Administrace Sportovní akce

FC Křimice

Pro FC Křimice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330828-fc-krimice","club_name":"FC K\u0159imice","club_place":"","club_addr":"Plze\u0148sk\u00e1 158, K\u0159imice","club_lng":13.31438,"club_lat":49.75769,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.75769,"center_lng":13.31438}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

FC Křimice z.s.

Plzeňská 158, Křimice
fckrimice@seznam.cz
607832658

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub FC Křimice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

ludmila.smidlova@seznam.cz

Sport Plzeň!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub FC Křimice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Křimice byl založen v roce 1912. FC Křimice vznikl jako samostatně pokračující část TJ Sokol Křimice v létě roku 2019. Oba sportovní kluby spolu i nadále spolupracují. Velkou část aktivit FC Křimice zahrnuje práce s mládeží.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Plzeň a okolí nabízí sportovní akce, u kterých můžete být. Vyhledejte sport ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023