Administrace Sportovní akce

Mistrovství Evropy ve fieldlakrosu U20

Areál SK Aritma - Praha

Pro Mistrovství Evropy ve fieldlakrosu U20 nebyly nalezeny žádné akce

[]
[{"center_lat":50.083549,"center_lng":14.434141}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Mistrovství Evropy ve fieldlakrosu v kategorii hráčů do 20 let 2019

Areál SK Aritma, Praha - Vokovice
info@ec19lax.com

Vyražte fandit evropskému lakrosu!

Více informací o turnaji jakož i live stream jednotlivých zápasů je k nalezení na oficiálních internetových stránkách turnaje www.ec19lax.cz.

Mistrovství Evropy ve fieldlakrosu U20 je tu!

V Praze, v areálu SK Aritma Praha v pražských Vokovicích poměří své síly 8 elitních evropských týmů, mezi kterými samozřejmě nebude chybět ani český reprezentační výběr. Ten ve skupině B poměří své síly s nevyzpytatelným týmem Izraele a ambiciózními celky Polska a Irska.

Právě s Irskem se čeští hráči utkají v zahajovacím utkání celého turnaje v sobotu 29. 6. od 18:30. Lze očekávat, že tento zápas prozradí, jaké je reálné rozložení sil a nakolik jsou medailové ambice českého týmu reálné.

Hlavním pořadatelem turnaje je Česká lakrosová unie.

@ec19lax
#ME2019-lakros
Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023