Administrace Sportovní akce

Draci Brno

Městský baseballový stadión

Pro Draci Brno nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"1000118-draci-brno","club_name":"Draci Brno","club_place":"M\u011bstsk\u00fd baseballov\u00fd stadi\u00f3n","club_addr":"Sokolova 2h, 616 00, Brno \u2013 Kom\u00e1rov","club_lng":16.62424,"club_lat":49.16768,"markfn":"poi-baseball.png"}]
[{"center_lat":49.16768,"center_lng":16.62424}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

SK Draci Brno

Sokolova 2h, 616 00, Brno – Komárov
pro@draci.cz
604665392

Hraj baseball!

Chceš si baseball vyzkoušet? Tak není lepší místo, než v nejúspěšnějším baseballovým klubu Draci Brno.

ofurko@draci.cz

V roce 1972 byl při sportovním klubu Slavia Brno VŠZ založen softballový oddíl a jeho zakladatelé byli členové junáckého oddílu "Děti Slunce". Později se stávají dalšími členy oddílu studenti středních a vysokých škol.

V roce 1982 rozhodlo vedení o změně zaměření oddílu na baseball, jakožto olympijský sport. V roce 1992 se však podařilo v Zamilovaném hájku v Brně – Řečkovicích, vybudovat kvalitní baseballové hřiště. Tento počin byl, jak se ukázalo, začátkem nové éry baseballu na VŠZ Brno.

Na novodobé historii klubu se rozhodující mírou podílel stávající president klubu Ing. Igor Kratochvíl. Hned v následujícím roce 1993 se seniorskému týmu podařil návrat do nejvyšší soutěže a spolu s následnou změnou názvu klubu na VSK VŠZ "Draci" Brno, získal k dlouholetému angažmá i amerického kouče, trenéra a nadhazovače Geoffa Samuelse, který byl zaměstnancem organizace Major League Baseball International a bývalý profi-hráč týmu Montreal Expos.

Od této chvíle se Drakům Brno podařilo získat 24 titulů Mistra ČR, vybudovat nádherný areál a udělat si jméno, nejen v Brně a ČR, ale také v Evropě. Více informací ohledně historie klubu Draci Brno najdete na stránkách klubu.

@dracibrno
#fandime-baseballu

Draci Brno

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023