Administrace Sportovní akce

TJ Smrčina Horní Planá

Pro TJ Smrčina Horní Planá nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330510-tj-smrcina-horni-plana","club_name":"TJ Smr\u010dina Horn\u00ed Plan\u00e1","club_place":"","club_addr":"Komensk\u00e9ho 101, Horn\u00ed Plan\u00e1, 38226","club_lng":14.03789,"club_lat":48.76689,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":48.76689,"center_lng":14.03789}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Smrčina Horní Planá

Komenského 101, Horní Planá, 38226
fotbal.hplana@seznam.cz
739083505

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Smrčina Horní Planá hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu, žáků a přípravek. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

fotbal.hplana@seznam.cz

Sport Horní Planá!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Smrčina Horní Planá. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Smrčina Horní Planá je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Jihočeský kraj - I.A dorostu.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Český Krumlov a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39055 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024