Administrace Sportovní akce

SK Holubov

Nejbližší domácí zápasy
SK Holubov

Omlouváme se, pro "SK Holubov" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro SK Holubov nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330505-sk-holubov","club_name":"SK Holubov","club_place":"","club_addr":"Holubov 228, K\u0159em\u017ee, 38203","club_lng":14.32659,"club_lat":48.89286,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":48.89286,"center_lng":14.32659}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Holubov

Holubov 228, Křemže, 38203
fkroiher@seznam.cz
777268715

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Holubov hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

fkroiher@seznam.cz

Sport Holubov!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Holubov. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Holubov je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Český Krumlov okresní přebor mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Český Krumlov a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 21101 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022