Administrace Sportovní akce

1. AC Uherský Brod

Sportovní hala Uherský Brod

Nejbližší domácí zápasy
1. AC Uherský Brod

Zlínská liga mužů

FBC Slušovice

26.9.2020
SH ZŠ Slušovice
Okružní 1442, Uherský Brod
Zlínská liga mužů

Orel Koryčany

18.10.2020
TJ Spartak Uherský Brod
Okružní 1442, Uherský Brod
2. liga juniorů - skupina 6

FBC SLOVÁCKO

26.9.2020
TJ Spartak Uherský Brod
Okružní 1442, Uherský Brod

Rozpis zápasů
1. AC Uherský Brod

  • 6 soutěží1. AC Uherský Brod
    • 2 zápasyZlínská liga mužů
      • 18.10.2020 13:00SK Snipers Slavičín : 1. AC Uherský Brod
      • 18.10.2020 17:301. AC Uherský Brod : Orel Koryčany
    • 2 zápasy2. liga juniorů - skupina 6
      • 11.10.2020 10:30FBC SLAVKOV : 1. AC Uherský Brod
      • 11.10.2020 14:001. AC Uherský Brod : FBŠ Hattrick Brno B
    • 2 zápasyPřebor starších žáků - skupina 6
      • 10.10.2020 09:001. AC Uherský Brod : FBC SLOVÁCKO pink
      • 10.10.2020 11:50FBK Spartak Hluk : 1. AC Uherský Brod
    • 6 zápasůZlínská liga mladších žáků
      • 3.10.2020 09:35FBC SLOVÁCKO black : 1. AC Uherský Brod
      • 3.10.2020 10:301. AC Uherský Brod : Zlín Lions U13
      • 3.10.2020 12:00Florbal Vsetín : 1. AC Uherský Brod
      • 17.10.2020 09:351. AC Uherský Brod : FBK Spartak Hluk
      • 17.10.2020 11:05PANTHERS OTROKOVICE : 1. AC Uherský Brod
      • 17.10.2020 12:35Florbal Vsetín : 1. AC Uherský Brod
    • 15 zápasůZlínská liga elévů (3+1)
      • 3.10.2020 09:251. AC Uherský Brod B : FbC Orel Uherský Brod
      • 3.10.2020 09:501. AC Uherský Brod : SVČ Včelín
      • 3.10.2020 10:401. AC Uherský Brod B : 1. AC Uherský Brod
      • 3.10.2020 11:30Florbal Vsetín : 1. AC Uherský Brod B
      • 3.10.2020 11:55FbC Orel Uherský Brod : 1. AC Uherský Brod
      • 3.10.2020 12:20SVČ Včelín : 1. AC Uherský Brod B
      • 3.10.2020 12:451. AC Uherský Brod : Florbal Vsetín
      • 10.10.2020 10:10Zlín Lions blue : 1. AC Uherský Brod B
      • 10.10.2020 12:451. AC Uherský Brod : FbC Orel Uherský Brod
      • 10.10.2020 12:451. AC Uherský Brod B : FBC SLOVÁCKO black
      • 10.10.2020 13:35PANTHERS OTROKOVICE white : 1. AC Uherský Brod
      • 10.10.2020 13:35Florbal Vsetín : 1. AC Uherský Brod B
      • 10.10.2020 14:50FBK Spartak Hluk : 1. AC Uherský Brod
      • 10.10.2020 15:001. AC Uherský Brod B : PANTHERS OTROKOVICE black
      • 10.10.2020 16:051. AC Uherský Brod : FBC SLOVÁCKO pink
    • 2 zápasyLiga starších žákyň - skupina 6
      • 18.10.2020 10:00K1 Florbal Židenice Girls : 1. AC Uherský Brod
      • 18.10.2020 13:001. AC Uherský Brod : FBC Dragons
[{"match_id":"specMatchZap194998","match_hteam":"SK Slavi\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Snipers Slavi\u010d\u00edn : 1. AC Uhersk\u00fd Brod (18.10.2020 13:00)","match_field":"TJ Spartak Uhersk\u00fd Brod","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Zl\u00ednsk\u00e1 liga mu\u017e\u016f","match_lng":17.64091,"match_lat":49.0269,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap195001","match_hteam":"1. AC Uhersk\u00fd Brod","match_detail":"Z\u00e1pas: 1. AC Uhersk\u00fd Brod : Orel Kory\u010dany (18.10.2020 17:30)","match_field":"TJ Spartak Uhersk\u00fd Brod","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Zl\u00ednsk\u00e1 liga mu\u017e\u016f","match_lng":17.641060000000003,"match_lat":49.02693,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap165672","match_hteam":"FBC SLAVKOV","match_detail":"Z\u00e1pas: FBC SLAVKOV : 1. AC Uhersk\u00fd Brod (11.10.2020 10:30)","match_field":"SH Malom\u011b\u0159ice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - 2. liga junior\u016f - skupina 6","match_lng":16.6431,"match_lat":49.22237,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap165674","match_hteam":"1. AC Uhersk\u00fd Brod","match_detail":"Z\u00e1pas: 1. AC Uhersk\u00fd Brod : FB\u0160 Hattrick Brno B (11.10.2020 14:00)","match_field":"SH Malom\u011b\u0159ice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - 2. liga junior\u016f - skupina 6","match_lng":16.643250000000002,"match_lat":49.2224,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap165783","match_hteam":"1. AC Uhersk\u00fd Brod","match_detail":"Z\u00e1pas: 1. AC Uhersk\u00fd Brod : FBC SLOV\u00c1CKO pink (10.10.2020 09:00)","match_field":"SH \u0160ir\u016fch Star\u00e9 M\u011bsto","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - P\u0159ebor star\u0161\u00edch \u017e\u00e1k\u016f - skupina 6","match_lng":17.43587,"match_lat":49.0793,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap165785","match_hteam":"Spartak Hluk","match_detail":"Z\u00e1pas: FBK Spartak Hluk : 1. AC Uhersk\u00fd Brod (10.10.2020 11:50)","match_field":"SH \u0160ir\u016fch Star\u00e9 M\u011bsto","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - P\u0159ebor star\u0161\u00edch \u017e\u00e1k\u016f - skupina 6","match_lng":17.436020000000003,"match_lat":49.079330000000006,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap145857","match_hteam":"FBC SLOV\u00c1CKO","match_detail":"Z\u00e1pas: FBC SLOV\u00c1CKO black : 1. AC Uhersk\u00fd Brod (3.10.2020 09:35)","match_field":"SH SP\u0160 Zl\u00edn","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Zl\u00ednsk\u00e1 liga mlad\u0161\u00edch \u017e\u00e1k\u016f","match_lng":17.65176,"match_lat":49.22019,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap145858","match_hteam":"1. AC Uhersk\u00fd Brod","match_detail":"Z\u00e1pas: 1. AC Uhersk\u00fd Brod : Zl\u00edn Lions U13 (3.10.2020 10:30)","match_field":"SH SP\u0160 Zl\u00edn","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Zl\u00ednsk\u00e1 liga mlad\u0161\u00edch \u017e\u00e1k\u016f","match_lng":17.65191,"match_lat":49.220220000000005,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap145860","match_hteam":"Florbal Vset\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: Florbal Vset\u00edn : 1. AC Uhersk\u00fd Brod (3.10.2020 12:00)","match_field":"SH SP\u0160 Zl\u00edn","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Zl\u00ednsk\u00e1 liga mlad\u0161\u00edch \u017e\u00e1k\u016f","match_lng":17.65206,"match_lat":49.22025,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap195208","match_hteam":"1. AC Uhersk\u00fd Brod","match_detail":"Z\u00e1pas: 1. AC Uhersk\u00fd Brod : FBK Spartak Hluk (17.10.2020 09:35)","match_field":"SH Na Lapa\u010di Vset\u00edn","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Zl\u00ednsk\u00e1 liga mlad\u0161\u00edch \u017e\u00e1k\u016f","match_lng":17.99217,"match_lat":49.33323,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap195210","match_hteam":"Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE","match_detail":"Z\u00e1pas: PANTHERS OTROKOVICE : 1. AC Uhersk\u00fd Brod (17.10.2020 11:05)","match_field":"SH Na Lapa\u010di Vset\u00edn","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Zl\u00ednsk\u00e1 liga mlad\u0161\u00edch \u017e\u00e1k\u016f","match_lng":17.992320000000003,"match_lat":49.33326,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap195212","match_hteam":"Florbal Vset\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: Florbal Vset\u00edn : 1. AC Uhersk\u00fd Brod (17.10.2020 12:35)","match_field":"SH Na Lapa\u010di Vset\u00edn","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Zl\u00ednsk\u00e1 liga mlad\u0161\u00edch \u017e\u00e1k\u016f","match_lng":17.99247,"match_lat":49.33329,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap145957","match_hteam":"1. AC Uhersk\u00fd Brod","match_detail":"Z\u00e1pas: 1. AC Uhersk\u00fd Brod B : FbC Orel Uhersk\u00fd Brod (3.10.2020 09:25)","match_field":"SH Na Lapa\u010di Vset\u00edn","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Zl\u00ednsk\u00e1 liga el\u00e9v\u016f (3+1)","match_lng":17.992620000000002,"match_lat":49.33332,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap145958","match_hteam":"1. AC Uhersk\u00fd Brod","match_detail":"Z\u00e1pas: 1. AC Uhersk\u00fd Brod : SV\u010c V\u010del\u00edn (3.10.2020 09:50)","match_field":"SH Na Lapa\u010di Vset\u00edn","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Zl\u00ednsk\u00e1 liga el\u00e9v\u016f (3+1)","match_lng":17.99277,"match_lat":49.33335,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap145960","match_hteam":"1. AC Uhersk\u00fd Brod","match_detail":"Z\u00e1pas: 1. AC Uhersk\u00fd Brod B : 1. AC Uhersk\u00fd Brod (3.10.2020 10:40)","match_field":"SH Na Lapa\u010di Vset\u00edn","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Zl\u00ednsk\u00e1 liga el\u00e9v\u016f (3+1)","match_lng":17.99292,"match_lat":49.33338,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap145962","match_hteam":"Florbal Vset\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: Florbal Vset\u00edn : 1. AC Uhersk\u00fd Brod B (3.10.2020 11:30)","match_field":"SH Na Lapa\u010di Vset\u00edn","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Zl\u00ednsk\u00e1 liga el\u00e9v\u016f (3+1)","match_lng":17.993070000000003,"match_lat":49.33341,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap145963","match_hteam":"Orel Uhersk\u00fd Brod","match_detail":"Z\u00e1pas: FbC Orel Uhersk\u00fd Brod : 1. AC Uhersk\u00fd Brod (3.10.2020 11:55)","match_field":"SH Na Lapa\u010di Vset\u00edn","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Zl\u00ednsk\u00e1 liga el\u00e9v\u016f (3+1)","match_lng":17.99322,"match_lat":49.33344,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap145964","match_hteam":"SV\u010c V\u010del\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: SV\u010c V\u010del\u00edn : 1. AC Uhersk\u00fd Brod B (3.10.2020 12:20)","match_field":"SH Na Lapa\u010di Vset\u00edn","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Zl\u00ednsk\u00e1 liga el\u00e9v\u016f (3+1)","match_lng":17.993370000000002,"match_lat":49.33347,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap145965","match_hteam":"1. AC Uhersk\u00fd Brod","match_detail":"Z\u00e1pas: 1. AC Uhersk\u00fd Brod : Florbal Vset\u00edn (3.10.2020 12:45)","match_field":"SH Na Lapa\u010di Vset\u00edn","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Zl\u00ednsk\u00e1 liga el\u00e9v\u016f (3+1)","match_lng":17.99352,"match_lat":49.3335,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap166103","match_hteam":"Zl\u00edn Lions","match_detail":"Z\u00e1pas: Zl\u00edn Lions blue : 1. AC Uhersk\u00fd Brod B (10.10.2020 10:10)","match_field":"SH Z\u0160 Hole\u0161ov","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Zl\u00ednsk\u00e1 liga el\u00e9v\u016f (3+1)","match_lng":17.58071,"match_lat":49.33084,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap166083","match_hteam":"1. AC Uhersk\u00fd Brod","match_detail":"Z\u00e1pas: 1. AC Uhersk\u00fd Brod : FbC Orel Uhersk\u00fd Brod (10.10.2020 12:45)","match_field":"SH Z\u0160 Na V\u00fdslun\u00ed Uh. Brod","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Zl\u00ednsk\u00e1 liga el\u00e9v\u016f (3+1)","match_lng":17.64305,"match_lat":49.0321,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap166093","match_hteam":"1. AC Uhersk\u00fd Brod","match_detail":"Z\u00e1pas: 1. AC Uhersk\u00fd Brod B : FBC SLOV\u00c1CKO black (10.10.2020 12:45)","match_field":"SH Z\u0160 Na V\u00fdslun\u00ed Uh. Brod","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Zl\u00ednsk\u00e1 liga el\u00e9v\u016f (3+1)","match_lng":17.6432,"match_lat":49.03213,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap166085","match_hteam":"Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE","match_detail":"Z\u00e1pas: PANTHERS OTROKOVICE white : 1. AC Uhersk\u00fd Brod (10.10.2020 13:35)","match_field":"SH Z\u0160 Na V\u00fdslun\u00ed Uh. Brod","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Zl\u00ednsk\u00e1 liga el\u00e9v\u016f (3+1)","match_lng":17.643349999999998,"match_lat":49.03216,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap166095","match_hteam":"Florbal Vset\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: Florbal Vset\u00edn : 1. AC Uhersk\u00fd Brod B (10.10.2020 13:35)","match_field":"SH Z\u0160 Na V\u00fdslun\u00ed Uh. Brod","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Zl\u00ednsk\u00e1 liga el\u00e9v\u016f (3+1)","match_lng":17.6435,"match_lat":49.03219,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap166088","match_hteam":"Spartak Hluk","match_detail":"Z\u00e1pas: FBK Spartak Hluk : 1. AC Uhersk\u00fd Brod (10.10.2020 14:50)","match_field":"SH Z\u0160 Na V\u00fdslun\u00ed Uh. Brod","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Zl\u00ednsk\u00e1 liga el\u00e9v\u016f (3+1)","match_lng":17.643649999999997,"match_lat":49.03222,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap166098","match_hteam":"1. AC Uhersk\u00fd Brod","match_detail":"Z\u00e1pas: 1. AC Uhersk\u00fd Brod B : PANTHERS OTROKOVICE black (10.10.2020 15:00)","match_field":"SH Z\u0160 Na V\u00fdslun\u00ed Uh. Brod","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Zl\u00ednsk\u00e1 liga el\u00e9v\u016f (3+1)","match_lng":17.6438,"match_lat":49.03225,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap166091","match_hteam":"1. AC Uhersk\u00fd Brod","match_detail":"Z\u00e1pas: 1. AC Uhersk\u00fd Brod : FBC SLOV\u00c1CKO pink (10.10.2020 16:05)","match_field":"SH Z\u0160 Na V\u00fdslun\u00ed Uh. Brod","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Zl\u00ednsk\u00e1 liga el\u00e9v\u016f (3+1)","match_lng":17.64395,"match_lat":49.03228,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap195705","match_hteam":"Florbal \u017didenice","match_detail":"Z\u00e1pas: K1 Florbal \u017didenice Girls : 1. AC Uhersk\u00fd Brod (18.10.2020 10:00)","match_field":"SH SportPoint Brno","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Liga star\u0161\u00edch \u017e\u00e1ky\u0148 - skupina 6","match_lng":16.6057,"match_lat":49.21285,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap195708","match_hteam":"1. AC Uhersk\u00fd Brod","match_detail":"Z\u00e1pas: 1. AC Uhersk\u00fd Brod : FBC Dragons (18.10.2020 13:00)","match_field":"SH SportPoint Brno","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Liga star\u0161\u00edch \u017e\u00e1ky\u0148 - skupina 6","match_lng":16.60585,"match_lat":49.212880000000006,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap115206","match_hteam":"1. AC Uhersk\u00fd Brod","match_detail":"Z\u00e1pas: 1. AC Uhersk\u00fd Brod : FBC Slu\u0161ovice (26.9.2020 13:30)","match_field":"SH Z\u0160 Slu\u0161ovice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Zl\u00ednsk\u00e1 liga mu\u017e\u016f","match_lng":17.80943,"match_lat":49.24954,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatchZap115236","match_hteam":"1. AC Uhersk\u00fd Brod","match_detail":"Z\u00e1pas: 1. AC Uhersk\u00fd Brod : FBC SLOV\u00c1CKO (26.9.2020 09:00)","match_field":"TJ Spartak Uhersk\u00fd Brod","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - 2. liga junior\u016f - skupina 6","match_lng":17.64121,"match_lat":49.026959999999995,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatchZap115312","match_hteam":"1. AC Uhersk\u00fd Brod","match_detail":"Z\u00e1pas: 1. AC Uhersk\u00fd Brod : FBK MeTermo Vala\u0161sk\u00e9 Mezi\u0159\u00ed\u010d\u00ed (26.9.2020 17:50)","match_field":"TJ Spartak Uhersk\u00fd Brod","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - P\u0159ebor star\u0161\u00edch \u017e\u00e1k\u016f - skupina 6","match_lng":17.641360000000002,"match_lat":49.02699,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatchZap74006","match_hteam":"1. AC Uhersk\u00fd Brod","match_detail":"Z\u00e1pas: 1. AC Uhersk\u00fd Brod : FBC SLOV\u00c1CKO black (19.9.2020 00:00)","match_field":"SH Z\u0160 Na V\u00fdslun\u00ed Uh. Brod","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Zl\u00ednsk\u00e1 liga mlad\u0161\u00edch \u017e\u00e1k\u016f","match_lng":17.644099999999998,"match_lat":49.03231,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatchZap74007","match_hteam":"1. AC Uhersk\u00fd Brod","match_detail":"Z\u00e1pas: 1. AC Uhersk\u00fd Brod : Zl\u00edn Lions U13 (19.9.2020 00:00)","match_field":"SH Z\u0160 Na V\u00fdslun\u00ed Uh. Brod","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Zl\u00ednsk\u00e1 liga mlad\u0161\u00edch \u017e\u00e1k\u016f","match_lng":17.64425,"match_lat":49.03234,"markfn":"poi-florbal.png"}]
[{"center_lat":49.0269,"center_lng":17.64091}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

1. AC Uherský Brod

Okružní 1442, Uherský Brod
bchovancova@seznam.cz
420773067406

Chceš začít hrát florbal?

Pro všechny zájemce o florbal ve městě Uherský Brod, florbalový klub 1. AC Uherský Brod nabízí možnost vstoupit do klubu.

bchovancova@seznam.cz

Sportovní akce Uherský Brod!

Florbal je sport, který se na českých palubovkách uchytil v 90 letech. Florbal zastřešuje organizace Český florbal a nejvyšší české florbalové soutěže jsou Superliga florbalu a Extraliga žen.

Vyrazte podpořit místní florbalový klub 1. AC Uherský Brod na jeho domácí utkání. Florbal se hraje do poslední vteřiny a sportovní klub 1. AC Uherský Brod se těší, že budete u toho!

Kalendář sportovních akcí a rozpis zápasů florbal klubu 1. AC Uherský Brod ve městě Uherský Brod vyhledáte na sportmap.cz

@ceskyflorbal
#1-ac-uhersky-brod

Florbalové kluby

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci zdarma. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -



Sportovní kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2020