Administrace Sportovní akce

Toro Salibandy Ostrava

Sportovní hala Ostrava

Pro Toro Salibandy Ostrava nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5329464-toro-salibandy-ostrava","club_name":"Toro Salibandy Ostrava","club_place":"Sportovn\u00ed hala Ostrava","club_addr":"Josefa Brabce 2906\/15, Ostrava","club_lng":18.52551,"club_lat":49.8169,"markfn":"poi-florbal.png"}]
[{"center_lat":49.8169,"center_lng":18.52551}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Toro Salibandy Ostrava

Josefa Brabce 2906/15, Ostrava
risa.urban@gmail.com
420725725027

Chceš začít hrát florbal?

Pro všechny zájemce o florbal ve městě Ostrava, florbalový klub Toro Salibandy Ostrava nabízí možnost vstoupit do klubu.

risa.urban@gmail.com

Sportovní akce Ostrava!

Florbal je sport, který se na českých palubovkách uchytil v 90 letech. Florbal zastřešuje organizace Český florbal a nejvyšší české florbalové soutěže jsou Superliga florbalu a Extraliga žen.

Vyrazte podpořit místní florbalový klub Toro Salibandy Ostrava na jeho domácí utkání. Florbal se hraje do poslední vteřiny a sportovní klub Toro Salibandy Ostrava se těší, že budete u toho!

Sportovní informace z Ostravy a rozpis zápasů florbal klubu Toro Salibandy Ostrava vyhledáte na sportmap.cz Ostrava žije florbalem !!! Mezi hlavní florbalové kluby v Ostravě patří FBC Ostrava nebo 1. SC Vítkovice.

@ceskyflorbal
#toro-salibandy-ostrava

Český florbal

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39043 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024