Administrace Sportovní akce

Hančův SK Benecko

Pro Hančův SK Benecko nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332614-hancuv-sk-benecko","club_name":"Han\u010d\u016fv SK Benecko","club_place":"","club_addr":"Benecko, 51237","club_lng":15.57026,"club_lat":50.64504,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.64504,"center_lng":15.57026}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Hančův sportovní klub Benecko

Benecko, 51237
j.urbanec@centrum.cz
605933334

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub Hančův SK Benecko hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

j.urbanec@centrum.cz

Sport Benecko!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub Hančův SK Benecko. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Hančův sportovní klub Benecko je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Semily okresní přebor.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Semily a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39055 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024