Administrace Sportovní akce

DHK Baník Most

Pro DHK Baník Most nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5333164-dhk-banik-most","club_name":"DHK Ban\u00edk Most","club_place":"","club_addr":"t\u0159. Budovatel\u016f 43401, Most","club_lng":13.64384,"club_lat":50.50972,"markfn":"poi-hazena.png"}]
[{"center_lat":50.50972,"center_lng":13.64384}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Dámský házenkářský klub Baník Most z.s.

tř. Budovatelů 43401, Most
oddil@dhk-banikmost.cz
777707036

Hraj házenou!

Takže pokud i vy chcete patřit mezi ty nejlepší, tak své jméno spojte v naším týmem.

oddil@dhk-banikmost.cz

Házená Most

Házená jako sportovní odvětví má na Mostecku dlouholeté kořeny. V podobě, jaké dnes házenou známe, se začíná hrát v roce 1953, kdy oficiálně vzniká oddíl házené Baníku Most.

Z důvodu nestabilní ekonomické situace dochází v roce 1997 k rozpadu mužské a ženské části klubu. Ženská složka si dává do názvu oddílu zkratku DHK (dámský házenkářský klub) a nadále je součástí Tělovýchovné jednoty Baníku Most.

V roce 2000 se dostanou mladší žákyně až do finále světového turnaje Prague Cup a po tomto úspěchu se postupně ženská složka vrací mezi elitu. DHK Baník Most je jediným ženským celkem, který hraje mezinárodní soutěž v našem kraji a tak vyrazte podpořit místní házenou!

Máte všechny sportovní informace z Mostu? Máme pro Vás hlavní sportovní akce v Mostě u kterých můžete být. Vyhledejte sport v Mostě na sportmap.cz.

@dhk-banik-most
#CeskaHazena
Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39055 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024