Administrace Sportovní akce

BK Loučná pod Klínovcem

Pro BK Loučná pod Klínovcem nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332971-bk-loucna-pod-klinovcem","club_name":"BK Lou\u010dn\u00e1 pod Kl\u00ednovcem","club_place":"","club_addr":"H\u00e1j 188, Lou\u010dn\u00e1 pod Kl\u00ednovcem","club_lng":12.98314,"club_lat":50.4193,"markfn":"poi_basketbal.png"}]
[{"center_lat":50.4193,"center_lng":12.98314}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Basketbalový klub Loučná pod Klínovcem

Háj 188, Loučná pod Klínovcem
bezkhy@seznam.cz
777648675

Máš rád basketbal?

Pro všechny zájemce o basketbal ve městě Loučná pod Klínovcem. Sportovní klub BK Loučná pod Klínovcem nabízí možnost vstoupit do klubu.

bezkhy@seznam.cz

Basketbal Loučná pod Klínovcem!

Basketbal je kolektivním sportem a své místo zde mají i fanoušci. Chcete vyrazit na basketbalové utkání? Podpořte místní basketbalový klub BK Loučná pod Klínovcem!

Basketbalový klub Loučná pod Klínovcem je pravidelným účastníkem basketbalových soutěží. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho basketbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Loučná pod Klínovcem a okolí nabízí spoustu sportovních událostí, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

@bk-loucna-pod-klinovcem
#czbasketball

Basketbal 2024

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024