Náš život je SPORT!

Rozpis zápasů v okolí - vyhledej sportovní akce a jdi fandit.




[{"match_id":"ban-118","match_hteam":"Parkur - Global Champions Prague Playoffs 2019 (Praha)","match_detail":"Parkur - Global Champions Prague Playoffs 2019 (Praha) ( 21.11.2019 - 24.11.2019 )","match_field":"O2 Arena - Praha","match_note":"Pozn\u00e1mka: Nejv\u011bt\u0161\u00ed akce sv\u011btov\u00e9 s\u00e9rie v parkurov\u00e9m sk\u00e1k\u00e1n\u00ed.","match_note_link":"http:\/\/www.pragueplayoffs.com\/","match_note_linkname":" Zjistit v\u00edce","match_comp":"","match_lng":14.493629,"match_lat":50.104764,"markfn":"poi_cool.png"},{"match_id":"ban-90","match_hteam":"Cyklokros - Mistrovstv\u00ed sv\u011bta v cyklokrosu 2019 (T\u00e1bor)","match_detail":"Cyklokros - Mistrovstv\u00ed sv\u011bta v cyklokrosu 2019 (T\u00e1bor) ( 15.11.2019 - 16.11.2019 )","match_field":"are\u00e1l Komora, T\u00e1bor","match_note":"Pozn\u00e1mka: Nejv\u011bt\u0161\u00ed cyklistick\u00e1 akce \u010cR v roce 2019.","match_note_link":"http:\/\/www.cyklokros.cz\/","match_note_linkname":" Zjistit v\u00edce","match_comp":"","match_lng":14.67848,"match_lat":49.394187,"markfn":"poi_cool.png"},{"match_id":"ban-113","match_hteam":"Fotbal - Kvalifikace na EURO 2020","match_detail":"Fotbal - Kvalifikace na EURO 2020 - \u010cesko : Kosovo ( 14.11.2019 20:45 )","match_field":"Plze\u0148, Doosan Ar\u00e9na","match_note":"Pozn\u00e1mka: Vyrazte podpo\u0159it fotbalov\u00e9 reprezentanty v utk\u00e1n\u00ed proti Kosovu - Kvalifikace na EURO 2020.","match_note_link":"https:\/\/www.facr.cz\/","match_note_linkname":" Zjistit v\u00edce","match_comp":"","match_lng":13.385232,"match_lat":49.749927,"markfn":"poi_cool.png"},{"match_id":"2019002C3B1506","match_hteam":"FK DUKLA Praha","match_detail":"Z\u00e1pas: FK DUKLA Praha B : FK SEKO LOUNY z.s. (16.11.2019 10:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Juliska \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT Juliska","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cDD U 19 B","match_lng":14.38749,"match_lat":50.11165,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002C3C1506","match_hteam":"CU Bohemians Praha, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: CU Bohemians Praha, z.s. B : FC Sellier & Bellot Vla\u0161im,z.s. (16.11.2019 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SK \u010cechie Uh\u0159\u00edn\u011bves \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: \u010cechie Uh\u0159\u00edn\u011bves UMT","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cDD U 19 C","match_lng":14.45588,"match_lat":50.06357,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002C3C1505","match_hteam":"Viktorka \u017di\u017ekov","match_detail":"Z\u00e1pas: Viktorka \u017di\u017ekov, z.s. B : ABC Bran\u00edk fotbal, z. s. (16.11.2019 14:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Satalice \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: Satalice UMT","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cDD U 19 C","match_lng":14.44461,"match_lat":50.08389,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002D3B1506","match_hteam":"FK DUKLA Praha","match_detail":"Z\u00e1pas: FK DUKLA Praha B : FK SEKO LOUNY z.s. (16.11.2019 12:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Juliska \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT Juliska","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cDD U 17 B","match_lng":14.38764,"match_lat":50.11168,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002D3C1506","match_hteam":"CU Bohemians Praha, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: CU Bohemians Praha, z.s. B : FC Sellier & Bellot Vla\u0161im,z.s. (16.11.2019 12:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SK \u010cechie Uh\u0159\u00edn\u011bves \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: \u010cechie Uh\u0159\u00edn\u011bves UMT","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cDD U 17 C","match_lng":14.45603,"match_lat":50.0636,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002E1A0107","match_hteam":"Sdru\u017een\u00ed Fotbalov\u00e9ho klubu AC SPARTA PRAHA","match_detail":"Z\u00e1pas: SFK AC SPARTA PRAHA, z.s. : FK PARDUBICE, z.s. (16.11.2019 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: TCM Strahov - UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 15","match_lng":14.41589,"match_lat":50.09984,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002F1A0107","match_hteam":"Sdru\u017een\u00ed Fotbalov\u00e9ho klubu AC SPARTA PRAHA","match_detail":"Z\u00e1pas: SFK AC SPARTA PRAHA,z.s. : FK PARDUBICE, z.s. (16.11.2019 12:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: TCM Strahov - UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 14","match_lng":14.416039999999999,"match_lat":50.09987,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019005L1A1002","match_hteam":"AC Sparta Praha fotbal, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: AC Sparta Praha : SK Slavia Praha (16.11.2019 15:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: TCM Strahov - UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 1.liga dorostenek","match_lng":14.4159,"match_lat":50.09977,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019005N2A1105","match_hteam":"AC Sparta Praha fotbal, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: AC Sparta Praha : FK Teplice (14.11.2019 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Praha 9, Satalice - UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 1.liga mlad\u0161\u00edch \u017e\u00e1ky\u0148 \u010cechy","match_lng":14.41605,"match_lat":50.0998,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019005N2A1203","match_hteam":"AC Sparta Praha fotbal, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: AC Sparta Praha : FK Kr\u00e1sn\u00e1 Stud\u00e1nka (16.11.2019 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Praha 9, Satalice - UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 1.liga mlad\u0161\u00edch \u017e\u00e1ky\u0148 \u010cechy","match_lng":14.4162,"match_lat":50.09983,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019005N2A1202","match_hteam":"SK Slavia Praha - fotbal a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Slavia Praha : FK Pardubice (16.11.2019 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: P -10, Horn\u00ed M\u011bcholupy - tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 1.liga mlad\u0161\u00edch \u017e\u00e1ky\u0148 \u010cechy","match_lng":14.47151,"match_lat":50.06744,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008C1A1508","match_hteam":"SK Slavia Praha - fotbal ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Slavia Praha - fotbal ml\u00e1de\u017e : FK PARDUBICE, z.s. (16.11.2019 11:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SC Horn\u00ed Po\u010dernice - UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: SC Horn\u00ed Po\u010dernice UMT","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 19","match_lng":14.47151,"match_lat":50.06748,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008D1A1508","match_hteam":"SK Slavia Praha - fotbal ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Slavia Praha - fotbal ml\u00e1de\u017e : FK PARDUBICE, z.s. (16.11.2019 13:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SC Horn\u00ed Po\u010dernice - UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: SC Horn\u00ed Po\u010dernice UMT","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 17","match_lng":14.47166,"match_lat":50.067510000000006,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019110A1A1506","match_hteam":"FK VIKTORIA \u017dI\u017dKOV a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK VIKTORIA \u017dI\u017dKOV a.s. \"B\" : Sokol Kolovraty (16.11.2019 10:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: TEMPO UMT.","match_note":"Pozn\u00e1mka: H\u0159i\u0161t\u011b: UMT Tempo,Ve Lhotce3, P\u016fvodn\u00ed term\u00edn: 16.11.2019 10:15","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 11 PRA\u017dSK\u00c1 TEPL\u00c1RENSK\u00c1 P\u0158EBOR MU\u017d\u016e","match_lng":14.44458,"match_lat":50.08388,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019110A2A1508","match_hteam":"T\u011blov\u00fdchovn\u00e1 jednota Spoje Praha","match_detail":"Z\u00e1pas: T\u011blov\u00fdchovn\u00e1 jednota Spoje Praha : FC TEMPO PRAHA, z.s. \"A\" (16.11.2019 10:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SPOJE T.","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 12 M-1.A\/A","match_lng":14.49251,"match_lat":50.09641,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019110A2A1504","match_hteam":"T\u011blocvi\u010dn\u00e1 jednota Sokol Troja","match_detail":"Z\u00e1pas: T\u011blocvi\u010dn\u00e1 jednota Sokol Troja : Spartak Hrdlo\u0159ezy, z.s. (16.11.2019 13:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: TROJA T.","match_note":"Pozn\u00e1mka: \/ H\u0159i\u0161t\u011b: TJ Sokol Troja, P\u016fvodn\u00ed term\u00edn: 17.11.2019 13:30","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 12 M-1.A\/A","match_lng":14.42325,"match_lat":50.11447,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019110A2B1505","match_hteam":"Sportovn\u00ed klub St\u0159e\u0161ovice 1911","match_detail":"Z\u00e1pas: Sportovn\u00ed klub St\u0159e\u0161ovice 1911 : Sportovn\u00ed klub Zbraslav (16.11.2019 10:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: St\u0159e\u0161ovice \/ UMT.","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 13 M-1.A\/B","match_lng":14.36914,"match_lat":50.09509,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019110A2B1504","match_hteam":"FK Loko Vltav\u00edn, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Loko Vltav\u00edn, z.s. \"B\" : T\u011blov\u00fdchovn\u00e1 jednota A. F. K. S L I V E N E C (16.11.2019 13:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: LOKO PRAHA T.","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 13 M-1.A\/B","match_lng":14.44534,"match_lat":50.10566,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019110A2B1502","match_hteam":"Sportovn\u00ed klub \u010cechie Sm\u00edchov","match_detail":"Z\u00e1pas: Sportovn\u00ed klub \u010cechie Sm\u00edchov : SK Aritma Praha, z.s. \"B\" (16.11.2019 17:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: ARITMA UMT.","match_note":"Pozn\u00e1mka: H\u0159i\u0161t\u011b: Aritma UMT, P\u016fvodn\u00ed term\u00edn: 16.11.2019 13:30","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 13 M-1.A\/B","match_lng":14.36688,"match_lat":50.07433,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019110A5A1304","match_hteam":"Fotbalov\u00fd klub Zl\u00edchov 1914, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Fotbalov\u00fd klub Zl\u00edchov 1914, z.s. \"B\" : TJ Sokol Lysolaje, z.s. (16.11.2019 13:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: ZL\u00cdCHOV T.","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 24 M-3\/A","match_lng":14.39874,"match_lat":50.04499,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019110C1A1304","match_hteam":"AFK Slavoj Podol\u00ed Praha, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: AFK Slavoj Podol\u00ed Praha, z.s. : Spartak Kbely z.s. (16.11.2019 10:45)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: PODOL\u00cd T.","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 31 P\u0158EBOR STAR\u0160\u00cdHO DOROSTU","match_lng":14.42022,"match_lat":50.04829,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019110C2A1306","match_hteam":"FK Union Stra\u0161nice z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Union Stra\u0161nice z.s. : Fotbalov\u00fd klub \u00dajezd nad Lesy (16.11.2019 10:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: UNION STRA\u0160NICE UMT.","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 32 D-1\/A","match_lng":14.48784,"match_lat":50.06637,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019110E2B1106","match_hteam":"AFK Slavoj Podol\u00ed Praha, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: AFK Slavoj Podol\u00ed Praha, z.s. : ABC Bran\u00edk fotbal, z. s. \"C\" (16.11.2019 13:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: PODOL\u00cd T.","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 53 S\u017d-1.A\/B","match_lng":14.42037,"match_lat":50.048320000000004,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019110F2A1104","match_hteam":"FK Union Stra\u0161nice z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Union Stra\u0161nice z.s. : SC XAVEROV HORN\u00cd PO\u010cERNICE , z.s. \"B\" (16.11.2019 08:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: UNION STRA\u0160NICE UMT.","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 62 M\u017d-1\/A","match_lng":14.48799,"match_lat":50.0664,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019110F2B1105","match_hteam":"Sportovn\u00ed klub St\u0159e\u0161ovice 1911","match_detail":"Z\u00e1pas: Sportovn\u00ed klub St\u0159e\u0161ovice 1911 \"C\" : FC P\u0159edn\u00ed Kopanina (16.11.2019 08:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: St\u0159e\u0161ovice \/ UMT.","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 63 M\u017d-1\/B","match_lng":14.36929,"match_lat":50.09512,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019110F3C1105","match_hteam":"AC Sparta Praha fotbal, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: AC Sparta Praha fotbal, a.s. : SK VIKTORIA \u0160T\u011aRBOHOLY (16.11.2019 12:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SATALICE UMT.","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 66 M\u017d-2\/C","match_lng":14.416350000000001,"match_lat":50.09986,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019110F3C1106","match_hteam":"Sportovn\u00ed klub Union Vr\u0161ovice, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Sportovn\u00ed klub Union Vr\u0161ovice, z.s. \"B\" : Ji\u017en\u00ed M\u011bsto Chodov - fotbalov\u00fd klub, o.s. (16.11.2019 13:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: VR\u0160OVICE UMT - MAL\u00c1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 66 M\u017d-2\/C","match_lng":14.48152,"match_lat":50.06775,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"603171","match_hteam":"TJ Tatran St\u0159e\u0161ovice","match_detail":"Z\u00e1pas: St\u0159e\u0161ovice - A : Plze\u0148 - A (15.11.2019 18:00)","match_field":"Hala: TJ Tatran St\u0159e\u0161ovice","match_note":"Pozn\u00e1mka: Kalend\u00e1\u0159 sportovn\u00edch akc\u00ed - rozpis z\u00e1pas\u016f volejbalu \"TJ Tatran St\u0159e\u0161ovice\".","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Volejbal - 1. liga \u017eeny","match_lng":14.37698,"match_lat":50.09118,"markfn":"poi_volejbal.png"},{"match_id":"603174","match_hteam":"TJ Tatran St\u0159e\u0161ovice","match_detail":"Z\u00e1pas: St\u0159e\u0161ovice - A : Plze\u0148 - A (16.11.2019 10:00)","match_field":"Hala: TJ Tatran St\u0159e\u0161ovice","match_note":"Pozn\u00e1mka: Kalend\u00e1\u0159 sportovn\u00edch akc\u00ed - rozpis z\u00e1pas\u016f volejbalu \"TJ Tatran St\u0159e\u0161ovice\".","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Volejbal - 1. liga \u017eeny","match_lng":14.37713,"match_lat":50.091210000000004,"markfn":"poi_volejbal.png"},{"match_id":"602818","match_hteam":"TJ Sokol \u017di\u017ekov I B","match_detail":"Z\u00e1pas: \u017di\u017ekov B - B : Chaba\u0159ovice - A (16.11.2019 10:00)","match_field":"Hala: TJ Sokol \u017di\u017ekov I.","match_note":"Pozn\u00e1mka: Kalend\u00e1\u0159 sportovn\u00edch akc\u00ed - rozpis z\u00e1pas\u016f volejbalu \"TJ Sokol \u017di\u017ekov I B\".","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Volejbal - 2. liga \u017eeny","match_lng":14.45592,"match_lat":50.08773,"markfn":"poi_volejbal.png"},{"match_id":"602640","match_hteam":"TJ Tatran St\u0159e\u0161ovice B","match_detail":"Z\u00e1pas: St\u0159e\u0161ovice B - B : \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice - A (16.11.2019 12:00)","match_field":"Hala: TJ Tatran St\u0159e\u0161ovice","match_note":"Pozn\u00e1mka: Kalend\u00e1\u0159 sportovn\u00edch akc\u00ed - rozpis z\u00e1pas\u016f volejbalu \"TJ Tatran St\u0159e\u0161ovice B\".","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Volejbal - 2. liga \u017eeny","match_lng":14.377279999999999,"match_lat":50.09124,"markfn":"poi_volejbal.png"},{"match_id":"602823","match_hteam":"TJ Sokol \u017di\u017ekov I B","match_detail":"Z\u00e1pas: \u017di\u017ekov B - B : Chaba\u0159ovice - A (16.11.2019 14:00)","match_field":"Hala: TJ Sokol \u017di\u017ekov I.","match_note":"Pozn\u00e1mka: Kalend\u00e1\u0159 sportovn\u00edch akc\u00ed - rozpis z\u00e1pas\u016f volejbalu \"TJ Sokol \u017di\u017ekov I B\".","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Volejbal - 2. liga \u017eeny","match_lng":14.45607,"match_lat":50.08776,"markfn":"poi_volejbal.png"},{"match_id":"602645","match_hteam":"TJ Tatran St\u0159e\u0161ovice B","match_detail":"Z\u00e1pas: St\u0159e\u0161ovice B - B : \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice - A (16.11.2019 15:00)","match_field":"Hala: TJ Tatran St\u0159e\u0161ovice","match_note":"Pozn\u00e1mka: Kalend\u00e1\u0159 sportovn\u00edch akc\u00ed - rozpis z\u00e1pas\u016f volejbalu \"TJ Tatran St\u0159e\u0161ovice B\".","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Volejbal - 2. liga \u017eeny","match_lng":14.37743,"match_lat":50.09127,"markfn":"poi_volejbal.png"},{"match_id":"600735","match_hteam":"SK Dansport Praha","match_detail":"Z\u00e1pas: Dansport Praha - A : Sokolov - A (16.11.2019 10:00)","match_field":"Hala: Sportovn\u00ed hala Gymn\u00e1zia Jana Keplera","match_note":"Pozn\u00e1mka: Kalend\u00e1\u0159 sportovn\u00edch akc\u00ed - rozpis z\u00e1pas\u016f volejbalu \"SK Dansport Praha\".","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Volejbal - 1. liga junio\u0159i","match_lng":14.38736,"match_lat":50.08796,"markfn":"poi_volejbal.png"},{"match_id":"600739","match_hteam":"SK Dansport Praha","match_detail":"Z\u00e1pas: Dansport Praha - A : Sokolov - A (16.11.2019 14:00)","match_field":"Hala: Sportovn\u00ed hala Gymn\u00e1zia Jana Keplera","match_note":"Pozn\u00e1mka: Kalend\u00e1\u0159 sportovn\u00edch akc\u00ed - rozpis z\u00e1pas\u016f volejbalu \"SK Dansport Praha\".","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Volejbal - 1. liga junio\u0159i","match_lng":14.387509999999999,"match_lat":50.087990000000005,"markfn":"poi_volejbal.png"},{"match_id":"162587","match_hteam":"TJ KOVO Praha","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ KOVO Praha : HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (15.11.2019 20:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: PRAHA - Palmovka","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Hokejbal - Extraliga hokejbalu 2019-2020","match_lng":14.4745,"match_lat":50.1002,"markfn":"poi-hokejbal.png"},{"match_id":"162829","match_hteam":"TJ KOVO Praha","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ KOVO Praha : HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (16.11.2019 13:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: PRAHA - Palmovka","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Hokejbal - Extraliga junior\u016f 2019-2020","match_lng":14.47465,"match_lat":50.10023,"markfn":"poi-hokejbal.png"},{"match_id":"164399","match_hteam":"TJ KOVO Praha","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ KOVO Praha B : HBC Kladno B (16.11.2019 15:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Palmovka - Plast","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Hokejbal - 2.Liga 2019-2020","match_lng":14.4748,"match_lat":50.10026,"markfn":"poi-hokejbal.png"},{"match_id":"164986","match_hteam":"HC Hanspaulka","match_detail":"Z\u00e1pas: HC Hanspaulka : HBK Bohemia Benders \u010e\u00e1blice (16.11.2019 09:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Palmovka - Plast","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Hokejbal - Region\u00e1ln\u00ed liga 2019-2020","match_lng":14.474950000000002,"match_lat":50.10029,"markfn":"poi-hokejbal.png"},{"match_id":"164985","match_hteam":"SHM HbC F\u00e9nix Praha","match_detail":"Z\u00e1pas: SHM HbC F\u00e9nix Praha : SHM HBC Medv\u011bdi (16.11.2019 11:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Palmovka - Plast","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Hokejbal - Region\u00e1ln\u00ed liga 2019-2020","match_lng":14.475100000000001,"match_lat":50.10032,"markfn":"poi-hokejbal.png"},{"match_id":"164987","match_hteam":"HBC Hostiva\u0159","match_detail":"Z\u00e1pas: HBC Hostiva\u0159 B : HBC Horn\u00ed Po\u010daply (16.11.2019 17:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Palmovka - Plast","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Hokejbal - Region\u00e1ln\u00ed liga 2019-2020","match_lng":14.47525,"match_lat":50.10035,"markfn":"poi-hokejbal.png"},{"match_id":"164550","match_hteam":"HC Slavia Praha","match_detail":"Z\u00e1pas: HC Slavia Praha : HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (16.11.2019 12:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: \u010cESK\u00c1 T\u0158EBOV\u00c1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Hokejbal - Liga \u017een 2019-2020","match_lng":14.4754,"match_lat":50.10038,"markfn":"poi-hokejbal.png"},{"match_id":"specMatch1016273","match_hteam":"Svaz AOS","match_detail":"Svaz AOS : M\u010cR V AOS 2019 (15.11.2019 18:00)","match_field":"Praha","match_note":"Pozn\u00e1mka: Mistrovstv\u00ed \u010cR v automobilov\u00e9 orienta\u010dn\u00ed sout\u011b\u017ei 2019","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Motoristick\u00fd sport - AOS","match_lng":14.42994,"match_lat":50.07965,"markfn":"poi-motor.png"},{"match_id":"specMatch1016274","match_hteam":"Svaz AOS","match_detail":"Svaz AOS : M\u010cR V AOS 2019 (16.11.2019 10:00)","match_field":"Praha","match_note":"Pozn\u00e1mka: Mistrovstv\u00ed \u010cR v automobilov\u00e9 orienta\u010dn\u00ed sout\u011b\u017ei 2019","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Motoristick\u00fd sport - AOS","match_lng":14.43009,"match_lat":50.07968,"markfn":"poi-motor.png"},{"match_id":"specMatch1039596","match_hteam":"TJ Sokol Kr\u00e1lovsk\u00e9 Vinohrady","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Sokol Kr\u00e1lovsk\u00e9 Vinohrady : FBC 4CLEAN \u010cesk\u00e1 L\u00edpa (16.11.2019 20:00)","match_field":"TJ Sokol Vinohrady, Polsk\u00e1 2400, Praha 2","match_note":"Pozn\u00e1mka: Seznam sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis utk\u00e1n\u00ed florbalu TJ Sokol Kr\u00e1lovsk\u00e9 Vinohrady","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Superliga florbalu \u2013 11. kolo","match_lng":14.44189,"match_lat":50.0791,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1040010","match_hteam":"Floor Maniacs M\u011bln\u00edk","match_detail":"Z\u00e1pas: Floor Maniacs M\u011bln\u00edk : FKMP Praha (16.11.2019 08:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala TJ Kobylisy","match_note":"Pozn\u00e1mka: Seznam sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis utk\u00e1n\u00ed florbalu Floor Maniacs M\u011bln\u00edk","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - PH a S\u010c sout\u011b\u017e mu\u017e\u016f \u2013 skupina C","match_lng":14.46072,"match_lat":50.12344,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1040011","match_hteam":"FBC RIPPERS Praha","match_detail":"Z\u00e1pas: FBC RIPPERS Praha : Poison TJ JUNIOR PRAHA (16.11.2019 09:10)","match_field":"Sportovn\u00ed hala TJ Kobylisy","match_note":"Pozn\u00e1mka: Seznam sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis utk\u00e1n\u00ed florbalu FBC RIPPERS Praha","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - PH a S\u010c sout\u011b\u017e mu\u017e\u016f \u2013 skupina C","match_lng":14.46087,"match_lat":50.123470000000005,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1040012","match_hteam":"FKMP Praha","match_detail":"Z\u00e1pas: FKMP Praha : FK Spartak Praha (16.11.2019 10:20)","match_field":"Sportovn\u00ed hala TJ Kobylisy","match_note":"Pozn\u00e1mka: Seznam sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis utk\u00e1n\u00ed florbalu FKMP Praha","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - PH a S\u010c sout\u011b\u017e mu\u017e\u016f \u2013 skupina C","match_lng":14.46102,"match_lat":50.1235,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1040013","match_hteam":"Poison TJ JUNIOR PRAHA","match_detail":"Z\u00e1pas: Poison TJ JUNIOR PRAHA : Floor Maniacs M\u011bln\u00edk (16.11.2019 11:30)","match_field":"Sportovn\u00ed hala TJ Kobylisy","match_note":"Pozn\u00e1mka: Seznam sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis utk\u00e1n\u00ed florbalu Poison TJ JUNIOR PRAHA","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - PH a S\u010c sout\u011b\u017e mu\u017e\u016f \u2013 skupina C","match_lng":14.461170000000001,"match_lat":50.12353,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1040014","match_hteam":"FK Spartak Praha","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Spartak Praha : FBC RIPPERS Praha (16.11.2019 12:40)","match_field":"Sportovn\u00ed hala TJ Kobylisy","match_note":"Pozn\u00e1mka: Seznam sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis utk\u00e1n\u00ed florbalu FK Spartak Praha","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - PH a S\u010c sout\u011b\u017e mu\u017e\u016f \u2013 skupina C","match_lng":14.46132,"match_lat":50.123560000000005,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1040015","match_hteam":"FT Sokol Praha-B\u0159evnov B","match_detail":"Z\u00e1pas: FT Sokol Praha-B\u0159evnov B : FBC Lions Mlad\u00e1 Boleslav (16.11.2019 13:50)","match_field":"Sportovn\u00ed hala TJ Kobylisy","match_note":"Pozn\u00e1mka: Seznam sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis utk\u00e1n\u00ed florbalu FT Sokol Praha-B\u0159evnov B","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - PH a S\u010c sout\u011b\u017e mu\u017e\u016f \u2013 skupina C","match_lng":14.46147,"match_lat":50.12359,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1040016","match_hteam":"Florbal Neratovice B","match_detail":"Z\u00e1pas: Florbal Neratovice B : ACEMA Sparta Praha C (16.11.2019 15:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala TJ Kobylisy","match_note":"Pozn\u00e1mka: Seznam sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis utk\u00e1n\u00ed florbalu Florbal Neratovice B","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - PH a S\u010c sout\u011b\u017e mu\u017e\u016f \u2013 skupina C","match_lng":14.46162,"match_lat":50.12362,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1040017","match_hteam":"SOKOL CHODOV","match_detail":"Z\u00e1pas: SOKOL CHODOV : FT Sokol Praha-B\u0159evnov B (16.11.2019 16:10)","match_field":"Sportovn\u00ed hala TJ Kobylisy","match_note":"Pozn\u00e1mka: Seznam sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis utk\u00e1n\u00ed florbalu SOKOL CHODOV","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - PH a S\u010c sout\u011b\u017e mu\u017e\u016f \u2013 skupina C","match_lng":14.46177,"match_lat":50.123650000000005,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1040018","match_hteam":"FBC Lions Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: FBC Lions Mlad\u00e1 Boleslav : ACEMA Sparta Praha C (16.11.2019 17:20)","match_field":"Sportovn\u00ed hala TJ Kobylisy","match_note":"Pozn\u00e1mka: Seznam sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis utk\u00e1n\u00ed florbalu FBC Lions Mlad\u00e1 Boleslav","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - PH a S\u010c sout\u011b\u017e mu\u017e\u016f \u2013 skupina C","match_lng":14.461920000000001,"match_lat":50.12368,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1040019","match_hteam":"Florbal Neratovice B","match_detail":"Z\u00e1pas: Florbal Neratovice B : SOKOL CHODOV (16.11.2019 18:30)","match_field":"Sportovn\u00ed hala TJ Kobylisy","match_note":"Pozn\u00e1mka: Seznam sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis utk\u00e1n\u00ed florbalu Florbal Neratovice B","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - PH a S\u010c sout\u011b\u017e mu\u017e\u016f \u2013 skupina C","match_lng":14.46207,"match_lat":50.12371,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1040030","match_hteam":"FBC Berani Kladno","match_detail":"Z\u00e1pas: FBC Berani Kladno : FBC Majklar (16.11.2019 08:00)","match_field":"TJ Radlice","match_note":"Pozn\u00e1mka: Seznam sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis utk\u00e1n\u00ed florbalu FBC Berani Kladno","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - PH a S\u010c t\u0159\u00edda mu\u017e\u016f \u2013 skupina B","match_lng":14.39413,"match_lat":50.05727,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1040031","match_hteam":"AIK Steel Kladno C","match_detail":"Z\u00e1pas: AIK Steel Kladno C : F.C. Vorms Praha (16.11.2019 09:10)","match_field":"TJ Radlice","match_note":"Pozn\u00e1mka: Seznam sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis utk\u00e1n\u00ed florbalu AIK Steel Kladno C","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - PH a S\u010c t\u0159\u00edda mu\u017e\u016f \u2013 skupina B","match_lng":14.39428,"match_lat":50.057300000000005,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1040032","match_hteam":"FBC Majklar","match_detail":"Z\u00e1pas: FBC Majklar : Orka \u010cel\u00e1kovice C (16.11.2019 10:20)","match_field":"TJ Radlice","match_note":"Pozn\u00e1mka: Seznam sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis utk\u00e1n\u00ed florbalu FBC Majklar","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - PH a S\u010c t\u0159\u00edda mu\u017e\u016f \u2013 skupina B","match_lng":14.39443,"match_lat":50.05733,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1040033","match_hteam":"F.C. Vorms Praha","match_detail":"Z\u00e1pas: F.C. Vorms Praha : FBC Berani Kladno (16.11.2019 11:30)","match_field":"TJ Radlice","match_note":"Pozn\u00e1mka: Seznam sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis utk\u00e1n\u00ed florbalu F.C. Vorms Praha","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - PH a S\u010c t\u0159\u00edda mu\u017e\u016f \u2013 skupina B","match_lng":14.394580000000001,"match_lat":50.05736,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1040034","match_hteam":"Orka \u010cel\u00e1kovice C","match_detail":"Z\u00e1pas: Orka \u010cel\u00e1kovice C : AIK Steel Kladno C (16.11.2019 12:40)","match_field":"TJ Radlice","match_note":"Pozn\u00e1mka: Seznam sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis utk\u00e1n\u00ed florbalu Orka \u010cel\u00e1kovice C","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - PH a S\u010c t\u0159\u00edda mu\u017e\u016f \u2013 skupina B","match_lng":14.394730000000001,"match_lat":50.057390000000005,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1040035","match_hteam":"Lhokamo Panthers Praha F","match_detail":"Z\u00e1pas: Lhokamo Panthers Praha F : FbC Barracudas Slan\u00fd B (16.11.2019 13:50)","match_field":"TJ Radlice","match_note":"Pozn\u00e1mka: Seznam sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis utk\u00e1n\u00ed florbalu Lhokamo Panthers Praha F","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - PH a S\u010c t\u0159\u00edda mu\u017e\u016f \u2013 skupina B","match_lng":14.39488,"match_lat":50.05742,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1040036","match_hteam":"Floor Maniacs M\u011bln\u00edk B","match_detail":"Z\u00e1pas: Floor Maniacs M\u011bln\u00edk B : IBK Kub\u00e1nsk\u00fd Klan C (16.11.2019 15:00)","match_field":"TJ Radlice","match_note":"Pozn\u00e1mka: Seznam sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis utk\u00e1n\u00ed florbalu Floor Maniacs M\u011bln\u00edk B","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - PH a S\u010c t\u0159\u00edda mu\u017e\u016f \u2013 skupina B","match_lng":14.39503,"match_lat":50.05745,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1040037","match_hteam":"FbC Barracudas Slan\u00fd B","match_detail":"Z\u00e1pas: FbC Barracudas Slan\u00fd B : SK Black Dragons - E.P. B (16.11.2019 16:10)","match_field":"TJ Radlice","match_note":"Pozn\u00e1mka: Seznam sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis utk\u00e1n\u00ed florbalu FbC Barracudas Slan\u00fd B","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - PH a S\u010c t\u0159\u00edda mu\u017e\u016f \u2013 skupina B","match_lng":14.39518,"match_lat":50.057480000000005,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1040038","match_hteam":"IBK Kub\u00e1nsk\u00fd Klan C","match_detail":"Z\u00e1pas: IBK Kub\u00e1nsk\u00fd Klan C : Lhokamo Panthers Praha F (16.11.2019 17:20)","match_field":"TJ Radlice","match_note":"Pozn\u00e1mka: Seznam sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis utk\u00e1n\u00ed florbalu IBK Kub\u00e1nsk\u00fd Klan C","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - PH a S\u010c t\u0159\u00edda mu\u017e\u016f \u2013 skupina B","match_lng":14.395330000000001,"match_lat":50.05751,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1040039","match_hteam":"SK Black Dragons - E.P. B","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Black Dragons - E.P. B : Floor Maniacs M\u011bln\u00edk B (16.11.2019 18:30)","match_field":"TJ Radlice","match_note":"Pozn\u00e1mka: Seznam sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis utk\u00e1n\u00ed florbalu SK Black Dragons - E.P. B","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - PH a S\u010c t\u0159\u00edda mu\u017e\u016f \u2013 skupina B","match_lng":14.395480000000001,"match_lat":50.05754,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1039729","match_hteam":"TJ Sokol Kr\u00e1lovsk\u00e9 Vinohrady B","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Sokol Kr\u00e1lovsk\u00e9 Vinohrady B : TJ Lokomotiva Louny (16.11.2019 16:00)","match_field":"TJ Sokol Vinohrady, Polsk\u00e1 2400, Praha 2","match_note":"Pozn\u00e1mka: Seznam sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis utk\u00e1n\u00ed florbalu TJ Sokol Kr\u00e1lovsk\u00e9 Vinohrady B","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Divize \u2013 skupina A","match_lng":14.44204,"match_lat":50.07913,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1039709","match_hteam":"Fb\u0160 Bohemians B","match_detail":"Z\u00e1pas: Fb\u0160 Bohemians B : SK Jiskra Doma\u017elice (16.11.2019 19:30)","match_field":"Sportovn\u00ed hala D\u011bkanka","match_note":"Pozn\u00e1mka: Seznam sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis utk\u00e1n\u00ed florbalu Fb\u0160 Bohemians B","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Divize \u2013 skupina C","match_lng":14.43161,"match_lat":50.05495,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1040118","match_hteam":"SPORT CLUB Klatovy","match_detail":"Z\u00e1pas: SPORT CLUB Klatovy : TJ Sokol Nov\u00e9 Stra\u0161ec\u00ed (16.11.2019 09:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala D\u011bkanka","match_note":"Pozn\u00e1mka: Seznam sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis utk\u00e1n\u00ed florbalu SPORT CLUB Klatovy","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - 2. liga dorostenek - skupina 3 \u2013 4. kolo","match_lng":14.431759999999999,"match_lat":50.05498,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1040119","match_hteam":"Fb\u0160 Bohemians B","match_detail":"Z\u00e1pas: Fb\u0160 Bohemians B : TJ Sokol Kr\u00e1lovsk\u00e9 Vinohrady (16.11.2019 10:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala D\u011bkanka","match_note":"Pozn\u00e1mka: Seznam sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis utk\u00e1n\u00ed florbalu Fb\u0160 Bohemians B","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - 2. liga dorostenek - skupina 3 \u2013 4. kolo","match_lng":14.431909999999998,"match_lat":50.055009999999996,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1040120","match_hteam":"SK Florbal Bene\u0161ov","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Florbal Bene\u0161ov : SPORT CLUB Klatovy (16.11.2019 11:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala D\u011bkanka","match_note":"Pozn\u00e1mka: Seznam sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis utk\u00e1n\u00ed florbalu SK Florbal Bene\u0161ov","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - 2. liga dorostenek - skupina 3 \u2013 4. kolo","match_lng":14.43206,"match_lat":50.05504,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1040121","match_hteam":"TJ Sokol Nov\u00e9 Stra\u0161ec\u00ed","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Sokol Nov\u00e9 Stra\u0161ec\u00ed : Fb\u0160 Bohemians B (16.11.2019 12:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala D\u011bkanka","match_note":"Pozn\u00e1mka: Seznam sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis utk\u00e1n\u00ed florbalu TJ Sokol Nov\u00e9 Stra\u0161ec\u00ed","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - 2. liga dorostenek - skupina 3 \u2013 4. kolo","match_lng":14.43221,"match_lat":50.05507,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1040122","match_hteam":"Panthers Praha","match_detail":"Z\u00e1pas: Panthers Praha : SK Florbal Bene\u0161ov (16.11.2019 13:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala D\u011bkanka","match_note":"Pozn\u00e1mka: Seznam sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis utk\u00e1n\u00ed florbalu Panthers Praha","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - 2. liga dorostenek - skupina 3 \u2013 4. kolo","match_lng":14.43236,"match_lat":50.055099999999996,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1040123","match_hteam":"FBC Slavia Praha","match_detail":"Z\u00e1pas: FBC Slavia Praha : Kanon\u00fd\u0159i Kladno (16.11.2019 14:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala D\u011bkanka","match_note":"Pozn\u00e1mka: Seznam sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis utk\u00e1n\u00ed florbalu FBC Slavia Praha","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - 2. liga dorostenek - skupina 3 \u2013 4. kolo","match_lng":14.432509999999999,"match_lat":50.05513,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1040124","match_hteam":"TJ Sokol Kr\u00e1lovsk\u00e9 Vinohrady","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Sokol Kr\u00e1lovsk\u00e9 Vinohrady : Ivanti Tigers Ji\u017en\u00ed M\u011bsto B (16.11.2019 15:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala D\u011bkanka","match_note":"Pozn\u00e1mka: Seznam sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis utk\u00e1n\u00ed florbalu TJ Sokol Kr\u00e1lovsk\u00e9 Vinohrady","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - 2. liga dorostenek - skupina 3 \u2013 4. kolo","match_lng":14.432659999999998,"match_lat":50.05516,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1040125","match_hteam":"Kanon\u00fd\u0159i Kladno","match_detail":"Z\u00e1pas: Kanon\u00fd\u0159i Kladno : Panthers Praha (16.11.2019 16:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala D\u011bkanka","match_note":"Pozn\u00e1mka: Seznam sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis utk\u00e1n\u00ed florbalu Kanon\u00fd\u0159i Kladno","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - 2. liga dorostenek - skupina 3 \u2013 4. kolo","match_lng":14.43281,"match_lat":50.055189999999996,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1040126","match_hteam":"Ivanti Tigers Ji\u017en\u00ed M\u011bsto B","match_detail":"Z\u00e1pas: Ivanti Tigers Ji\u017en\u00ed M\u011bsto B : FBC Slavia Praha (16.11.2019 17:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala D\u011bkanka","match_note":"Pozn\u00e1mka: Seznam sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis utk\u00e1n\u00ed florbalu Ivanti Tigers Ji\u017en\u00ed M\u011bsto B","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - 2. liga dorostenek - skupina 3 \u2013 4. kolo","match_lng":14.43296,"match_lat":50.05522,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1040084","match_hteam":"ACEMA Sparta Praha B","match_detail":"Z\u00e1pas: ACEMA Sparta Praha B : FBC Slavia Praha (16.11.2019 08:00)","match_field":"Unihoc Ar\u00e9na Praha","match_note":"Pozn\u00e1mka: Seznam sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis utk\u00e1n\u00ed florbalu ACEMA Sparta Praha B","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - 3. liga junior\u016f - skupina 3 \u2013 B","match_lng":14.38598,"match_lat":50.1073,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1040085","match_hteam":"Fb\u0160 Bohemians C Jesenice","match_detail":"Z\u00e1pas: Fb\u0160 Bohemians C Jesenice : Vlci TATRAN Kostelec nad \u010c.L. (16.11.2019 09:10)","match_field":"Unihoc Ar\u00e9na Praha","match_note":"Pozn\u00e1mka: Seznam sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis utk\u00e1n\u00ed florbalu Fb\u0160 Bohemians C Jesenice","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - 3. liga junior\u016f - skupina 3 \u2013 B","match_lng":14.38613,"match_lat":50.107330000000005,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1040086","match_hteam":"FBC Slavia Praha","match_detail":"Z\u00e1pas: FBC Slavia Praha : Florbalov\u00e1 akademie MB (16.11.2019 10:20)","match_field":"Unihoc Ar\u00e9na Praha","match_note":"Pozn\u00e1mka: Seznam sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis utk\u00e1n\u00ed florbalu FBC Slavia Praha","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - 3. liga junior\u016f - skupina 3 \u2013 B","match_lng":14.38628,"match_lat":50.10736,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1040087","match_hteam":"Vlci TATRAN Kostelec nad \u010c.L.","match_detail":"Z\u00e1pas: Vlci TATRAN Kostelec nad \u010c.L. : ACEMA Sparta Praha B (16.11.2019 11:30)","match_field":"Unihoc Ar\u00e9na Praha","match_note":"Pozn\u00e1mka: Seznam sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis utk\u00e1n\u00ed florbalu Vlci TATRAN Kostelec nad \u010c.L.","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - 3. liga junior\u016f - skupina 3 \u2013 B","match_lng":14.38643,"match_lat":50.10739,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1040088","match_hteam":"FBC Kutn\u00e1 Hora","match_detail":"Z\u00e1pas: FBC Kutn\u00e1 Hora : Fb\u0160 Bohemians C Jesenice (16.11.2019 12:40)","match_field":"Unihoc Ar\u00e9na Praha","match_note":"Pozn\u00e1mka: Seznam sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis utk\u00e1n\u00ed florbalu FBC Kutn\u00e1 Hora","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - 3. liga junior\u016f - skupina 3 \u2013 B","match_lng":14.38658,"match_lat":50.107420000000005,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1040089","match_hteam":"OpenCamps Tatran St\u0159e\u0161ovice C","match_detail":"Z\u00e1pas: OpenCamps Tatran St\u0159e\u0161ovice C : FAT PIPE Traverza Chodov (16.11.2019 13:50)","match_field":"Unihoc Ar\u00e9na Praha","match_note":"Pozn\u00e1mka: Seznam sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis utk\u00e1n\u00ed florbalu OpenCamps Tatran St\u0159e\u0161ovice C","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - 3. liga junior\u016f - skupina 3 \u2013 B","match_lng":14.38673,"match_lat":50.10745,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1040090","match_hteam":"Florbalov\u00e1 akademie MB","match_detail":"Z\u00e1pas: Florbalov\u00e1 akademie MB : SK Florbal Bene\u0161ov (16.11.2019 15:00)","match_field":"Unihoc Ar\u00e9na Praha","match_note":"Pozn\u00e1mka: Seznam sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis utk\u00e1n\u00ed florbalu Florbalov\u00e1 akademie MB","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - 3. liga junior\u016f - skupina 3 \u2013 B","match_lng":14.38688,"match_lat":50.10748,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1040091","match_hteam":"FAT PIPE Traverza Chodov","match_detail":"Z\u00e1pas: FAT PIPE Traverza Chodov : FBC Kutn\u00e1 Hora (16.11.2019 16:10)","match_field":"Unihoc Ar\u00e9na Praha","match_note":"Pozn\u00e1mka: Seznam sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis utk\u00e1n\u00ed florbalu FAT PIPE Traverza Chodov","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - 3. liga junior\u016f - skupina 3 \u2013 B","match_lng":14.38703,"match_lat":50.107510000000005,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1040092","match_hteam":"SK Florbal Bene\u0161ov","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Florbal Bene\u0161ov : OpenCamps Tatran St\u0159e\u0161ovice C (16.11.2019 17:20)","match_field":"Unihoc Ar\u00e9na Praha","match_note":"Pozn\u00e1mka: Seznam sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis utk\u00e1n\u00ed florbalu SK Florbal Bene\u0161ov","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - 3. liga junior\u016f - skupina 3 \u2013 B","match_lng":14.38718,"match_lat":50.10754,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1029324","match_hteam":"HC Dukla Praha","match_detail":"Z\u00e1pas: HC Dukla Praha : SKKP Handball Brno (16.11.2019 16:30)","match_field":"H\u00e1zenk\u00e1\u0159sk\u00e1 hala - Vladivostock\u00e1 1460\/10, Praha ","match_note":"Pozn\u00e1mka: Seznam sportovn\u00edch akc\u00ed - H\u00e1zen\u00e1 2019 - HC Dukla Praha","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: H\u00e1zen\u00e1 - Extraliga - mu\u017ei","match_lng":14.47971,"match_lat":50.06879,"markfn":"poi-hazena.png"},{"match_id":"specMatch1029342","match_hteam":"HC Dukla Praha","match_detail":"Z\u00e1pas: HC Dukla Praha : KH Kop\u0159ivnice (16.11.2019 14:00)","match_field":"H\u00e1zenk\u00e1\u0159sk\u00e1 hala - Vladivostock\u00e1 1460\/10, Praha ","match_note":"Pozn\u00e1mka: Seznam sportovn\u00edch akc\u00ed - H\u00e1zen\u00e1 2019 - HC Dukla Praha","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: H\u00e1zen\u00e1 - 1. liga - star\u0161\u00ed dorostenci","match_lng":14.47986,"match_lat":50.06882,"markfn":"poi-hazena.png"},{"match_id":"specMatch1038242","match_hteam":"HC Sparta Praha","match_detail":"Z\u00e1pas: HC Sparta Praha : Mountfield HK, a.s. (15.11.2019 18:30)","match_field":"Hokejov\u00fd stadion - Praha, O2 arena, \u010ceskomoravsk\u00e1 2345\/17","match_note":"Pozn\u00e1mka: Kalend\u00e1\u0159 sportovn\u00edch akc\u00ed. Rozpis z\u00e1pas\u016f hokejov\u00e9ho klubu HC Sparta Praha.","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Ledn\u00ed hokej - Tipsport Extraliga 2019","match_lng":14.4936,"match_lat":50.10478,"markfn":"poi-hokej.png"},{"match_id":"specMatch1038544","match_hteam":"HC Slavia Praha","match_detail":"Z\u00e1pas: HC Slavia Praha : Pir\u00e1ti Chomutov (16.11.2019 15:00)","match_field":"Hokejov\u00fd stadion - Praha, Vladivostock\u00e1 1460\/10b","match_note":"Pozn\u00e1mka: Kalend\u00e1\u0159 sportovn\u00edch akc\u00ed. Rozpis z\u00e1pas\u016f hokejov\u00e9ho klubu HC Slavia Praha.","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Ledn\u00ed hokej - CHANCE LIGA 2019","match_lng":14.47963,"match_lat":50.06881,"markfn":"poi-hokej.png"},{"match_id":"specMatch1038408","match_hteam":"HC Slavia Praha","match_detail":"Z\u00e1pas: HC Slavia Praha : Mountfield HK, a.s. (16.11.2019 11:30)","match_field":"Hokejov\u00fd stadion - Praha, Vladivostock\u00e1 1460\/10b","match_note":"Pozn\u00e1mka: Kalend\u00e1\u0159 sportovn\u00edch akc\u00ed. Rozpis z\u00e1pas\u016f hokejov\u00e9ho klubu HC Slavia Praha.","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Ledn\u00ed hokej - ELIOD Extraliga dorostu","match_lng":14.47978,"match_lat":50.06884,"markfn":"poi-hokej.png"},{"match_id":"specMatch1038188","match_hteam":"HC Sparta Praha","match_detail":"Z\u00e1pas: HC Sparta Praha : HC Energie K.Vary (14.11.2019 17:30)","match_field":"Hokejov\u00fd stadion - Praha - v\u00fdstavi\u0161t\u011b, Incheba arena","match_note":"Pozn\u00e1mka: Kalend\u00e1\u0159 sportovn\u00edch akc\u00ed. Rozpis z\u00e1pas\u016f hokejov\u00e9ho klubu HC Sparta Praha.","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Ledn\u00ed hokej - ELIOD Extraliga dorostu","match_lng":14.43195,"match_lat":50.10751,"markfn":"poi-hokej.png"},{"match_id":"specMatch1038376","match_hteam":"HC Sparta Praha","match_detail":"Z\u00e1pas: HC Sparta Praha : HC Letci Let\u0148any (16.11.2019 11:00)","match_field":"Hokejov\u00fd stadion - Praha - v\u00fdstavi\u0161t\u011b, Incheba arena","match_note":"Pozn\u00e1mka: Kalend\u00e1\u0159 sportovn\u00edch akc\u00ed. Rozpis z\u00e1pas\u016f hokejov\u00e9ho klubu HC Sparta Praha.","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Ledn\u00ed hokej - Hokejov\u00e1 liga star\u0161\u00edch \u017e\u00e1k\u016f B","match_lng":14.4321,"match_lat":50.10754,"markfn":"poi-hokej.png"},{"match_id":"specMatch1038246","match_hteam":"HC Sm\u00edchov 1913","match_detail":"Z\u00e1pas: HC Sm\u00edchov 1913 : HC Beroun\u0161t\u00ed Medv\u011bdi (15.11.2019 18:30)","match_field":"Hokejov\u00fd stadion - Praha, U Nikolajky 2214\/28","match_note":"Pozn\u00e1mka: Kalend\u00e1\u0159 sportovn\u00edch akc\u00ed. Rozpis z\u00e1pas\u016f hokejov\u00e9ho klubu HC Sm\u00edchov 1913.","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Ledn\u00ed hokej - Hokejov\u00e1 liga star\u0161\u00edch \u017e\u00e1k\u016f B","match_lng":14.39588,"match_lat":50.06714,"markfn":"poi-hokej.png"},{"match_id":"specMatch1038284","match_hteam":"HC Sparta Praha","match_detail":"Z\u00e1pas: HC Sparta Praha : HC Letci Let\u0148any (16.11.2019 09:00)","match_field":"Hokejov\u00fd stadion - Praha - v\u00fdstavi\u0161t\u011b, Incheba arena","match_note":"Pozn\u00e1mka: Kalend\u00e1\u0159 sportovn\u00edch akc\u00ed. Rozpis z\u00e1pas\u016f hokejov\u00e9ho klubu HC Sparta Praha.","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Ledn\u00ed hokej - Hokejov\u00e1 liga mlad\u0161\u00edch \u017e\u00e1k\u016f D","match_lng":14.43225,"match_lat":50.107569999999996,"markfn":"poi-hokej.png"},{"match_id":"specMatch1038631","match_hteam":"HC Sm\u00edchov 1913","match_detail":"Z\u00e1pas: HC Sm\u00edchov 1913 : HC Hv\u011bzda Praha (16.11.2019 17:00)","match_field":"Hokejov\u00fd stadion - Praha, U Nikolajky 2214\/28","match_note":"Pozn\u00e1mka: Kalend\u00e1\u0159 sportovn\u00edch akc\u00ed. Rozpis z\u00e1pas\u016f hokejov\u00e9ho klubu HC Sm\u00edchov 1913.","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Ledn\u00ed hokej - Hokejov\u00e1 sout\u011b\u017e 5. t\u0159\u00edd","match_lng":14.39603,"match_lat":50.067170000000004,"markfn":"poi-hokej.png"},{"match_id":"specMatch1025627","match_hteam":"SK Slavia Praha","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Slavia Praha : AC Sparta Praha (15.11.2019 20:00)","match_field":"SH SK Slavia - Praha 10, Vladivostock\u00e1 1460","match_note":"Pozn\u00e1mka: Rozpis z\u00e1pas\u016f futsalu 2019 - SK Slavia Praha","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Futsal - VARTA futsal liga","match_lng":14.4776,"match_lat":50.06862,"markfn":"poi-futsal.png"},{"match_id":"specMatch1037615","match_hteam":"Sokol Pra\u017esk\u00fd","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Pra\u017esk\u00fd : Tyg\u0159i Praha (16.11.2019 14:00)","match_field":"Basketbalov\u00e1 hala: Sokol pra\u017esk\u00fd, Praha 2","match_note":"Pozn\u00e1mka: Sport kalend\u00e1\u0159 a rozpis basketbalov\u00fdch utk\u00e1n\u00ed klubu Sokol Pra\u017esk\u00fd","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - kadeti U17, extraliga\u00a0,\u00a0z\u00e1kladn\u00ed \u010d\u00e1st\u00a0,\u00a08. kolo","match_lng":14.42849,"match_lat":50.07708,"markfn":"poi_basketbal.png"},{"match_id":"specMatch1037686","match_hteam":"USK Praha","match_detail":"Z\u00e1pas: USK Praha : Basket Slovanka (16.11.2019 13:00)","match_field":"Basketbalov\u00e1 hala: Kr\u00e1lovka, Praha 7","match_note":"Pozn\u00e1mka: Sport kalend\u00e1\u0159 a rozpis basketbalov\u00fdch utk\u00e1n\u00ed klubu USK Praha","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - kadetky U17, extraliga\u00a0,\u00a0z\u00e1kladn\u00ed \u010d\u00e1st\u00a0,\u00a08. kolo","match_lng":14.41632,"match_lat":50.10134,"markfn":"poi_basketbal.png"},{"match_id":"specMatch1037697","match_hteam":"USK Praha B","match_detail":"Z\u00e1pas: USK Praha B : Basket \u0158\u00ed\u010dany (16.11.2019 10:00)","match_field":"Basketbalov\u00e1 hala: Kr\u00e1lovka, Praha 7","match_note":"Pozn\u00e1mka: Sport kalend\u00e1\u0159 a rozpis basketbalov\u00fdch utk\u00e1n\u00ed klubu USK Praha B","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - kadetky U17, celost\u00e1tn\u00ed liga\u00a0,\u00a0skupina B\u00a0,\u00a08. kolo","match_lng":14.41647,"match_lat":50.10137,"markfn":"poi_basketbal.png"},{"match_id":"specMatch1037666","match_hteam":"Sokol \u017di\u017ekov","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol \u017di\u017ekov : BK Vlci \u017d\u010f\u00e1r (16.11.2019 17:00)","match_field":"Basketbalov\u00e1 hala: Folimanka, Praha 2","match_note":"Pozn\u00e1mka: Sport kalend\u00e1\u0159 a rozpis basketbalov\u00fdch utk\u00e1n\u00ed klubu Sokol \u017di\u017ekov","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci U14, \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga\u00a0,\u00a0Skupina F\u00a0,\u00a09. kolo","match_lng":14.43184,"match_lat":50.06698,"markfn":"poi_basketbal.png"},{"match_id":"specMatch1037713","match_hteam":"Nobiles Nusle","match_detail":"Z\u00e1pas: Nobiles Nusle : Sojky Pelh\u0159imov (16.11.2019 17:00)","match_field":"Basketbalov\u00e1 hala: TJ Sokol Nusle, Praha 4","match_note":"Pozn\u00e1mka: Sport kalend\u00e1\u0159 a rozpis basketbalov\u00fdch utk\u00e1n\u00ed klubu Nobiles Nusle","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1kyn\u011b U14, \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga\u00a0,\u00a0Skupina A\u00a0,\u00a09. kolo","match_lng":14.43932,"match_lat":50.06116,"markfn":"poi_basketbal.png"},{"match_id":"specMatch1037715","match_hteam":"USK Praha","match_detail":"Z\u00e1pas: USK Praha : BK Levhartice Chomutov (16.11.2019 12:00)","match_field":"Basketbalov\u00e1 hala: Kr\u00e1lovka, Praha 7","match_note":"Pozn\u00e1mka: Sport kalend\u00e1\u0159 a rozpis basketbalov\u00fdch utk\u00e1n\u00ed klubu USK Praha","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1kyn\u011b U14, \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga\u00a0,\u00a0Skupina B\u00a0,\u00a09. kolo","match_lng":14.41662,"match_lat":50.1014,"markfn":"poi_basketbal.png"}]
[{"center_lat":50.083549,"center_lng":14.434141,"distance_lat":50.128768,"distance_lng":14.434141}]
Zvolte rozsah vyhledávání:+ 1 km
+ 5 km
+ 10 km
+ 20 km

Sportovní kluby



Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní akce a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby.
V databázi máme 6778 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání.

Sport ve městě

13.11.2019 - 20.11.2019

FANDÍME

+ 43 760
zápasů
+ 6 778
týmů
+ 1 717
soutěží


SPOLUPRACUJEME

Česká
unie sportu
ČT sport
Česká televize
O2 TV
Sport

Český
volejbalový svaz
Fotbalová
asociace ČR
Českomoravský
svaz hokejbalu
Český svaz
házené
Česká
golfová federace
Český svaz
ledního hokeje

Český
tenisový svaz
Česká asociace
amerického fotbalu
Czech
softball
Český
atletický svaz
Česká
baseballová asociace
Česká
rugbyová unie

Český
svaz cyklistiky
Autoklub
České republiky
Český
běh
Jockey Club
České republiky
Česká
lakrosová unie
Česká
jezdecká federace

Český svaz
orientačních sportů
Česká
triatlonová asociace
Hasičský
sport
Český svaz
tanečního sportu
Aeroklub
České republiky

PŘEDSTAVUJEME sportmap.cz

Zaměřujeme se na pasivní konzumenty sportu, vás sportovní fanoušky, kteří s kamarády, rodinou nebo sami podpoří domácí tým nákupem lístku, piva a párku v rohlíku. Bonusem pak může být pocit radosti z výkonu či vítězství vašich týmů.

Sportovní asociace, sportovní kluby či pořadatel sportovní akce zde mají nový nástroj pro komunikaci s širokou veřejností (fanoušky). Výhodou je možnost zaměření na sportovní fanoušky z pohledu místní, regionální nebo národní úrovně.

CÍLE sportmap.cz

Klíčovou roli pro nás hrají sportovní fanoušci a rekreační sport, který má pro amatérské sportovce stále hodnotu sám o sobě. Sportmap.cz eviduje sportovní akce od nejnižších soutěží a tím se snaží přispět k:

  • podpoře a rozvoji rekreačního sportu a sportovních klubů
  • zvýšení místního povědomí o sportovních akcích
  • růst fanouškovských základen místních týmů

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -



Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2019