Administrace Sportovní akce

TJ Božetice

Nejbližší domácí zápasy
TJ Božetice

Omlouváme se, pro "TJ Božetice" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro TJ Božetice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330590-tj-bozetice","club_name":"TJ Bo\u017eetice","club_place":"","club_addr":"Bo\u017eetice 99, Milevsko, 39901","club_lng":14.44517,"club_lat":49.44866,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.44866,"center_lng":14.44517}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Božetice

Božetice 99, Milevsko, 39901
bares@tomegas.cz
602694284

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Božetice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu a přípravek. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

bares@tomegas.cz

Sport Božetice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Božetice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Božetice je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Jihočeský kraj - I.B třída mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Písek a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 20531 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022