Sportovní akce

FC Rapid Ústí nad Labem

SC Sluneta

Nejbližší domácí zápasy
FC Rapid Ústí nad Labem

2. LIGA západ

MALIBU M.Boleslav

22.12.2019
SC Sluneta - Ústí n. L., Jateční 1026/18
Klíšská 995/133, Klíše, 400 01 Ústí nad Labem
2. LIGA západ

Baník Chomutov

19.1.2020
SC Sluneta - Ústí n. L., Jateční 1026/18
Klíšská 995/133, Klíše, 400 01 Ústí nad Labem
2. LIGA západ

Dalmach Turnov

2.2.2020
SC Sluneta - Ústí n. L., Jateční 1026/18
Klíšská 995/133, Klíše, 400 01 Ústí nad Labem

Rozpis zápasů
FC Rapid Ústí nad Labem

  • 1 soutěžFC Rapid Ústí nad Labem
    • 12 zápasů2. LIGA západ
      • 24.11.2019 17:30Wizards DDM Praha : Rapid Ústí n.L.
      • 6.12.2019 20:00FK Kladno : Rapid Ústí n.L.
      • 15.12.2019 17:30Interobal Plzeň B : Rapid Ústí n.L.
      • 22.12.2019 16:00Rapid Ústí n.L. : MALIBU M.Boleslav
      • 10.1.2020 20:30Pampuch Liberec : Rapid Ústí n.L.
      • 19.1.2020 19:30Rapid Ústí n.L. : Baník Chomutov
      • 25.1.2020 19:30BOCA Chotěboř : Rapid Ústí n.L.
      • 2.2.2020 18:00Rapid Ústí n.L. : Dalmach Turnov
      • 8.2.2020 19:00Jerigo 1994 Plzeň : Rapid Ústí n.L.
      • 21.2.2020 20:30GMM Jablonec : Rapid Ústí n.L.
      • 1.3.2020 18:00Rapid Ústí n.L. : Wizards DDM Praha
      • 13.3.2020 20:00Rapid Ústí n.L. : FK Kladno
  • 2 soutěžeFC Rapid Ústí nad Labem - UKONČENO
    • 8 zápasů2. LIGA západ
      • 17.11.2019 20:00Rapid Ústí n.L. : GMM Jablonec
      • 9.11.2019 20:00Rapid Ústí n.L. : Jerigo 1994 Plzeň
      • 3.11.2019 19:00Dalmach Turnov : Rapid Ústí n.L.
      • 26.10.2019 20:00Rapid Ústí n.L. : BOCA Chotěboř
      • 19.10.2019 19:30Baník Chomutov : Rapid Ústí n.L.
      • 12.10.2019 20:00Rapid Ústí n.L. : Pampuch Liberec
      • 6.10.2019 17:30MALIBU M.Boleslav : Rapid Ústí n.L.
      • 29.9.2019 20:00Rapid Ústí n.L. : Interobal Plzeň B
    • 12 zápasůOkresní přebor
      • 13.11.2019 18:00FC Libouchec : FC Rapid "C"
      • 6.11.2019 21:00FC Rapid "C" : Oranjes ÚL
      • 31.10.2019 18:00FC Kolbenschmidt : FC Rapid "C"
      • 23.10.2019 21:00FC Rapid "C" : Lokomotiv ÚL
      • 16.10.2019 21:00FC Rapid "C" : Italové-Combix Ústí
      • 7.10.2019 20:00FC Sokol ÚL "A" : FC Rapid "C"
      • 2.10.2019 21:00FC Rapid "C" : FC NY Tiradores
      • 27.9.2019 20:00Klimax Bar : FC Rapid "C"
      • 18.9.2019 21:00FC Rapid "C" : Sampdoria MRV ÚL
      • 11.9.2019 20:00SK Sheriffs Krupka : FC Rapid "C"
      • 4.9.2019 21:00FC Rapid "C" : USK Slávie UL
      • 13.11.2019 18:00FC Libouchec : FC Rapid "C"
[{"match_id":"specMatch1025081","match_hteam":"Wizards DDM Praha","match_detail":"Z\u00e1pas: Wizards DDM Praha : Rapid \u00dast\u00ed n.L. (24.11.2019 17:30)","match_field":"Futsalov\u00e9 h\u0159i\u0161t\u011b - SH Z\u0160 Kunratice","match_note":"Pozn\u00e1mka: Rozpis z\u00e1pas\u016f futsalu 2019 - Wizards DDM Praha","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Futsal - 2. LIGA z\u00e1pad","match_lng":14.47982,"match_lat":50.01079,"markfn":"poi-futsal.png"},{"match_id":"specMatch1025091","match_hteam":"FK Kladno","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Kladno : Rapid \u00dast\u00ed n.L. (6.12.2019 20:00)","match_field":"MSH Kladno - Kladno, T\u0159\u00edda sportovc\u016f 817","match_note":"Pozn\u00e1mka: Rozpis z\u00e1pas\u016f futsalu 2019 - FK Kladno","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Futsal - 2. LIGA z\u00e1pad","match_lng":14.08808,"match_lat":50.13659,"markfn":"poi-futsal.png"},{"match_id":"specMatch1025098","match_hteam":"Interobal Plze\u0148 B","match_detail":"Z\u00e1pas: Interobal Plze\u0148 B : Rapid \u00dast\u00ed n.L. (15.12.2019 17:30)","match_field":"SH Lokomotiva - Plze\u0148, \u00daslavsk\u00e1 75","match_note":"Pozn\u00e1mka: Rozpis z\u00e1pas\u016f futsalu 2019 - Interobal Plze\u0148 B","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Futsal - 2. LIGA z\u00e1pad","match_lng":13.39713,"match_lat":49.73889,"markfn":"poi-futsal.png"},{"match_id":"specMatch1025102","match_hteam":"Rapid \u00dast\u00ed n.L.","match_detail":"Z\u00e1pas: Rapid \u00dast\u00ed n.L. : MALIBU M.Boleslav (22.12.2019 16:00)","match_field":"SC Sluneta - \u00dast\u00ed n. L., Jate\u010dn\u00ed 1026\/18","match_note":"Pozn\u00e1mka: Rozpis z\u00e1pas\u016f futsalu 2019 - Rapid \u00dast\u00ed n.L.","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Futsal - 2. LIGA z\u00e1pad","match_lng":14.01285,"match_lat":50.66526,"markfn":"poi-futsal.png"},{"match_id":"specMatch1025107","match_hteam":"Pampuch Liberec","match_detail":"Z\u00e1pas: Pampuch Liberec : Rapid \u00dast\u00ed n.L. (10.1.2020 20:30)","match_field":"MSH Jablonec - Jablonec n.N., U P\u0159ehrady 4747\/20","match_note":"Pozn\u00e1mka: Rozpis z\u00e1pas\u016f futsalu 2019 - Pampuch Liberec","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Futsal - 2. LIGA z\u00e1pad","match_lng":15.17921,"match_lat":50.73285,"markfn":"poi-futsal.png"},{"match_id":"specMatch1025113","match_hteam":"Rapid \u00dast\u00ed n.L.","match_detail":"Z\u00e1pas: Rapid \u00dast\u00ed n.L. : Ban\u00edk Chomutov (19.1.2020 19:30)","match_field":"SC Sluneta - \u00dast\u00ed n. L., Jate\u010dn\u00ed 1026\/18","match_note":"Pozn\u00e1mka: Rozpis z\u00e1pas\u016f futsalu 2019 - Rapid \u00dast\u00ed n.L.","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Futsal - 2. LIGA z\u00e1pad","match_lng":14.013,"match_lat":50.665290000000006,"markfn":"poi-futsal.png"},{"match_id":"specMatch1025116","match_hteam":"BOCA Chot\u011bbo\u0159","match_detail":"Z\u00e1pas: BOCA Chot\u011bbo\u0159 : Rapid \u00dast\u00ed n.L. (25.1.2020 19:30)","match_field":"SH TJ Jiskra HB - Havl\u00ed\u010dk\u016fv Brod, Lede\u010dsk\u00e1 3028","match_note":"Pozn\u00e1mka: Rozpis z\u00e1pas\u016f futsalu 2019 - BOCA Chot\u011bbo\u0159","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Futsal - 2. LIGA z\u00e1pad","match_lng":15.5697,"match_lat":49.60573,"markfn":"poi-futsal.png"},{"match_id":"specMatch1025124","match_hteam":"Rapid \u00dast\u00ed n.L.","match_detail":"Z\u00e1pas: Rapid \u00dast\u00ed n.L. : Dalmach Turnov (2.2.2020 18:00)","match_field":"SC Sluneta - \u00dast\u00ed n. L., Jate\u010dn\u00ed 1026\/18","match_note":"Pozn\u00e1mka: Rozpis z\u00e1pas\u016f futsalu 2019 - Rapid \u00dast\u00ed n.L.","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Futsal - 2. LIGA z\u00e1pad","match_lng":14.01315,"match_lat":50.66532,"markfn":"poi-futsal.png"},{"match_id":"specMatch1025125","match_hteam":"Jerigo 1994 Plze\u0148","match_detail":"Z\u00e1pas: Jerigo 1994 Plze\u0148 : Rapid \u00dast\u00ed n.L. (8.2.2020 19:00)","match_field":"SH Lokomotiva 3 - Plze\u0148, \u00daslavsk\u00e1 75","match_note":"Pozn\u00e1mka: Rozpis z\u00e1pas\u016f futsalu 2019 - Jerigo 1994 Plze\u0148","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Futsal - 2. LIGA z\u00e1pad","match_lng":13.39728,"match_lat":49.73892,"markfn":"poi-futsal.png"},{"match_id":"specMatch1025134","match_hteam":"GMM Jablonec","match_detail":"Z\u00e1pas: GMM Jablonec : Rapid \u00dast\u00ed n.L. (21.2.2020 20:30)","match_field":"MSH Jablonec - Jablonec n.N., U P\u0159ehrady 4747\/20","match_note":"Pozn\u00e1mka: Rozpis z\u00e1pas\u016f futsalu 2019 - GMM Jablonec","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Futsal - 2. LIGA z\u00e1pad","match_lng":15.179359999999999,"match_lat":50.73288,"markfn":"poi-futsal.png"},{"match_id":"specMatch1025136","match_hteam":"Rapid \u00dast\u00ed n.L.","match_detail":"Z\u00e1pas: Rapid \u00dast\u00ed n.L. : Wizards DDM Praha (1.3.2020 18:00)","match_field":"SC Sluneta - \u00dast\u00ed n. L., Jate\u010dn\u00ed 1026\/18","match_note":"Pozn\u00e1mka: Rozpis z\u00e1pas\u016f futsalu 2019 - Rapid \u00dast\u00ed n.L.","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Futsal - 2. LIGA z\u00e1pad","match_lng":14.013300000000001,"match_lat":50.665350000000004,"markfn":"poi-futsal.png"},{"match_id":"specMatch1025146","match_hteam":"Rapid \u00dast\u00ed n.L.","match_detail":"Z\u00e1pas: Rapid \u00dast\u00ed n.L. : FK Kladno (13.3.2020 20:00)","match_field":"SC Sluneta - \u00dast\u00ed n. L., Jate\u010dn\u00ed 1026\/18","match_note":"Pozn\u00e1mka: Rozpis z\u00e1pas\u016f futsalu 2019 - Rapid \u00dast\u00ed n.L.","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Futsal - 2. LIGA z\u00e1pad","match_lng":14.01345,"match_lat":50.665380000000006,"markfn":"poi-futsal.png"}]
[{"center_lat":50.66526,"center_lng":14.01285}]

FC Rapid Ústí nad Labem, z. s.

Klíšská 995/133, Klíše, 400 01 Ústí nad Labem
fcrapidusti@email.cz
733298537

Zástupcem futsalu v Ústí nad Labem je FC Rapid Ústí nad Labem.

Jedná se o mladý a ambiciózní futsalový klub, který si za krátkou dobu své existence vydobyl respekt a dobré jméno na české futsalové scéně.

Rapid se svou hráčskou základnou patří k nejpočetnějším klubům v celé ČR, což zaručuje dobrý futsal. Jak daleko to máte do sportovního centra Sluneta?

rapidusti
#fandime_futsalu
Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -



Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2019