Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Rovensko pod Troskami

Pro TJ Sokol Rovensko pod Troskami nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331523-tj-sokol-rovensko-pod-troskami","club_name":"TJ Sokol Rovensko pod Troskami","club_place":"","club_addr":"Jir\u00e1skova 237, Rovensko pod Troskami, 51263","club_lng":15.26327,"club_lat":50.53795,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.53795,"center_lng":15.26327}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Rovensko pod Troskami

Jiráskova 237, Rovensko pod Troskami, 51263
sokol.rovensko@seznam.cz
603157231

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Rovensko pod Troskami hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a dorostu. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

sokol.rovensko@seznam.cz

Sport Rovensko pod Troskami!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Rovensko pod Troskami. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Rovensko pod Troskami je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Liberecký kraj - Krajský přebor.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Semily a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023