Administrace Sportovní akce

Prague Harpies

FK Motorlet

Pro Prague Harpies nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5333046-prague-harpies","club_name":"Prague Harpies","club_place":"FK Motorlet","club_addr":"Butovick\u00e1 35, Praha 5","club_lng":14.36239,"club_lat":50.05069,"markfn":"poi-americky-fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.05069,"center_lng":14.36239}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Prague Harpies

Butovická 35, Praha 5
prague.harpies@seznam.cz
736746675

Zajímá tě americký fotbal?

Přijď si nezávazně vyzkoušet trénink a uvidíš, že tě tenhle sport vtáhne! Nábory probíhají celoročně.

prague.harpies@seznam.cz

Prague Harpies jsou prvním týmem ženského amerického fotbalu v České Republice. Tým vznikl v roce 2010 a od roku 2013 pravidelně hrají zápasy s českými i zahraničními soupeřkami.

Cílem Prague Harpies není pouze vyhrávat. Jako první ženský tým amerického fotbalu v ČR si přejeme hlavně to, aby se americkému fotbalu, a to nejen ženskému, v Česku dařilo, a dál se rozvíjel.

Vyrazte podpořit ženský americký fotbal v podání klubu Prague Harpies do pražského sportovního areálu Motorlet. Zde sídlí i mužský klub Prague Mustangs.

Sport v Praze nabízí i další kluby amerického fotbalu. V Hostivaři sídlí Prague Lions nebo na Proseku navštivte domácí utkání klubu Prague Black Panthers.

@pragueharpies
#pragueharpies
Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 37550 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024