Administrace Sportovní akce

Sokol Telnice

Nejbližší domácí zápasy
Sokol Telnice

Omlouváme se, pro "Sokol Telnice" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro Sokol Telnice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5333165-sokol-telnice","club_name":"Sokol Telnice","club_place":"","club_addr":"Brn\u011bnsk\u00e1 66459, Telnice","club_lng":16.71609,"club_lat":49.10351,"markfn":"poi-hazena.png"}]
[{"center_lat":49.10351,"center_lng":16.71609}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Telnice

Brněnská 66459, Telnice
adam.langer@email.cz
728373941

Hraj házenou!

Házená je pro všechny. Přijď si ji k nám vyzkoušet i ty!

adam.langer@email.cz

Sport Telnice

Házená a Telnice jsou dva pojmy spojené již od roku 1925! Sport prošel za tu dobu v Telnici všemi stupni vývoje. Od nesmělých začátků k vysokému sportovnímu mistrovství a slávě.

Od roku 1941 se spojily oddíly házené sokola a orla Telnice a vytvořily tak silný celek, jenž se stal jedním z nejlepších v brněnském okolí pod názvem Železniční sportovní klub Brno. Důvodem tohoto názvu klubu bylo podle dobových pramenů zlevněné cestování na zápasy.

Rok 1955 je již i v Telnici ve znamení handbalu, tedy té mezinárodní házené kterou hraje Telnice dodnes. Podpořte místní házenkářský klub Sokol Telnice v přetlakové sportovní hale v Telnici!

Chcete více sportovních informací? Máme pro Vás hlavní sportovní akce v Brně a okolí u kterých můžete být. Zažijte sport živě na sportmap.cz.

@sokol-telnice
#CeskaHazena
Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 26500 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023