Administrace Sportovní akce

MFK Trutnov

Pro MFK Trutnov nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331567-mfk-trutnov","club_name":"MFK Trutnov","club_place":"","club_addr":"Na Luk\u00e1ch 466, stadi\u00f3n Osvobozen\u00ed, Trutnov, 54101","club_lng":15.9265,"club_lat":50.56382,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.56382,"center_lng":15.9265}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

MFK Trutnov

Na Lukách 466, stadión Osvobození, Trutnov, 54101
mfktrutnov@centrum.cz
777799666

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub MFK Trutnov hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu, žáků, žákyň a přípravek. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

mfktrutnov@centrum.cz

Fotbal Trutnov!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub MFK Trutnov. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

MFK Trutnov byl založen v roce 2012 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Řídící komise pro Čechy Fortuna Divize.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Trutnov a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023