Administrace Sportovní akce

Bazooka CF Uherské Hradiště

SH Uherské Hradiště

Pro Bazooka CF Uherské Hradiště nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"center_lat":50.083549,"center_lng":14.434141}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

SFFA s.r.o.

Tyršovo náměstí 440, Uherské hradiště, 68601
info@bazookacf.cz

Futsalový klub Bazooka CF vznikl v roce 2017, kdy začali mezi zakládajícími členy padat první nápady o založení futsalového klubu v Uherském Hradišti.

Hráčský kádr tvoří zejména hráči, kteří hráli amatérské futsalové soutěže za legendární kluby jako SuperFrankie team, nebo AVE Bar Bar. V klubu si několikrát zahrál i brněnský patriot Petr „Mercedes“ Švancara.

Rozpis zápasů futsalu máte, tak vyrazte na Bazooku CF Uherské Hradiště.

@bazookacf
#fandime_futsalu
Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 38933 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024