Administrace Sportovní akce

TBS Přerov

Nejbližší domácí zápasy
TBS Přerov

Středomoravská liga mužů - muži

SK UP Olomouc C

2.10.2020
Sokolovna
Borošín 178/10, Přerov VII-Čekyně
Středomoravská liga mužů - muži

BK Lipník

16.10.2020
Sokolovna
Borošín 178/10, Přerov VII-Čekyně
Středomoravská liga mužů - muži

KK Valašské Meziříčí B

6.11.2020
Sokolovna
Borošín 178/10, Přerov VII-Čekyně

Rozpis zápasů
TBS Přerov

  • 9 soutěžíTBS Přerov
    • 5 zápasůStředomoravská liga mužů - muži
      • 6.11.2020 00:00Sokol Přerov ???? : KK Valašské Meziříčí B
      • 13.11.2020 00:00SK UP Olomouc C : Sokol Přerov ????
      • 27.11.2020 00:00Sokol Přerov ???? : STRABAG Zlín B
      • 4.12.2020 00:00BK Lipník : Sokol Přerov ????
      • 11.12.2020 00:00Sokol Přerov ???? : TJ Sigma Hranice
    • 8 zápasůSeveromoravská liga žen - ženy
      • 7.11.2020 00:00BK Start Ostrava : TBS Přerov
      • 21.11.2020 00:00SK UP Olomouc B : TBS Přerov
      • 2.12.2020 20:45TBS Přerov : BK Lipník n/B
      • 16.1.2021 00:00TBS Přerov : TJ Loko Krnov
      • 30.1.2021 00:00BK Havířov B : TBS Přerov
      • 13.2.2021 00:00TBS Přerov : BK Start Ostrava
      • 6.3.2021 00:00TBS Přerov : SK UP Olomouc B
      • 20.3.2021 00:00BK Lipník n/B : TBS Přerov
    • 4 zápasyStředomoravská liga žen /výsledky z oblasti SM/ - ženy
      • 21.11.2020 00:00SK UP Olomouc B : TBS Přerov
      • 5.12.2020 00:00TBS Přerov : BK Lipník
      • 6.3.2021 00:00TBS Přerov : SK UP Olomouc B
      • 20.3.2021 00:00BK Lipník : TBS Přerov
    • 6 zápasůnadregionální liga - kadetky U17
      • 7.11.2020 16:00TBS Přerov : BK Lipník nad Bečvou
      • 21.11.2020 10:00TJ Šumperk*1x03 : TBS Přerov
      • 19.12.2020 00:00STRABAG Zlín : TBS Přerov
      • 16.1.2021 14:30TBS Přerov : Basket Valmez *2x03
      • 30.1.2021 00:00BK Lipník nad Bečvou : TBS Přerov
      • 13.2.2021 00:00TBS Přerov : TJ Šumperk*1x03
    • 7 zápasůnadregionální liga - kadeti U17
      • 7.11.2020 18:00TBS Přerov : SK UP BCM Olomouc B
      • 21.11.2020 00:00BK Lipník n. Bečvou : TBS Přerov
      • 5.12.2020 13:30TJ Šumperk*1x03 : TBS Přerov
      • 19.12.2020 00:00TJ Slavia Kroměříž B : TBS Přerov
      • 16.1.2021 12:30TBS Přerov : Basket Valmez *2x03
      • 30.1.2021 00:00SK UP BCM Olomouc B : TBS Přerov
      • 14.2.2021 08:00TBS Přerov : BK Lipník n. Bečvou
    • 6 zápasůnadregionální liga - žáci U15
      • 14.11.2020 00:00STRABAG Zlín : TBS Přerov
      • 15.11.2020 00:00SK UP Olomouc B : TBS Přerov
      • 28.11.2020 10:00TJ Šumperk : TBS Přerov
      • 29.11.2020 09:00TBS Přerov : BK Mohelnice
      • 12.12.2020 15:00BC Nový Jičín : TBS Přerov
      • 13.12.2020 00:00Basket Valmez : TBS Přerov
    • 16 zápasůStředomoravský přebor - starší minižáci U13
      • 14.11.2020 15:30TBS Přerov /MIX/-3x07 : STRABAG Zlín
      • 14.11.2020 17:00TBS Přerov /MIX/-3x07 : STRABAG Zlín
      • 28.11.2020 00:00TJ Slavia Kroměříž : TBS Přerov /MIX/-3x07
      • 28.11.2020 00:00TJ Slavia Kroměříž : TBS Přerov /MIX/-3x07
      • 13.12.2020 09:00TBS Přerov /MIX/-3x07 : SK UP BCM Olomouc
      • 13.12.2020 11:00TBS Přerov /MIX/-3x07 : SK UP BCM Olomouc
      • 23.1.2021 09:00TBS Přerov /MIX/-3x07 : BCM Orli Prostějov
      • 23.1.2021 11:00TBS Přerov /MIX/-3x07 : BCM Orli Prostějov
      • 6.2.2021 09:00TBS Přerov /MIX/-3x07 : Basket Valmez
      • 6.2.2021 11:00TBS Přerov /MIX/-3x07 : Basket Valmez
      • 27.2.2021 00:00STRABAG Zlín : TBS Přerov /MIX/-3x07
      • 27.2.2021 00:00STRABAG Zlín : TBS Přerov /MIX/-3x07
      • 14.3.2021 09:00TBS Přerov /MIX/-3x07 : TJ Slavia Kroměříž
      • 14.3.2021 11:00TBS Přerov /MIX/-3x07 : TJ Slavia Kroměříž
      • 27.3.2021 00:00SK UP BCM Olomouc : TBS Přerov /MIX/-3x07
      • 27.3.2021 00:00SK UP BCM Olomouc : TBS Přerov /MIX/-3x07
    • 18 zápasůStředomoravský přebor - mladší minižáci U12
      • 7.11.2020 00:00BCM Orli Prostějov : TBS Přerov /MIX/ +1x08
      • 7.11.2020 00:00BCM Orli Prostějov : TBS Přerov /MIX/ +1x08
      • 22.11.2020 08:00TBS Přerov /MIX/ +1x08 : TJ Slavia Kroměříž*MIX+2x08
      • 22.11.2020 09:30TBS Přerov /MIX/ +1x08 : TJ Slavia Kroměříž*MIX+2x08
      • 19.12.2020 11:00TBS Přerov /MIX/ +1x08 : Basketbal Jeseník MIX+6x09
      • 19.12.2020 13:00TBS Přerov /MIX/ +1x08 : Basketbal Jeseník MIX+6x09
      • 16.1.2021 09:00TBS Přerov /MIX/ +1x08 : SK UP BCM Olomouc
      • 16.1.2021 11:00TBS Přerov /MIX/ +1x08 : SK UP BCM Olomouc
      • 30.1.2021 10:00TJ Šumperk /MIX/2x08 : TBS Přerov /MIX/ +1x08
      • 30.1.2021 12:00TJ Šumperk /MIX/2x08 : TBS Přerov /MIX/ +1x08
      • 14.2.2021 10:00TBS Přerov /MIX/ +1x08 : STRABAG Zlín
      • 14.2.2021 11:30TBS Přerov /MIX/ +1x08 : STRABAG Zlín
      • 6.3.2021 09:00TBS Přerov /MIX/ +1x08 : BCM Orli Prostějov
      • 6.3.2021 10:30TBS Přerov /MIX/ +1x08 : BCM Orli Prostějov
      • 20.3.2021 00:00TJ Slavia Kroměříž*MIX+2x08 : TBS Přerov /MIX/ +1x08
      • 20.3.2021 00:00TJ Slavia Kroměříž*MIX+2x08 : TBS Přerov /MIX/ +1x08
      • 24.4.2021 11:00Basketbal Jeseník MIX+6x09 : TBS Přerov /MIX/ +1x08
      • 24.4.2021 13:00Basketbal Jeseník MIX+6x09 : TBS Přerov /MIX/ +1x08
    • 10 zápasůPracovní verze pro 8 družstev - nejmladší minižáci U10
      • 7.11.2020 00:00TBS Přerov /MIX/ ? : TJ MEZ Mohelnice/MIX/
      • 7.11.2020 00:00TBS Přerov /MIX/ ? : TJ MEZ Mohelnice/MIX/
      • 21.11.2020 00:00TJ Šumperk /MIX/ ? : TBS Přerov /MIX/ ?
      • 21.11.2020 00:00TJ Šumperk /MIX/ ? : TBS Přerov /MIX/ ?
      • 5.12.2020 00:00TBS Přerov /MIX/ ? : SK UP BCM Olomouc B
      • 5.12.2020 00:00TBS Přerov /MIX/ ? : SK UP BCM Olomouc B
      • 19.12.2020 00:00TJ MEZ Mohelnice/MIX/ : TBS Přerov /MIX/ ?
      • 19.12.2020 00:00TJ MEZ Mohelnice/MIX/ : TBS Přerov /MIX/ ?
      • 16.1.2021 00:00TBS Přerov /MIX/ ? : TJ Šumperk /MIX/ ?
      • 16.1.2021 00:00TBS Přerov /MIX/ ? : TJ Šumperk /MIX/ ?
[{"match_id":"specMatchZap5210","match_hteam":"TBS P\u0159erov","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u0159erov ???? : KK Vala\u0161sk\u00e9 Mezi\u0159\u00ed\u010d\u00ed B (6.11.2020 00:00)","match_field":"Sokolovna","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edomoravsk\u00e1 liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":17.44815,"match_lat":49.45758,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap5216","match_hteam":"SK UP Olomouc","match_detail":"Z\u00e1pas: SK UP Olomouc C : Sokol P\u0159erov ???? (13.11.2020 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edomoravsk\u00e1 liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":0,"match_lat":0,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap5222","match_hteam":"TBS P\u0159erov","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u0159erov ???? : STRABAG Zl\u00edn B (27.11.2020 00:00)","match_field":"Sokolovna","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edomoravsk\u00e1 liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":17.4483,"match_lat":49.45761,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap5228","match_hteam":"BK Lipn\u00edk nad Be\u010dvou","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Lipn\u00edk : Sokol P\u0159erov ???? (4.12.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edomoravsk\u00e1 liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":17.57303,"match_lat":49.52275,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap5234","match_hteam":"TBS P\u0159erov","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u0159erov ???? : TJ Sigma Hranice (11.12.2020 00:00)","match_field":"Sokolovna","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edomoravsk\u00e1 liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":17.448449999999998,"match_lat":49.45764,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap9457","match_hteam":"BK Start Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Start Ostrava : TBS P\u0159erov (7.11.2020 00:00)","match_field":"Z\u0160 pro sluchov\u011b posti\u017een\u00e9","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Severomoravsk\u00e1 liga \u017een - \u017eeny","match_lng":18.18089,"match_lat":49.83239,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap9458","match_hteam":"SK UP Olomouc","match_detail":"Z\u00e1pas: SK UP Olomouc B : TBS P\u0159erov (21.11.2020 00:00)","match_field":"SH UP Olomouc","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Severomoravsk\u00e1 liga \u017een - \u017eeny","match_lng":17.25009,"match_lat":49.60283,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap9463","match_hteam":"TBS P\u0159erov","match_detail":"Z\u00e1pas: TBS P\u0159erov : BK Lipn\u00edk n\/B (2.12.2020 20:45)","match_field":"Sokolovna","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Severomoravsk\u00e1 liga \u017een - \u017eeny","match_lng":17.4486,"match_lat":49.45767,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap9465","match_hteam":"TBS P\u0159erov","match_detail":"Z\u00e1pas: TBS P\u0159erov : TJ Loko Krnov (16.1.2021 00:00)","match_field":"Sokolovna","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Severomoravsk\u00e1 liga \u017een - \u017eeny","match_lng":17.448749999999997,"match_lat":49.4577,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap9468","match_hteam":"BK Hav\u00ed\u0159ov","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Hav\u00ed\u0159ov B : TBS P\u0159erov (30.1.2021 00:00)","match_field":"SP\u0160E Hav\u00ed\u0159ov","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Severomoravsk\u00e1 liga \u017een - \u017eeny","match_lng":18.43828,"match_lat":49.77984,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap9472","match_hteam":"TBS P\u0159erov","match_detail":"Z\u00e1pas: TBS P\u0159erov : BK Start Ostrava (13.2.2021 00:00)","match_field":"Sokolovna","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Severomoravsk\u00e1 liga \u017een - \u017eeny","match_lng":17.4489,"match_lat":49.45773,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap9473","match_hteam":"TBS P\u0159erov","match_detail":"Z\u00e1pas: TBS P\u0159erov : SK UP Olomouc B (6.3.2021 00:00)","match_field":"Sokolovna","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Severomoravsk\u00e1 liga \u017een - \u017eeny","match_lng":17.44905,"match_lat":49.45776,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap9477","match_hteam":"BK Lipn\u00edk nad Be\u010dvou","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Lipn\u00edk n\/B : TBS P\u0159erov (20.3.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Severomoravsk\u00e1 liga \u017een - \u017eeny","match_lng":17.57318,"match_lat":49.522780000000004,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap9274","match_hteam":"SK UP Olomouc","match_detail":"Z\u00e1pas: SK UP Olomouc B : TBS P\u0159erov (21.11.2020 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edomoravsk\u00e1 liga \u017een \/v\u00fdsledky z oblasti SM\/ - \u017eeny","match_lng":0.00015,"match_lat":3.0e-5,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap9275","match_hteam":"TBS P\u0159erov","match_detail":"Z\u00e1pas: TBS P\u0159erov : BK Lipn\u00edk (5.12.2020 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edomoravsk\u00e1 liga \u017een \/v\u00fdsledky z oblasti SM\/ - \u017eeny","match_lng":0.0003,"match_lat":6.0e-5,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap9277","match_hteam":"TBS P\u0159erov","match_detail":"Z\u00e1pas: TBS P\u0159erov : SK UP Olomouc B (6.3.2021 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edomoravsk\u00e1 liga \u017een \/v\u00fdsledky z oblasti SM\/ - \u017eeny","match_lng":0.00045,"match_lat":9.0e-5,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap9278","match_hteam":"BK Lipn\u00edk nad Be\u010dvou","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Lipn\u00edk : TBS P\u0159erov (20.3.2021 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edomoravsk\u00e1 liga \u017een \/v\u00fdsledky z oblasti SM\/ - \u017eeny","match_lng":0.0006,"match_lat":0.00012,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap4410","match_hteam":"TBS P\u0159erov","match_detail":"Z\u00e1pas: TBS P\u0159erov : BK Lipn\u00edk nad Be\u010dvou (7.11.2020 16:00)","match_field":"Sokolovna","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadetky U17","match_lng":17.449199999999998,"match_lat":49.45779,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap4429","match_hteam":"TJ \u0160umperk","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ \u0160umperk*1x03 : TBS P\u0159erov (21.11.2020 10:00)","match_field":"Hala Tyr\u0161\u016fv stadion","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadetky U17","match_lng":16.97779,"match_lat":49.95595,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap4469","match_hteam":"SKB Zl\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: STRABAG Zl\u00edn : TBS P\u0159erov (19.12.2020 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadetky U17","match_lng":0.0007499999999999999,"match_lat":0.00015000000000000001,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap4490","match_hteam":"TBS P\u0159erov","match_detail":"Z\u00e1pas: TBS P\u0159erov : Basket Valmez *2x03 (16.1.2021 14:30)","match_field":"Sokolovna","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadetky U17","match_lng":17.44935,"match_lat":49.45782,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap4505","match_hteam":"BK Lipn\u00edk nad Be\u010dvou","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Lipn\u00edk nad Be\u010dvou : TBS P\u0159erov (30.1.2021 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadetky U17","match_lng":0.0009,"match_lat":0.00018,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap4518","match_hteam":"TBS P\u0159erov","match_detail":"Z\u00e1pas: TBS P\u0159erov : TJ \u0160umperk*1x03 (13.2.2021 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadetky U17","match_lng":0.00105,"match_lat":0.00021,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2835","match_hteam":"TBS P\u0159erov","match_detail":"Z\u00e1pas: TBS P\u0159erov : SK UP BCM Olomouc B (7.11.2020 18:00)","match_field":"Sokolovna","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":17.449499999999997,"match_lat":49.45785,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2870","match_hteam":"BK Lipn\u00edk nad Be\u010dvou","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Lipn\u00edk n. Be\u010dvou : TBS P\u0159erov (21.11.2020 00:00)","match_field":"Lipn\u00edk nad Be\u010dvou","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":17.57465,"match_lat":49.52489,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2905","match_hteam":"TJ \u0160umperk","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ \u0160umperk*1x03 : TBS P\u0159erov (5.12.2020 13:30)","match_field":"Hala Tyr\u0161\u016fv stadion","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":16.97794,"match_lat":49.955980000000004,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2937","match_hteam":"TJ Slavia Krom\u011b\u0159\u00ed\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Slavia Krom\u011b\u0159\u00ed\u017e B : TBS P\u0159erov (19.12.2020 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":0.0012,"match_lat":0.00024,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2969","match_hteam":"TBS P\u0159erov","match_detail":"Z\u00e1pas: TBS P\u0159erov : Basket Valmez *2x03 (16.1.2021 12:30)","match_field":"Sokolovna","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":17.44965,"match_lat":49.45788,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3000","match_hteam":"SK UP Olomouc","match_detail":"Z\u00e1pas: SK UP BCM Olomouc B : TBS P\u0159erov (30.1.2021 00:00)","match_field":"SH UP Olomouc","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":17.25024,"match_lat":49.60286,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3022","match_hteam":"TBS P\u0159erov","match_detail":"Z\u00e1pas: TBS P\u0159erov : BK Lipn\u00edk n. Be\u010dvou (14.2.2021 08:00)","match_field":"Sokolovna","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":17.4498,"match_lat":49.45791,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap414","match_hteam":"SKB Zl\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: STRABAG Zl\u00edn : TBS P\u0159erov (14.11.2020 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":0.0013499999999999999,"match_lat":0.00027,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap628","match_hteam":"SK UP Olomouc","match_detail":"Z\u00e1pas: SK UP Olomouc B : TBS P\u0159erov (15.11.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala UP ","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":17.25039,"match_lat":49.602889999999995,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap464","match_hteam":"TJ \u0160umperk","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ \u0160umperk : TBS P\u0159erov (28.11.2020 10:00)","match_field":"Hala Tyr\u0161\u016fv stadion","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":16.978089999999998,"match_lat":49.95601,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap687","match_hteam":"TBS P\u0159erov","match_detail":"Z\u00e1pas: TBS P\u0159erov : BK Mohelnice (29.11.2020 09:00)","match_field":"Sokolovna","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":17.449949999999998,"match_lat":49.45794,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap715","match_hteam":"BC Nov\u00fd Ji\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: BC Nov\u00fd Ji\u010d\u00edn : TBS P\u0159erov (12.12.2020 15:00)","match_field":"SH Kryt\u00fd baz\u00e9n","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":18.01286,"match_lat":49.5984,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap739","match_hteam":"Basket Valmez","match_detail":"Z\u00e1pas: Basket Valmez : TBS P\u0159erov (13.12.2020 00:00)","match_field":"SP\u0160St Vala\u0161sk\u00e9 Mezi\u0159\u00ed\u010d\u00ed","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":17.97592,"match_lat":49.46878,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap9627","match_hteam":"TBS P\u0159erov","match_detail":"Z\u00e1pas: TBS P\u0159erov \/MIX\/-3x07 : STRABAG Zl\u00edn (14.11.2020 15:30)","match_field":"Sokolovna","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edomoravsk\u00fd p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":17.4501,"match_lat":49.45797,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap9628","match_hteam":"TBS P\u0159erov","match_detail":"Z\u00e1pas: TBS P\u0159erov \/MIX\/-3x07 : STRABAG Zl\u00edn (14.11.2020 17:00)","match_field":"Sokolovna","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edomoravsk\u00fd p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":17.450249999999997,"match_lat":49.458,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap9633","match_hteam":"TJ Slavia Krom\u011b\u0159\u00ed\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Slavia Krom\u011b\u0159\u00ed\u017e : TBS P\u0159erov \/MIX\/-3x07 (28.11.2020 00:00)","match_field":"Hala TJ Slavia","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edomoravsk\u00fd p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":17.39853,"match_lat":49.29384,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap9634","match_hteam":"TJ Slavia Krom\u011b\u0159\u00ed\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Slavia Krom\u011b\u0159\u00ed\u017e : TBS P\u0159erov \/MIX\/-3x07 (28.11.2020 00:00)","match_field":"Hala TJ Slavia","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edomoravsk\u00fd p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":17.398680000000002,"match_lat":49.293870000000005,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap9639","match_hteam":"TBS P\u0159erov","match_detail":"Z\u00e1pas: TBS P\u0159erov \/MIX\/-3x07 : SK UP BCM Olomouc (13.12.2020 09:00)","match_field":"Sokolovna","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edomoravsk\u00fd p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":17.4504,"match_lat":49.45803,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap9640","match_hteam":"TBS P\u0159erov","match_detail":"Z\u00e1pas: TBS P\u0159erov \/MIX\/-3x07 : SK UP BCM Olomouc (13.12.2020 11:00)","match_field":"Sokolovna","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edomoravsk\u00fd p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":17.45055,"match_lat":49.45806,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap9645","match_hteam":"TBS P\u0159erov","match_detail":"Z\u00e1pas: TBS P\u0159erov \/MIX\/-3x07 : BCM Orli Prost\u011bjov (23.1.2021 09:00)","match_field":"Sokolovna","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edomoravsk\u00fd p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":17.450699999999998,"match_lat":49.45809,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap9646","match_hteam":"TBS P\u0159erov","match_detail":"Z\u00e1pas: TBS P\u0159erov \/MIX\/-3x07 : BCM Orli Prost\u011bjov (23.1.2021 11:00)","match_field":"Sokolovna","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edomoravsk\u00fd p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":17.45085,"match_lat":49.45812,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap9651","match_hteam":"TBS P\u0159erov","match_detail":"Z\u00e1pas: TBS P\u0159erov \/MIX\/-3x07 : Basket Valmez (6.2.2021 09:00)","match_field":"Sokolovna","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edomoravsk\u00fd p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":17.450999999999997,"match_lat":49.45815,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap9652","match_hteam":"TBS P\u0159erov","match_detail":"Z\u00e1pas: TBS P\u0159erov \/MIX\/-3x07 : Basket Valmez (6.2.2021 11:00)","match_field":"Sokolovna","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edomoravsk\u00fd p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":17.45115,"match_lat":49.45818,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap9657","match_hteam":"SKB Zl\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: STRABAG Zl\u00edn : TBS P\u0159erov \/MIX\/-3x07 (27.2.2021 00:00)","match_field":"M\u011bstsk\u00e1 SH Zelen\u00e9","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edomoravsk\u00fd p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":17.69686,"match_lat":49.2258,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap9658","match_hteam":"SKB Zl\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: STRABAG Zl\u00edn : TBS P\u0159erov \/MIX\/-3x07 (27.2.2021 00:00)","match_field":"M\u011bstsk\u00e1 SH Zelen\u00e9","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edomoravsk\u00fd p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":17.697010000000002,"match_lat":49.22583,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap9663","match_hteam":"TBS P\u0159erov","match_detail":"Z\u00e1pas: TBS P\u0159erov \/MIX\/-3x07 : TJ Slavia Krom\u011b\u0159\u00ed\u017e (14.3.2021 09:00)","match_field":"Sokolovna","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edomoravsk\u00fd p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":17.4513,"match_lat":49.45821,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap9664","match_hteam":"TBS P\u0159erov","match_detail":"Z\u00e1pas: TBS P\u0159erov \/MIX\/-3x07 : TJ Slavia Krom\u011b\u0159\u00ed\u017e (14.3.2021 11:00)","match_field":"Sokolovna","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edomoravsk\u00fd p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":17.451449999999998,"match_lat":49.45824,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap9667","match_hteam":"SK UP Olomouc","match_detail":"Z\u00e1pas: SK UP BCM Olomouc : TBS P\u0159erov \/MIX\/-3x07 (27.3.2021 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edomoravsk\u00fd p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":0.0014999999999999998,"match_lat":0.00030000000000000003,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap9668","match_hteam":"SK UP Olomouc","match_detail":"Z\u00e1pas: SK UP BCM Olomouc : TBS P\u0159erov \/MIX\/-3x07 (27.3.2021 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edomoravsk\u00fd p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":0.0016499999999999998,"match_lat":0.00033,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3615","match_hteam":"BCM Orli Prost\u011bjov","match_detail":"Z\u00e1pas: BCM Orli Prost\u011bjov : TBS P\u0159erov \/MIX\/ +1x08 (7.11.2020 00:00)","match_field":"T\u011blocvi\u010dna Z\u0160","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edomoravsk\u00fd p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12","match_lng":17.10749,"match_lat":49.46474,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3616","match_hteam":"BCM Orli Prost\u011bjov","match_detail":"Z\u00e1pas: BCM Orli Prost\u011bjov : TBS P\u0159erov \/MIX\/ +1x08 (7.11.2020 00:00)","match_field":"T\u011blocvi\u010dna Z\u0160","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edomoravsk\u00fd p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12","match_lng":17.10764,"match_lat":49.46477,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3624","match_hteam":"TBS P\u0159erov","match_detail":"Z\u00e1pas: TBS P\u0159erov \/MIX\/ +1x08 : TJ Slavia Krom\u011b\u0159\u00ed\u017e*MIX+2x08 (22.11.2020 08:00)","match_field":"Sokolovna","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edomoravsk\u00fd p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12","match_lng":17.4516,"match_lat":49.45827,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3625","match_hteam":"TBS P\u0159erov","match_detail":"Z\u00e1pas: TBS P\u0159erov \/MIX\/ +1x08 : TJ Slavia Krom\u011b\u0159\u00ed\u017e*MIX+2x08 (22.11.2020 09:30)","match_field":"Sokolovna","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edomoravsk\u00fd p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12","match_lng":17.451749999999997,"match_lat":49.4583,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3594","match_hteam":"TBS P\u0159erov","match_detail":"Z\u00e1pas: TBS P\u0159erov \/MIX\/ +1x08 : Basketbal Jesen\u00edk MIX+6x09 (19.12.2020 11:00)","match_field":"Sokolovna","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edomoravsk\u00fd p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12","match_lng":17.4519,"match_lat":49.45833,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3595","match_hteam":"TBS P\u0159erov","match_detail":"Z\u00e1pas: TBS P\u0159erov \/MIX\/ +1x08 : Basketbal Jesen\u00edk MIX+6x09 (19.12.2020 13:00)","match_field":"Sokolovna","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edomoravsk\u00fd p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12","match_lng":17.45205,"match_lat":49.45836,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3600","match_hteam":"TBS P\u0159erov","match_detail":"Z\u00e1pas: TBS P\u0159erov \/MIX\/ +1x08 : SK UP BCM Olomouc (16.1.2021 09:00)","match_field":"Sokolovna","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edomoravsk\u00fd p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12","match_lng":17.452199999999998,"match_lat":49.45839,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3601","match_hteam":"TBS P\u0159erov","match_detail":"Z\u00e1pas: TBS P\u0159erov \/MIX\/ +1x08 : SK UP BCM Olomouc (16.1.2021 11:00)","match_field":"Sokolovna","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edomoravsk\u00fd p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12","match_lng":17.45235,"match_lat":49.45842,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3604","match_hteam":"TJ \u0160umperk","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ \u0160umperk \/MIX\/2x08 : TBS P\u0159erov \/MIX\/ +1x08 (30.1.2021 10:00)","match_field":"Hala Tyr\u0161\u016fv stadion","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edomoravsk\u00fd p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12","match_lng":16.97824,"match_lat":49.95604,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3605","match_hteam":"TJ \u0160umperk","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ \u0160umperk \/MIX\/2x08 : TBS P\u0159erov \/MIX\/ +1x08 (30.1.2021 12:00)","match_field":"Hala Tyr\u0161\u016fv stadion","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edomoravsk\u00fd p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12","match_lng":16.978389999999997,"match_lat":49.956070000000004,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3612","match_hteam":"TBS P\u0159erov","match_detail":"Z\u00e1pas: TBS P\u0159erov \/MIX\/ +1x08 : STRABAG Zl\u00edn (14.2.2021 10:00)","match_field":"Sokolovna","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edomoravsk\u00fd p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12","match_lng":17.452499999999997,"match_lat":49.45845,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3613","match_hteam":"TBS P\u0159erov","match_detail":"Z\u00e1pas: TBS P\u0159erov \/MIX\/ +1x08 : STRABAG Zl\u00edn (14.2.2021 11:30)","match_field":"Sokolovna","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edomoravsk\u00fd p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12","match_lng":17.45265,"match_lat":49.45848,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3572","match_hteam":"TBS P\u0159erov","match_detail":"Z\u00e1pas: TBS P\u0159erov \/MIX\/ +1x08 : BCM Orli Prost\u011bjov (6.3.2021 09:00)","match_field":"Sokolovna","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edomoravsk\u00fd p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12","match_lng":17.4528,"match_lat":49.45851,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3573","match_hteam":"TBS P\u0159erov","match_detail":"Z\u00e1pas: TBS P\u0159erov \/MIX\/ +1x08 : BCM Orli Prost\u011bjov (6.3.2021 10:30)","match_field":"Sokolovna","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edomoravsk\u00fd p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12","match_lng":17.452949999999998,"match_lat":49.45854,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3582","match_hteam":"TJ Slavia Krom\u011b\u0159\u00ed\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Slavia Krom\u011b\u0159\u00ed\u017e*MIX+2x08 : TBS P\u0159erov \/MIX\/ +1x08 (20.3.2021 00:00)","match_field":"Hala TJ Slavia","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edomoravsk\u00fd p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12","match_lng":17.39883,"match_lat":49.2939,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3583","match_hteam":"TJ Slavia Krom\u011b\u0159\u00ed\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Slavia Krom\u011b\u0159\u00ed\u017e*MIX+2x08 : TBS P\u0159erov \/MIX\/ +1x08 (20.3.2021 00:00)","match_field":"Hala TJ Slavia","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edomoravsk\u00fd p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12","match_lng":17.39898,"match_lat":49.29393,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3636","match_hteam":"Basketbal Jesen\u00edk MIX","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketbal Jesen\u00edk MIX+6x09 : TBS P\u0159erov \/MIX\/ +1x08 (24.4.2021 11:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edomoravsk\u00fd p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12","match_lng":0.0018,"match_lat":0.00036,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3637","match_hteam":"Basketbal Jesen\u00edk MIX","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketbal Jesen\u00edk MIX+6x09 : TBS P\u0159erov \/MIX\/ +1x08 (24.4.2021 13:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edomoravsk\u00fd p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12","match_lng":0.00195,"match_lat":0.00039,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap10398","match_hteam":"TBS P\u0159erov","match_detail":"Z\u00e1pas: TBS P\u0159erov \/MIX\/ ? : TJ MEZ Mohelnice\/MIX\/ (7.11.2020 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Pracovn\u00ed verze pro 8 dru\u017estev - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U10","match_lng":0.0021,"match_lat":0.00042,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap10399","match_hteam":"TBS P\u0159erov","match_detail":"Z\u00e1pas: TBS P\u0159erov \/MIX\/ ? : TJ MEZ Mohelnice\/MIX\/ (7.11.2020 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Pracovn\u00ed verze pro 8 dru\u017estev - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U10","match_lng":0.00225,"match_lat":0.00045,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap10406","match_hteam":"TJ \u0160umperk","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ \u0160umperk \/MIX\/ ? : TBS P\u0159erov \/MIX\/ ? (21.11.2020 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Pracovn\u00ed verze pro 8 dru\u017estev - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U10","match_lng":0.0024,"match_lat":0.00048,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap10407","match_hteam":"TJ \u0160umperk","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ \u0160umperk \/MIX\/ ? : TBS P\u0159erov \/MIX\/ ? (21.11.2020 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Pracovn\u00ed verze pro 8 dru\u017estev - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U10","match_lng":0.0025499999999999997,"match_lat":0.00051,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap10414","match_hteam":"TBS P\u0159erov","match_detail":"Z\u00e1pas: TBS P\u0159erov \/MIX\/ ? : SK UP BCM Olomouc B (5.12.2020 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Pracovn\u00ed verze pro 8 dru\u017estev - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U10","match_lng":0.0026999999999999997,"match_lat":0.00054,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap10415","match_hteam":"TBS P\u0159erov","match_detail":"Z\u00e1pas: TBS P\u0159erov \/MIX\/ ? : SK UP BCM Olomouc B (5.12.2020 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Pracovn\u00ed verze pro 8 dru\u017estev - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U10","match_lng":0.0028499999999999997,"match_lat":0.00057,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap10422","match_hteam":"BK Mohelnice","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ MEZ Mohelnice\/MIX\/ : TBS P\u0159erov \/MIX\/ ? (19.12.2020 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Pracovn\u00ed verze pro 8 dru\u017estev - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U10","match_lng":0.0029999999999999996,"match_lat":0.0006000000000000001,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap10423","match_hteam":"BK Mohelnice","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ MEZ Mohelnice\/MIX\/ : TBS P\u0159erov \/MIX\/ ? (19.12.2020 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Pracovn\u00ed verze pro 8 dru\u017estev - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U10","match_lng":0.0031499999999999996,"match_lat":0.00063,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap10430","match_hteam":"TBS P\u0159erov","match_detail":"Z\u00e1pas: TBS P\u0159erov \/MIX\/ ? : TJ \u0160umperk \/MIX\/ ? (16.1.2021 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Pracovn\u00ed verze pro 8 dru\u017estev - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U10","match_lng":0.0032999999999999995,"match_lat":0.00066,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap10431","match_hteam":"TBS P\u0159erov","match_detail":"Z\u00e1pas: TBS P\u0159erov \/MIX\/ ? : TJ \u0160umperk \/MIX\/ ? (16.1.2021 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Pracovn\u00ed verze pro 8 dru\u017estev - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U10","match_lng":0.0034499999999999995,"match_lat":0.00069,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap5186","match_hteam":"TBS P\u0159erov","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u0159erov ???? : SK UP Olomouc C (2.10.2020 00:00)","match_field":"Sokolovna","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edomoravsk\u00e1 liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":17.4531,"match_lat":49.45857,"markfn":"poi_basketbal.png"},{"match_id":"specMatchZap5198","match_hteam":"TBS P\u0159erov","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u0159erov ???? : BK Lipn\u00edk (16.10.2020 00:00)","match_field":"Sokolovna","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edomoravsk\u00e1 liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":17.453249999999997,"match_lat":49.4586,"markfn":"poi_basketbal.png"},{"match_id":"specMatchZap9453","match_hteam":"TBS P\u0159erov","match_detail":"Z\u00e1pas: TBS P\u0159erov : BK Hav\u00ed\u0159ov B (14.10.2020 20:45)","match_field":"Sokolovna","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Severomoravsk\u00e1 liga \u017een - \u017eeny","match_lng":17.4534,"match_lat":49.45863,"markfn":"poi_basketbal.png"}]
[{"center_lat":49.45758,"center_lng":17.44815}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TBS Přerov

Borošín 178/10, Přerov VII-Čekyně
ivan.fasanek@seznam.cz
723603388

Chceš začít hrát basketbal?

Pro všechny zájemce o basketbal ve městě Přerov. Sportovní klub TBS Přerov nabízí možnost vstoupit do klubu.

ivan.fasanek@seznam.cz

Sport Přerov!

Vyrazte podpořit místní basketbalový klub TBS Přerov na jeho domácí utkání. Rozpis zápasů v basketbalu na sportmap.cz. Basketbal je sport kde se hraje do poslední vteřiny a sportovní klub TBS Přerov se těší, že budete u toho!

Mezi dřívější klubové názvy patří TBS Přerov (od 2003-08-01 do 2006-08-20) TBS Přerov, z.s. (od 2006-08-20).

@tbs-prerov
#czbasketball

Basketbalové kluby

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -



Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2020