Administrace Sportovní akce

Mistrovství Evropy v softballu 2019

Ostrava

Pro Mistrovství Evropy v softballu 2019 nebyly nalezeny žádné akce

[]
[{"center_lat":50.083549,"center_lng":14.434141}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Mistrovství Evropy v softbale žen 2019

Průběžná 6178/2 708 00 Ostrava-Poruba
info@softball.cz
242 429 230

Rok softbalu pokračuje v Ostravě!

Po úspěšném mistrovství světa mužů v Praze a Havlíčkově Brodě odstartuje už v neděli v Ostravě evropský šampionát žen. Na něm české hráčky zaútočí na medaili a zejména pak na účast na olympijské kvalifikaci do Tokia 2020. To zaručuje umístění v první šestce tohoto turnaje.

Celkem se účastní 23 reprezentací. V základní části čeká na domácí softbalistky pět utkání, dále Francie, Belgie a Slovensko. Program zápasů českého týmu naleznete na sportmap.cz. Přijďte fandit evropskému softballu!

@czechsoftball
#ME2019-softball
Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 36666 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024