Dolní Rychnov byl založen v roce 1923 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Karlovarský kraj - I.A třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Sokolov a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024