Náš život je SPORT!

Rozpis zápasů v okolí - vyhledej sportovní akce a jdi fandit.




Sport v Ostravě

21.10.2019 - 28.10.2019
[{"match_id":"ban-90","match_hteam":"Cyklokros - Mistrovstv\u00ed sv\u011bta v cyklokrosu 2019 (T\u00e1bor)","match_detail":"Cyklokros - Mistrovstv\u00ed sv\u011bta v cyklokrosu 2019 (T\u00e1bor) ( 15.11.2019 - 16.11.2019 )","match_field":"are\u00e1l Komora, T\u00e1bor","match_note":"Pozn\u00e1mka: M\u011bsto T\u00e1bor je s cyklokrosem nesmazateln\u011b propojen a to je i hlavn\u00ed d\u016fvod pro\u010d Mistrovstv\u00ed sv\u011bta v cyklokrosu 2019 se kon\u00e1 pr\u00e1v\u011b zde.","match_note_link":"http:\/\/www.cyklokros.cz\/","match_note_linkname":" Zjistit v\u00edce","match_comp":"","match_lng":14.67848,"match_lat":49.394187,"markfn":"poi_cool.png"},{"match_id":"2019001A1A1404","match_hteam":"FC Ban\u00edk Ostrava, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FC Ban\u00edk Ostrava, a.s. : SK Sigma Olomouc, a.s. (26.10.2019 14:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: M\u011bS Ostrava-V\u00edtkovice","match_note":"Pozn\u00e1mka: O2 TV Fotbal","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - FORTUNA:LIGA","match_lng":18.29926,"match_lat":49.84531,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003A1A1305","match_hteam":"FC Ban\u00edk Ostrava, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava B : Fr\u00fddek-M\u00edstek (27.10.2019 10:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Markvartovice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MSFL","match_lng":18.29941,"match_lat":49.84534,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003C1A1302","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava B : Krom\u011b\u0159\u00ed\u017e (26.10.2019 15:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Vista, kpt.Vajdy 6, UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: Z\u0160 \u0160oupala UTM","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MSDL st.","match_lng":18.29926,"match_lat":49.84542,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003C1A1307","match_hteam":"FC V\u00edtkovice 1919, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00edtkovice : Hlu\u010d\u00edn (27.10.2019 10:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: TC V\u00edtek-tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MSDL st.","match_lng":18.25599,"match_lat":49.80436,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003D1A1302","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava B : Krom\u011b\u0159\u00ed\u017e (26.10.2019 17:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Vista, kpt.Vajdy 6, UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: Z\u0160 \u0160oupala UTM","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MSDL ml.","match_lng":18.29941,"match_lat":49.84545,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003D1A1307","match_hteam":"FC V\u00edtkovice 1919, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00edtkovice : Hlu\u010d\u00edn (27.10.2019 12:45)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: TC V\u00edtek-tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MSDL ml.","match_lng":18.256140000000002,"match_lat":49.804390000000005,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003E1A1104","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava : Fr\u00fddek-M\u00edstek (25.10.2019 15:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Z\u0160 \u0160oupala \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MS\u017dL U 15","match_lng":18.29956,"match_lat":49.845479999999995,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003E2A1104","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava : Fr\u00fddek-M\u00edstek (25.10.2019 17:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Z\u0160 \u0160oupala \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MS\u017dL U 14","match_lng":18.29971,"match_lat":49.84551,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003F1S1108","match_hteam":"FC V\u00edtkovice 1919, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00edtkovice : Uni\u010dov (26.10.2019 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: TC V\u00edtek-tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - SpSM-U 13 SEVER","match_lng":18.25629,"match_lat":49.80442,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003F1S1103","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava : T\u0159inec (26.10.2019 10:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Z\u0160 \u0160oupala \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - SpSM-U 13 SEVER","match_lng":18.29986,"match_lat":49.84554,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003F2S1108","match_hteam":"FC V\u00edtkovice 1919, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00edtkovice : Uni\u010dov (26.10.2019 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: TC V\u00edtek-tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - SpSM-U 12 SEVER","match_lng":18.25644,"match_lat":49.80445,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003F2S1103","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava : T\u0159inec (26.10.2019 10:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Z\u0160 \u0160oupala \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - SpSM-U 12 SEVER","match_lng":18.30001,"match_lat":49.845569999999995,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003J4E0702","match_hteam":"FC V\u00edtkovice 1919, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00edtkovice B : Lubina (27.10.2019 16:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Hrab\u016fvka-tr\u00e1va","match_note":"Pozn\u00e1mka: UT Z\u00e1vodn\u00ed 2992\/86D","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MSD\u017d - A","match_lng":18.25659,"match_lat":49.804480000000005,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003L2B0402","match_hteam":"FC V\u00edtkovice 1919, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00edtkovice : Olomouc (28.10.2019 15:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: UT Z\u00e1vodn\u00ed 2992\/86D","match_note":"Pozn\u00e1mka: UT Z\u00e1vodn\u00ed 2992\/86D H\u0159i\u0161t\u011b: UT Ar\u00e9na, P\u016fvodn\u00ed term\u00edn: 21.09.2019 15:30","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 2. liga dorostenek Morava","match_lng":18.25674,"match_lat":49.80451,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019005J2A0803","match_hteam":"FC Ban\u00edk Ostrava, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FC Ban\u00edk Ostrava : FC Praha (26.10.2019 14:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Ho\u0161\u0165\u00e1lkovice - tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 2.liga \u017een","match_lng":18.29956,"match_lat":49.845369999999996,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019005K2A0102","match_hteam":"FC V\u00edtkovice 1919, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FC V\u00edtkovice 1919 : Lokomotiva Brno H.H. (26.10.2019 13:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: TC V\u00edtek-tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - Poh\u00e1r dorostenek 2.kolo","match_lng":18.256890000000002,"match_lat":49.80454,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008C1A1208","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s. : Slezsk\u00fd FC Opava, z.s. (26.10.2019 11:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: are\u00e1l SC Vista","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 19","match_lng":18.30016,"match_lat":49.8456,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008D1A1208","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s. : Slezsk\u00fd FC Opava, z.s. (26.10.2019 13:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: are\u00e1l SC Vista","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 17","match_lng":18.30031,"match_lat":49.84563,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019810C1A1307","match_hteam":"FC ODRA Pet\u0159kovice z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Pet\u0159kovice : Krnov (27.10.2019 12:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: tr\u00e1va","match_note":"Pozn\u00e1mka: \/ , P\u016fvodn\u00ed term\u00edn: 27.10.2019 14:15","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - KALMAN TRADE Krajsk\u00fd p\u0159ebor star\u0161\u00ed dorost","match_lng":18.25479,"match_lat":49.86631,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019810D1A1307","match_hteam":"FC ODRA Pet\u0159kovice z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Pet\u0159kovice : Krnov (27.10.2019 14:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: tr\u00e1va","match_note":"Pozn\u00e1mka: \/ , P\u016fvodn\u00ed term\u00edn: 27.10.2019 12:00","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - KALMAN TRADE Krajsk\u00fd p\u0159ebor mlad\u0161\u00ed dorost","match_lng":18.25494,"match_lat":49.86634,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019810E2B0105","match_hteam":"TJ UNIE HLUBINA z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Hlubina : Svinov (26.10.2019 10:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: UT - Hlubina","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - ANGLICKY-TRAVNIK.CZ Krajsk\u00e1 sout\u011b\u017e st. \u017e\u00e1ci sk. B","match_lng":18.27392,"match_lat":49.824,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019810E2B0106","match_hteam":"FC ODRA Pet\u0159kovice z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Pet\u0159kovice : Libho\u0161\u0165 (27.10.2019 09:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - ANGLICKY-TRAVNIK.CZ Krajsk\u00e1 sout\u011b\u017e st. \u017e\u00e1ci sk. B","match_lng":18.25509,"match_lat":49.866369999999996,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019810F2B0105","match_hteam":"TJ UNIE HLUBINA z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Hlubina : Svinov (26.10.2019 09:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: UT - Hlubina","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - ANGLICKY-TRAVNIK.CZ Krajsk\u00e1 sout\u011b\u017e ml. \u017e\u00e1ci sk. B","match_lng":18.274070000000002,"match_lat":49.82403,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019810F2B0106","match_hteam":"FC ODRA Pet\u0159kovice z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Pet\u0159kovice : Libho\u0161\u0165 (27.10.2019 10:45)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - ANGLICKY-TRAVNIK.CZ Krajsk\u00e1 sout\u011b\u017e ml. \u017e\u00e1ci sk. B","match_lng":18.25524,"match_lat":49.8664,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816A1A1008","match_hteam":"Jiskra Hru\u0161ov z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Hru\u0161ov : Doln\u00ed Lhota (28.10.2019 14:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: \u0161kv\u00e1ra","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bP mu\u017ei","match_lng":18.28745,"match_lat":49.85738,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816C1A0301","match_hteam":"T\u011blov\u00fdchovn\u00e1 jednota SLOVAN OSTRAVA, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Slovan Ostrava : Rychvald (26.10.2019 11:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bP star\u0161\u00ed dorost","match_lng":18.24141,"match_lat":49.82404,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816C2A0302","match_hteam":"T\u011blov\u00fdchovn\u00e1 jednota Lokomotiva Ostrava, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Lokomotiva Ostrava : HRAB\u016eVKA (27.10.2019 11:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: UT Hlubina","match_note":"Pozn\u00e1mka: \/\/ p\u016fvodn\u00ed term\u00edn 26.10.2019 11:30","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bS star\u0161\u00ed dorost (6+1)","match_lng":18.28155,"match_lat":49.85099,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816E1A1306","match_hteam":"T\u011blov\u00fdchovn\u00e1 jednota Lokomotiva Ostrava, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Lokomotiva Ostrava : Pustkovec (27.10.2019 09:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: UT Hlubina","match_note":"Pozn\u00e1mka: \/\/ p\u016fvodn\u00ed term\u00edn 26.10.2019 09:30","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bS star\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci (6+1)","match_lng":18.2817,"match_lat":49.851020000000005,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816F1T0105","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava U11 \"P\" : Polanka U11 (24.10.2019 16:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Ho\u0161\u0165\u00e1lkovice tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bP TOP U11 (5+1)","match_lng":18.30046,"match_lat":49.845659999999995,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816F1T0102","match_hteam":"FC V\u00edtkovice 1919, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00edtkovice U10 : Velk\u00e1 Polom U11 (24.10.2019 16:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bP TOP U11 (5+1)","match_lng":18.25704,"match_lat":49.804570000000005,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816F1T0103","match_hteam":"FC ODRA Pet\u0159kovice z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Pet\u0159kovice U11 \"A\" : Star\u00e1 B\u011bl\u00e1 U11 \"A\" (24.10.2019 16:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: tr\u00e1va","match_note":"Pozn\u00e1mka: , P\u016fvodn\u00ed term\u00edn: 21.10.2019 16:00","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bP TOP U11 (5+1)","match_lng":18.25539,"match_lat":49.86643,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816F2A0102","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava U11 \"J\" : 1. FC Poruba U11 \"B\" (21.10.2019 16:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Krakovsk\u00e1 tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bS U11 (5+1) sk. A","match_lng":18.30061,"match_lat":49.84569,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816F2A0103","match_hteam":"FC ODRA Pet\u0159kovice z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Pet\u0159kovice U11 \"B\" : T\u0159ebovice U11 (22.10.2019 16:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bS U11 (5+1) sk. A","match_lng":18.25554,"match_lat":49.86646,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816F2A0101","match_hteam":"FC He\u0159manice Slezsk\u00e1 z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: He\u0159manice U11 : Bru\u0161perk U11 (24.10.2019 16:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bS U11 (5+1) sk. A","match_lng":18.32978,"match_lat":49.854,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816F2C0101","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava - d\u00edvky : Markvartovice U11 (22.10.2019 16:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Jana \u0160oupala tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bS U11 (5+1) sk. C","match_lng":18.30076,"match_lat":49.84572,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816F2C0202","match_hteam":"TJ Sokol Koblov z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Koblov U11 : \u0160enov U11 (22.10.2019 16:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Lhotka tr\u00e1va","match_note":"Pozn\u00e1mka: , P\u016fvodn\u00ed term\u00edn: 01.10.2019 16:00","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bS U11 (5+1) sk. C","match_lng":18.28476,"match_lat":49.87788,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"specMatch1031103","match_hteam":"\u010cesko","match_detail":"Z\u00e1pas: \u010cesko : T\u00fdm nezn\u00e1m\u00fd (21.10.2019 16:45)","match_field":"Hokejov\u00fd stadion - Ostrava, Rusk\u00e1 3077\/115","match_note":"Pozn\u00e1mka: Rozpis ledn\u00edho hokeje 2019 - \u010cesko","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Ledn\u00ed hokej - Reprezenta\u010dn\u00ed hokejov\u00e1 utk\u00e1n\u00ed","match_lng":18.24836,"match_lat":49.80492,"markfn":"poi-hokej.png"},{"match_id":"specMatch1031194","match_hteam":"HC V\u00cdTKOVICE RIDERA","match_detail":"Z\u00e1pas: HC V\u00cdTKOVICE RIDERA : Mountfield HK, a.s. (25.10.2019 17:30)","match_field":"Hokejov\u00fd stadion - Ostrava, Rusk\u00e1 3077\/115","match_note":"Pozn\u00e1mka: Rozpis ledn\u00edho hokeje 2019 - HC V\u00cdTKOVICE RIDERA","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Ledn\u00ed hokej - Tipsport Extraliga 2019","match_lng":18.248510000000003,"match_lat":49.804950000000005,"markfn":"poi-hokej.png"},{"match_id":"specMatch1031165","match_hteam":"HC V\u00cdTKOVICE RIDERA","match_detail":"Z\u00e1pas: HC V\u00cdTKOVICE RIDERA : Vala\u0161sk\u00fd hokejov\u00fd klub (24.10.2019 17:00)","match_field":"Hokejov\u00fd stadion - Ostrava, Rusk\u00e1 3077\/115","match_note":"Pozn\u00e1mka: Rozpis ledn\u00edho hokeje 2019 - HC V\u00cdTKOVICE RIDERA","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Ledn\u00ed hokej - ELIOD Extraliga dorostu","match_lng":18.24866,"match_lat":49.80498,"markfn":"poi-hokej.png"},{"match_id":"specMatch1031190","match_hteam":"HC V\u00cdTKOVICE RIDERA","match_detail":"Z\u00e1pas: HC V\u00cdTKOVICE RIDERA : HC Slavia Praha (25.10.2019 17:00)","match_field":"Hokejov\u00fd stadion - Ostrava, Rusk\u00e1 3077\/115","match_note":"Pozn\u00e1mka: Rozpis ledn\u00edho hokeje 2019 - HC V\u00cdTKOVICE RIDERA","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Ledn\u00ed hokej - DHL Juniorsk\u00e1 hokejov\u00e1 liga akademi\u00ed","match_lng":18.248810000000002,"match_lat":49.80501,"markfn":"poi-hokej.png"},{"match_id":"specMatch1031422","match_hteam":"HC V\u00cdTKOVICE RIDERA","match_detail":"Z\u00e1pas: HC V\u00cdTKOVICE RIDERA : HC Sparta Praha (26.10.2019 13:00)","match_field":"Hokejov\u00fd stadion - Ostrava, Rusk\u00e1 3077\/115","match_note":"Pozn\u00e1mka: Rozpis ledn\u00edho hokeje 2019 - HC V\u00cdTKOVICE RIDERA","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Ledn\u00ed hokej - DHL Juniorsk\u00e1 hokejov\u00e1 liga akademi\u00ed","match_lng":18.24896,"match_lat":49.805040000000005,"markfn":"poi-hokej.png"},{"match_id":"specMatch1031690","match_hteam":"HC V\u00cdTKOVICE RIDERA","match_detail":"Z\u00e1pas: HC V\u00cdTKOVICE RIDERA : HC Fr\u00fddek-M\u00edstek (27.10.2019 14:45)","match_field":"Hokejov\u00fd stadion - Ostrava, Rusk\u00e1 3077\/115","match_note":"Pozn\u00e1mka: Rozpis ledn\u00edho hokeje 2019 - HC V\u00cdTKOVICE RIDERA","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Ledn\u00ed hokej - Hokejov\u00e1 liga star\u0161\u00edch \u017e\u00e1k\u016f B","match_lng":18.24911,"match_lat":49.80507,"markfn":"poi-hokej.png"},{"match_id":"specMatch1031370","match_hteam":"HC V\u00cdTKOVICE RIDERA","match_detail":"Z\u00e1pas: HC V\u00cdTKOVICE RIDERA : HC Vlci \u010cesk\u00fd T\u011b\u0161\u00edn (26.10.2019 12:00)","match_field":"Hokejov\u00fd stadion - Ostrava, Rusk\u00e1 3077\/115","match_note":"Pozn\u00e1mka: Rozpis ledn\u00edho hokeje 2019 - HC V\u00cdTKOVICE RIDERA","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Ledn\u00ed hokej - Hokejov\u00e1 liga star\u0161\u00edch \u017e\u00e1k\u016f B","match_lng":18.249260000000003,"match_lat":49.8051,"markfn":"poi-hokej.png"},{"match_id":"specMatch1031267","match_hteam":"HC V\u00cdTKOVICE RIDERA","match_detail":"Z\u00e1pas: HC V\u00cdTKOVICE RIDERA : HC Vlci \u010cesk\u00fd T\u011b\u0161\u00edn (26.10.2019 10:00)","match_field":"Hokejov\u00fd stadion - Ostrava, Rusk\u00e1 3077\/115","match_note":"Pozn\u00e1mka: Rozpis ledn\u00edho hokeje 2019 - HC V\u00cdTKOVICE RIDERA","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Ledn\u00ed hokej - Hokejov\u00e1 liga mlad\u0161\u00edch \u017e\u00e1k\u016f D","match_lng":18.24941,"match_lat":49.805130000000005,"markfn":"poi-hokej.png"},{"match_id":"specMatch1031662","match_hteam":"HC V\u00cdTKOVICE RIDERA","match_detail":"Z\u00e1pas: HC V\u00cdTKOVICE RIDERA : HC Fr\u00fddek-M\u00edstek (27.10.2019 12:45)","match_field":"Hokejov\u00fd stadion - Ostrava, Rusk\u00e1 3077\/115","match_note":"Pozn\u00e1mka: Rozpis ledn\u00edho hokeje 2019 - HC V\u00cdTKOVICE RIDERA","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Ledn\u00ed hokej - Hokejov\u00e1 liga mlad\u0161\u00edch \u017e\u00e1k\u016f D","match_lng":18.249560000000002,"match_lat":49.80516,"markfn":"poi-hokej.png"},{"match_id":"specMatch1031470","match_hteam":"HC V\u00cdTKOVICE RIDERA","match_detail":"Z\u00e1pas: HC V\u00cdTKOVICE RIDERA : HC Vlci \u010cesk\u00fd T\u011b\u0161\u00edn (26.10.2019 15:30)","match_field":"Hokejov\u00fd stadion - Ostrava, Rusk\u00e1 3077\/115","match_note":"Pozn\u00e1mka: Rozpis ledn\u00edho hokeje 2019 - HC V\u00cdTKOVICE RIDERA","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Ledn\u00ed hokej - Hokejov\u00e1 sout\u011b\u017e 5. t\u0159\u00edd","match_lng":18.24971,"match_lat":49.80519,"markfn":"poi-hokej.png"},{"match_id":"specMatch1031451","match_hteam":"HC V\u00cdTKOVICE RIDERA","match_detail":"Z\u00e1pas: HC V\u00cdTKOVICE RIDERA : HC BOSPOR Bohum\u00edn (26.10.2019 14:15)","match_field":"Hokejov\u00fd stadion - Ostrava, Rusk\u00e1 3077\/115","match_note":"Pozn\u00e1mka: Rozpis ledn\u00edho hokeje 2019 - HC V\u00cdTKOVICE RIDERA","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Ledn\u00ed hokej - Hokejov\u00e1 sout\u011b\u017e 4. t\u0159\u00edd","match_lng":18.24986,"match_lat":49.805220000000006,"markfn":"poi-hokej.png"},{"match_id":"specMatch1031452","match_hteam":"HC V\u00cdTKOVICE RIDERA","match_detail":"Z\u00e1pas: HC V\u00cdTKOVICE RIDERA : HC BOSPOR Bohum\u00edn (26.10.2019 14:15)","match_field":"Hokejov\u00fd stadion - Ostrava, Rusk\u00e1 3077\/115","match_note":"Pozn\u00e1mka: Rozpis ledn\u00edho hokeje 2019 - HC V\u00cdTKOVICE RIDERA","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Ledn\u00ed hokej - Hokejov\u00e1 sout\u011b\u017e 4. t\u0159\u00edd","match_lng":18.250010000000003,"match_lat":49.80525,"markfn":"poi-hokej.png"},{"match_id":"specMatch1031561","match_hteam":"HC V\u00cdTKOVICE RIDERA","match_detail":"Z\u00e1pas: HC V\u00cdTKOVICE RIDERA : HC Kop\u0159ivnice (27.10.2019 09:00)","match_field":"Hokejov\u00fd stadion - Ostrava, Rusk\u00e1 3077\/115","match_note":"Pozn\u00e1mka: Rozpis ledn\u00edho hokeje 2019 - HC V\u00cdTKOVICE RIDERA","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Ledn\u00ed hokej - Hokejov\u00e1 sout\u011b\u017e 2. t\u0159\u00edd","match_lng":18.25016,"match_lat":49.80528,"markfn":"poi-hokej.png"},{"match_id":"specMatch1031562","match_hteam":"HC V\u00cdTKOVICE RIDERA","match_detail":"Z\u00e1pas: HC V\u00cdTKOVICE RIDERA : HC Kop\u0159ivnice (27.10.2019 09:00)","match_field":"Hokejov\u00fd stadion - Ostrava, Rusk\u00e1 3077\/115","match_note":"Pozn\u00e1mka: Rozpis ledn\u00edho hokeje 2019 - HC V\u00cdTKOVICE RIDERA","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Ledn\u00ed hokej - Hokejov\u00e1 sout\u011b\u017e 2. t\u0159\u00edd","match_lng":18.250310000000002,"match_lat":49.805310000000006,"markfn":"poi-hokej.png"},{"match_id":"specMatch1031591","match_hteam":"HC Kop\u0159ivnice","match_detail":"Z\u00e1pas: HC Kop\u0159ivnice : HC Vlci \u010cesk\u00fd T\u011b\u0161\u00edn (27.10.2019 10:00)","match_field":"Hokejov\u00fd stadion - Ostrava, Rusk\u00e1 3077\/115","match_note":"Pozn\u00e1mka: Rozpis ledn\u00edho hokeje 2019 - HC Kop\u0159ivnice","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Ledn\u00ed hokej - Hokejov\u00e1 sout\u011b\u017e 2. t\u0159\u00edd","match_lng":18.25046,"match_lat":49.80534,"markfn":"poi-hokej.png"},{"match_id":"specMatch1031592","match_hteam":"HC Kop\u0159ivnice","match_detail":"Z\u00e1pas: HC Kop\u0159ivnice : HC \u010cern\u00ed vlci (27.10.2019 10:00)","match_field":"Hokejov\u00fd stadion - Ostrava, Rusk\u00e1 3077\/115","match_note":"Pozn\u00e1mka: Rozpis ledn\u00edho hokeje 2019 - HC Kop\u0159ivnice","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Ledn\u00ed hokej - Hokejov\u00e1 sout\u011b\u017e 2. t\u0159\u00edd","match_lng":18.25061,"match_lat":49.80537,"markfn":"poi-hokej.png"},{"match_id":"specMatch1031628","match_hteam":"HC V\u00cdTKOVICE RIDERA","match_detail":"Z\u00e1pas: HC V\u00cdTKOVICE RIDERA : HC Vlci \u010cesk\u00fd T\u011b\u0161\u00edn (27.10.2019 11:15)","match_field":"Hokejov\u00fd stadion - Ostrava, Rusk\u00e1 3077\/115","match_note":"Pozn\u00e1mka: Rozpis ledn\u00edho hokeje 2019 - HC V\u00cdTKOVICE RIDERA","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Ledn\u00ed hokej - Hokejov\u00e1 sout\u011b\u017e 2. t\u0159\u00edd","match_lng":18.250760000000003,"match_lat":49.805400000000006,"markfn":"poi-hokej.png"},{"match_id":"specMatch1031629","match_hteam":"HC V\u00cdTKOVICE RIDERA","match_detail":"Z\u00e1pas: HC V\u00cdTKOVICE RIDERA : HC \u010cern\u00ed vlci (27.10.2019 11:15)","match_field":"Hokejov\u00fd stadion - Ostrava, Rusk\u00e1 3077\/115","match_note":"Pozn\u00e1mka: Rozpis ledn\u00edho hokeje 2019 - HC V\u00cdTKOVICE RIDERA","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Ledn\u00ed hokej - Hokejov\u00e1 sout\u011b\u017e 2. t\u0159\u00edd","match_lng":18.25091,"match_lat":49.80543,"markfn":"poi-hokej.png"},{"match_id":"specMatch1035201","match_hteam":"FBC \u010cPP OSTRAVA","match_detail":"Z\u00e1pas: FBC \u010cPP OSTRAVA : Fb\u0160 Bohemians (26.10.2019 17:00)","match_field":"\u010cPP Ar\u00e9na Ostrava","match_note":"Pozn\u00e1mka: Kalend\u00e1\u0159 sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis florbalu - FBC \u010cPP OSTRAVA","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Superliga florbalu \u2013 8. kolo","match_lng":18.29532,"match_lat":49.85567,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1035225","match_hteam":"FBC \u010cPP OSTRAVA","match_detail":"Z\u00e1pas: FBC \u010cPP OSTRAVA : Fb\u0160 Bohemians (26.10.2019 20:00)","match_field":"\u010cPP Ar\u00e9na Ostrava","match_note":"Pozn\u00e1mka: Kalend\u00e1\u0159 sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis florbalu - FBC \u010cPP OSTRAVA","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Extraliga \u017een \u2013 7. kolo","match_lng":18.29547,"match_lat":49.855700000000006,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1035287","match_hteam":"FBC Letka Toman Finance Group","match_detail":"Z\u00e1pas: FBC Letka Toman Finance Group : Spartak Pelh\u0159imov (26.10.2019 16:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sareza Ostrava","match_note":"Pozn\u00e1mka: Kalend\u00e1\u0159 sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis florbalu - FBC Letka Toman Finance Group","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - N\u00e1rodn\u00ed liga \u2013 skupina v\u00fdchod","match_lng":18.28291,"match_lat":49.8517,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1031857","match_hteam":"1. SC Bohum\u00edn\u00b4 98","match_detail":"Z\u00e1pas: 1. SC Bohum\u00edn\u00b4 98 : Bazinga Ostrava (26.10.2019 08:00)","match_field":"\u010cPP Ar\u00e9na Ostrava","match_note":"Pozn\u00e1mka: Kalend\u00e1\u0159 sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis florbalu - 1. SC Bohum\u00edn\u00b4 98","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Moravskoslezsk\u00fd p\u0159ebor mu\u017e\u016f \u2013 5. kolo","match_lng":18.29562,"match_lat":49.85573,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1031858","match_hteam":"PASKOV SAURIANS","match_detail":"Z\u00e1pas: PASKOV SAURIANS : RH PIVING Ostrava (26.10.2019 09:10)","match_field":"\u010cPP Ar\u00e9na Ostrava","match_note":"Pozn\u00e1mka: Kalend\u00e1\u0159 sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis florbalu - PASKOV SAURIANS","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Moravskoslezsk\u00fd p\u0159ebor mu\u017e\u016f \u2013 5. kolo","match_lng":18.29577,"match_lat":49.855760000000004,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1031859","match_hteam":"FBC Vikings Kop\u0159ivnice B","match_detail":"Z\u00e1pas: FBC Vikings Kop\u0159ivnice B : 1. SC Bohum\u00edn\u00b4 98 (26.10.2019 10:20)","match_field":"\u010cPP Ar\u00e9na Ostrava","match_note":"Pozn\u00e1mka: Kalend\u00e1\u0159 sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis florbalu - FBC Vikings Kop\u0159ivnice B","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Moravskoslezsk\u00fd p\u0159ebor mu\u017e\u016f \u2013 5. kolo","match_lng":18.29592,"match_lat":49.855790000000006,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1031860","match_hteam":"Bazinga Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: Bazinga Ostrava : PASKOV SAURIANS (26.10.2019 11:30)","match_field":"\u010cPP Ar\u00e9na Ostrava","match_note":"Pozn\u00e1mka: Kalend\u00e1\u0159 sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis florbalu - Bazinga Ostrava","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Moravskoslezsk\u00fd p\u0159ebor mu\u017e\u016f \u2013 5. kolo","match_lng":18.29607,"match_lat":49.85582,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1031861","match_hteam":"RH PIVING Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: RH PIVING Ostrava : FBC Vikings Kop\u0159ivnice B (26.10.2019 12:40)","match_field":"\u010cPP Ar\u00e9na Ostrava","match_note":"Pozn\u00e1mka: Kalend\u00e1\u0159 sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis florbalu - RH PIVING Ostrava","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Moravskoslezsk\u00fd p\u0159ebor mu\u017e\u016f \u2013 5. kolo","match_lng":18.29622,"match_lat":49.855850000000004,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1031862","match_hteam":"FBK \u0160tajg\u0159y Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: FBK \u0160tajg\u0159y Ostrava : Florbal Torpedo Hav\u00ed\u0159ov C (26.10.2019 08:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala SO\u0160 Dopravn\u00ed Ostrava","match_note":"Pozn\u00e1mka: Kalend\u00e1\u0159 sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis florbalu - FBK \u0160tajg\u0159y Ostrava","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Moravskoslezsk\u00fd p\u0159ebor mu\u017e\u016f \u2013 6. kolo","match_lng":18.2689,"match_lat":49.79782,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1031863","match_hteam":"FbC Coyotes Jablunkov","match_detail":"Z\u00e1pas: FbC Coyotes Jablunkov : Z.F.K. AQM Petrovice C (26.10.2019 09:10)","match_field":"Sportovn\u00ed hala SO\u0160 Dopravn\u00ed Ostrava","match_note":"Pozn\u00e1mka: Kalend\u00e1\u0159 sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis florbalu - FbC Coyotes Jablunkov","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Moravskoslezsk\u00fd p\u0159ebor mu\u017e\u016f \u2013 6. kolo","match_lng":18.26905,"match_lat":49.797850000000004,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1031864","match_hteam":"Florbal Torpedo Hav\u00ed\u0159ov C","match_detail":"Z\u00e1pas: Florbal Torpedo Hav\u00ed\u0159ov C : 1. FBK Ro\u017enov p\/R C (26.10.2019 10:20)","match_field":"Sportovn\u00ed hala SO\u0160 Dopravn\u00ed Ostrava","match_note":"Pozn\u00e1mka: Kalend\u00e1\u0159 sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis florbalu - Florbal Torpedo Hav\u00ed\u0159ov C","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Moravskoslezsk\u00fd p\u0159ebor mu\u017e\u016f \u2013 6. kolo","match_lng":18.269199999999998,"match_lat":49.79788,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1031865","match_hteam":"Z.F.K. AQM Petrovice C","match_detail":"Z\u00e1pas: Z.F.K. AQM Petrovice C : FBK \u0160tajg\u0159y Ostrava (26.10.2019 11:30)","match_field":"Sportovn\u00ed hala SO\u0160 Dopravn\u00ed Ostrava","match_note":"Pozn\u00e1mka: Kalend\u00e1\u0159 sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis florbalu - Z.F.K. AQM Petrovice C","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Moravskoslezsk\u00fd p\u0159ebor mu\u017e\u016f \u2013 6. kolo","match_lng":18.26935,"match_lat":49.79791,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1031866","match_hteam":"1. FBK Ro\u017enov p\/R C","match_detail":"Z\u00e1pas: 1. FBK Ro\u017enov p\/R C : FbC Coyotes Jablunkov (26.10.2019 12:40)","match_field":"Sportovn\u00ed hala SO\u0160 Dopravn\u00ed Ostrava","match_note":"Pozn\u00e1mka: Kalend\u00e1\u0159 sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis florbalu - 1. FBK Ro\u017enov p\/R C","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Moravskoslezsk\u00fd p\u0159ebor mu\u017e\u016f \u2013 6. kolo","match_lng":18.269499999999997,"match_lat":49.797940000000004,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1031940","match_hteam":"TJ Sokol Polanka nad Odrou","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Sokol Polanka nad Odrou : FbK Horn\u00ed Such\u00e1 (27.10.2019 08:30)","match_field":"Sportovn\u00ed hala TJ Ostrava, Varensk\u00e1 3098\/40a, Ostrava 2","match_note":"Pozn\u00e1mka: Kalend\u00e1\u0159 sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis florbalu - TJ Sokol Polanka nad Odrou","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - 3. liga junior\u016f - skupina 7 \u2013 B","match_lng":18.269,"match_lat":49.8352,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1031941","match_hteam":"FbC KOVO KM Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: FbC KOVO KM Fr\u00fddek-M\u00edstek : Z.F.K. AQM Petrovice (27.10.2019 09:40)","match_field":"Sportovn\u00ed hala TJ Ostrava, Varensk\u00e1 3098\/40a, Ostrava 2","match_note":"Pozn\u00e1mka: Kalend\u00e1\u0159 sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis florbalu - FbC KOVO KM Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - 3. liga junior\u016f - skupina 7 \u2013 B","match_lng":18.26915,"match_lat":49.83523,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1031942","match_hteam":"FbK Horn\u00ed Such\u00e1","match_detail":"Z\u00e1pas: FbK Horn\u00ed Such\u00e1 : FBC TIGERS PORUBA (27.10.2019 10:50)","match_field":"Sportovn\u00ed hala TJ Ostrava, Varensk\u00e1 3098\/40a, Ostrava 2","match_note":"Pozn\u00e1mka: Kalend\u00e1\u0159 sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis florbalu - FbK Horn\u00ed Such\u00e1","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - 3. liga junior\u016f - skupina 7 \u2013 B","match_lng":18.269299999999998,"match_lat":49.83526,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1031943","match_hteam":"Z.F.K. AQM Petrovice","match_detail":"Z\u00e1pas: Z.F.K. AQM Petrovice : TJ Sokol Polanka nad Odrou (27.10.2019 12:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala TJ Ostrava, Varensk\u00e1 3098\/40a, Ostrava 2","match_note":"Pozn\u00e1mka: Kalend\u00e1\u0159 sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis florbalu - Z.F.K. AQM Petrovice","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - 3. liga junior\u016f - skupina 7 \u2013 B","match_lng":18.26945,"match_lat":49.83529,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1031944","match_hteam":"FBC TIGERS PORUBA","match_detail":"Z\u00e1pas: FBC TIGERS PORUBA : FbC KOVO KM Fr\u00fddek-M\u00edstek (27.10.2019 13:10)","match_field":"Sportovn\u00ed hala TJ Ostrava, Varensk\u00e1 3098\/40a, Ostrava 2","match_note":"Pozn\u00e1mka: Kalend\u00e1\u0159 sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis florbalu - FBC TIGERS PORUBA","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - 3. liga junior\u016f - skupina 7 \u2013 B","match_lng":18.269599999999997,"match_lat":49.83532,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1035524","match_hteam":"FBC \u010cPP OSTRAVA","match_detail":"Z\u00e1pas: FBC \u010cPP OSTRAVA : FB\u0160 Hummel Hattrick Brno (27.10.2019 16:00)","match_field":"\u010cPP Ar\u00e9na Ostrava","match_note":"Pozn\u00e1mka: Kalend\u00e1\u0159 sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis florbalu - FBC \u010cPP OSTRAVA","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - CE sout\u011b\u017e junior\u016f \u2013 1. liga v\u00fdchod","match_lng":18.29637,"match_lat":49.855880000000006,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1035531","match_hteam":"1. SC TEMPISH V\u00edtkovice","match_detail":"Z\u00e1pas: 1. SC TEMPISH V\u00edtkovice : FBC Liberec (27.10.2019 13:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala SO\u0160 Dopravn\u00ed Ostrava","match_note":"Pozn\u00e1mka: Kalend\u00e1\u0159 sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis florbalu - 1. SC TEMPISH V\u00edtkovice","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - CE sout\u011b\u017e junior\u016f \u2013 KB liga","match_lng":18.26965,"match_lat":49.79797,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1035517","match_hteam":"1. SC TEMPISH V\u00edtkovice","match_detail":"Z\u00e1pas: 1. SC TEMPISH V\u00edtkovice : Technology Florbal MB (26.10.2019 17:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala SO\u0160 Dopravn\u00ed Ostrava","match_note":"Pozn\u00e1mka: Kalend\u00e1\u0159 sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis florbalu - 1. SC TEMPISH V\u00edtkovice","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - CE sout\u011b\u017e junior\u016f \u2013 KB liga","match_lng":18.2698,"match_lat":49.798,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1032266","match_hteam":"FBC \u010cPP OSTRAVA","match_detail":"Z\u00e1pas: FBC \u010cPP OSTRAVA : 1. SC TEMPISH V\u00edtkovice Alig\u00e1tor (27.10.2019 08:00)","match_field":"\u010cPP Ar\u00e9na Ostrava","match_note":"Pozn\u00e1mka: Kalend\u00e1\u0159 sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis florbalu - FBC \u010cPP OSTRAVA","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Moravskoslezsk\u00e1 liga el\u00e9v\u016f \u2013 14. kolo","match_lng":18.29652,"match_lat":49.85591,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1032267","match_hteam":"S.K. P.E.M.A. OPAVA","match_detail":"Z\u00e1pas: S.K. P.E.M.A. OPAVA : FBC TIGERS PORUBA (27.10.2019 08:30)","match_field":"\u010cPP Ar\u00e9na Ostrava","match_note":"Pozn\u00e1mka: Kalend\u00e1\u0159 sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis florbalu - S.K. P.E.M.A. OPAVA","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Moravskoslezsk\u00e1 liga el\u00e9v\u016f \u2013 14. kolo","match_lng":18.29667,"match_lat":49.855940000000004,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1032268","match_hteam":"1.MVIL Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: 1.MVIL Ostrava : FBC \u010cPP OSTRAVA (27.10.2019 09:00)","match_field":"\u010cPP Ar\u00e9na Ostrava","match_note":"Pozn\u00e1mka: Kalend\u00e1\u0159 sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis florbalu - 1.MVIL Ostrava","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Moravskoslezsk\u00e1 liga el\u00e9v\u016f \u2013 14. kolo","match_lng":18.29682,"match_lat":49.855970000000006,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1032269","match_hteam":"1. SC TEMPISH V\u00edtkovice Alig\u00e1tor","match_detail":"Z\u00e1pas: 1. SC TEMPISH V\u00edtkovice Alig\u00e1tor : S.K. P.E.M.A. OPAVA (27.10.2019 09:30)","match_field":"\u010cPP Ar\u00e9na Ostrava","match_note":"Pozn\u00e1mka: Kalend\u00e1\u0159 sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis florbalu - 1. SC TEMPISH V\u00edtkovice Alig\u00e1tor","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Moravskoslezsk\u00e1 liga el\u00e9v\u016f \u2013 14. kolo","match_lng":18.29697,"match_lat":49.856,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1032270","match_hteam":"FBC TIGERS PORUBA","match_detail":"Z\u00e1pas: FBC TIGERS PORUBA : 1.MVIL Ostrava (27.10.2019 10:00)","match_field":"\u010cPP Ar\u00e9na Ostrava","match_note":"Pozn\u00e1mka: Kalend\u00e1\u0159 sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis florbalu - FBC TIGERS PORUBA","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Moravskoslezsk\u00e1 liga el\u00e9v\u016f \u2013 14. kolo","match_lng":18.29712,"match_lat":49.856030000000004,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1032271","match_hteam":"FBC \u010cPP OSTRAVA","match_detail":"Z\u00e1pas: FBC \u010cPP OSTRAVA : S.K. P.E.M.A. OPAVA (27.10.2019 10:30)","match_field":"\u010cPP Ar\u00e9na Ostrava","match_note":"Pozn\u00e1mka: Kalend\u00e1\u0159 sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis florbalu - FBC \u010cPP OSTRAVA","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Moravskoslezsk\u00e1 liga el\u00e9v\u016f \u2013 14. kolo","match_lng":18.29727,"match_lat":49.85606000000001,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1032272","match_hteam":"1. SC TEMPISH V\u00edtkovice Alig\u00e1tor","match_detail":"Z\u00e1pas: 1. SC TEMPISH V\u00edtkovice Alig\u00e1tor : FBC TIGERS PORUBA (27.10.2019 11:00)","match_field":"\u010cPP Ar\u00e9na Ostrava","match_note":"Pozn\u00e1mka: Kalend\u00e1\u0159 sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis florbalu - 1. SC TEMPISH V\u00edtkovice Alig\u00e1tor","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Moravskoslezsk\u00e1 liga el\u00e9v\u016f \u2013 14. kolo","match_lng":18.29742,"match_lat":49.85609,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1032273","match_hteam":"S.K. P.E.M.A. OPAVA","match_detail":"Z\u00e1pas: S.K. P.E.M.A. OPAVA : 1.MVIL Ostrava (27.10.2019 11:30)","match_field":"\u010cPP Ar\u00e9na Ostrava","match_note":"Pozn\u00e1mka: Kalend\u00e1\u0159 sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis florbalu - S.K. P.E.M.A. OPAVA","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Moravskoslezsk\u00e1 liga el\u00e9v\u016f \u2013 14. kolo","match_lng":18.29757,"match_lat":49.856120000000004,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1032274","match_hteam":"FBC TIGERS PORUBA","match_detail":"Z\u00e1pas: FBC TIGERS PORUBA : FBC \u010cPP OSTRAVA (27.10.2019 12:00)","match_field":"\u010cPP Ar\u00e9na Ostrava","match_note":"Pozn\u00e1mka: Kalend\u00e1\u0159 sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis florbalu - FBC TIGERS PORUBA","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Moravskoslezsk\u00e1 liga el\u00e9v\u016f \u2013 14. kolo","match_lng":18.29772,"match_lat":49.85615000000001,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1032275","match_hteam":"1.MVIL Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: 1.MVIL Ostrava : 1. SC TEMPISH V\u00edtkovice Alig\u00e1tor (27.10.2019 12:30)","match_field":"\u010cPP Ar\u00e9na Ostrava","match_note":"Pozn\u00e1mka: Kalend\u00e1\u0159 sportovn\u00edch akc\u00ed, rozpis florbalu - 1.MVIL Ostrava","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Moravskoslezsk\u00e1 liga el\u00e9v\u016f \u2013 14. kolo","match_lng":18.29787,"match_lat":49.85618,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatch1030066","match_hteam":"NH Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: NH Ostrava : BK ARMEX D\u011b\u010d\u00edn (26.10.2019 17:30)","match_field":"Basketbalov\u00e1 hala: Ostrava-Tatran","match_note":"Pozn\u00e1mka: Rozpis z\u00e1pas\u016f basketbalu 2019 - NH Ostrava","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mu\u017ei, Kooperativa NBL\u00a0,\u00a0Z\u00e1kladn\u00ed \u010d\u00e1st\u00a0,\u00a05. kolo","match_lng":18.28019,"match_lat":49.83368,"markfn":"poi_basketbal.png"},{"match_id":"specMatch1030220","match_hteam":"NH Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: NH Ostrava : Snakes Ostrava (27.10.2019 10:00)","match_field":"Basketbalov\u00e1 hala: Ostrava-Tatran","match_note":"Pozn\u00e1mka: Rozpis z\u00e1pas\u016f basketbalu 2019 - NH Ostrava - \u010das z\u00e1pasu nepotvrzen!","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1ci U15, \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga\u00a0,\u00a0Skupina C\u00a0,\u00a08. kolo","match_lng":18.280340000000002,"match_lat":49.83371,"markfn":"poi_basketbal.png"},{"match_id":"specMatch1030263","match_hteam":"Basket Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: Basket Ostrava : SB\u0160 Ostrava B (27.10.2019 10:00)","match_field":"Basketbalov\u00e1 hala: Trojhal\u00ed, Ostrava","match_note":"Pozn\u00e1mka: Rozpis z\u00e1pas\u016f basketbalu 2019 - Basket Ostrava - \u010das z\u00e1pasu nepotvrzen!","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - star\u0161\u00ed \u017e\u00e1kyn\u011b U15, nadregion\u00e1ln\u00ed liga\u00a0,\u00a0skupina F\u00a0,\u00a08. kolo","match_lng":18.28688,"match_lat":49.82827,"markfn":"poi_basketbal.png"},{"match_id":"specMatch1030232","match_hteam":"NH Ostrava B","match_detail":"Z\u00e1pas: NH Ostrava B : BK Opava B (27.10.2019 10:00)","match_field":"Basketbalov\u00e1 hala: Ostrava-Tatran, Ostrava","match_note":"Pozn\u00e1mka: Rozpis z\u00e1pas\u016f basketbalu 2019 - NH Ostrava B - \u010das z\u00e1pasu nepotvrzen!","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1ci U15, nadregion\u00e1ln\u00ed liga\u00a0,\u00a0skupina G\u00a0,\u00a08. kolo","match_lng":18.28049,"match_lat":49.83374,"markfn":"poi_basketbal.png"},{"match_id":"specMatch1026754","match_hteam":"FC Nedohoda","match_detail":"Z\u00e1pas: FC Nedohoda : Hattrick Ostrava (26.10.2019 11:00)","match_field":"SH TJ Ostrava - Ostrava, Varensk\u00e1 3098","match_note":"Pozn\u00e1mka: Rozpis z\u00e1pas\u016f futsalu 2019 - FC Nedohoda","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Futsal - 1A t\u0159\u00edda","match_lng":18.26902,"match_lat":49.83515,"markfn":"poi-futsal.png"},{"match_id":"specMatch1026755","match_hteam":"FC Zbyslavice Team","match_detail":"Z\u00e1pas: FC Zbyslavice Team : Toro Fifejdy B (26.10.2019 11:30)","match_field":"SH TJ Ostrava - Ostrava, Varensk\u00e1 3098","match_note":"Pozn\u00e1mka: Rozpis z\u00e1pas\u016f futsalu 2019 - FC Zbyslavice Team","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Futsal - 1A t\u0159\u00edda","match_lng":18.269170000000003,"match_lat":49.83518,"markfn":"poi-futsal.png"},{"match_id":"specMatch1026756","match_hteam":"Hattrick Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: Hattrick Ostrava : Toro Fifejdy B (26.10.2019 12:00)","match_field":"SH TJ Ostrava - Ostrava, Varensk\u00e1 3098","match_note":"Pozn\u00e1mka: Rozpis z\u00e1pas\u016f futsalu 2019 - Hattrick Ostrava","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Futsal - 1A t\u0159\u00edda","match_lng":18.26932,"match_lat":49.83521,"markfn":"poi-futsal.png"},{"match_id":"specMatch1026757","match_hteam":"FC Nedohoda","match_detail":"Z\u00e1pas: FC Nedohoda : FC Zbyslavice Team (26.10.2019 12:30)","match_field":"SH TJ Ostrava - Ostrava, Varensk\u00e1 3098","match_note":"Pozn\u00e1mka: Rozpis z\u00e1pas\u016f futsalu 2019 - FC Nedohoda","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Futsal - 1A t\u0159\u00edda","match_lng":18.269470000000002,"match_lat":49.83524,"markfn":"poi-futsal.png"},{"match_id":"specMatch1026758","match_hteam":"FC Zbyslavice Team","match_detail":"Z\u00e1pas: FC Zbyslavice Team : Hattrick Ostrava (26.10.2019 13:00)","match_field":"SH TJ Ostrava - Ostrava, Varensk\u00e1 3098","match_note":"Pozn\u00e1mka: Rozpis z\u00e1pas\u016f futsalu 2019 - FC Zbyslavice Team","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Futsal - 1A t\u0159\u00edda","match_lng":18.26962,"match_lat":49.83527,"markfn":"poi-futsal.png"},{"match_id":"specMatch1026759","match_hteam":"Toro Fifejdy B","match_detail":"Z\u00e1pas: Toro Fifejdy B : FC Nedohoda (26.10.2019 13:30)","match_field":"SH TJ Ostrava - Ostrava, Varensk\u00e1 3098","match_note":"Pozn\u00e1mka: Rozpis z\u00e1pas\u016f futsalu 2019 - Toro Fifejdy B","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Futsal - 1A t\u0159\u00edda","match_lng":18.26977,"match_lat":49.8353,"markfn":"poi-futsal.png"},{"match_id":"specMatch1026760","match_hteam":"FC Dravci D.B.","match_detail":"Z\u00e1pas: FC Dravci D.B. : Gallaher Ostrava (27.10.2019 08:00)","match_field":"SH Sareza - Ostrava-P\u0159\u00edvoz, Hru\u0161ovsk\u00e1 15","match_note":"Pozn\u00e1mka: Rozpis z\u00e1pas\u016f futsalu 2019 - FC Dravci D.B.","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Futsal - 1A t\u0159\u00edda","match_lng":18.2829,"match_lat":49.8517,"markfn":"poi-futsal.png"},{"match_id":"specMatch1026761","match_hteam":"Invictus Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: Invictus Ostrava : FC Inkognito (27.10.2019 08:30)","match_field":"SH Sareza - Ostrava-P\u0159\u00edvoz, Hru\u0161ovsk\u00e1 15","match_note":"Pozn\u00e1mka: Rozpis z\u00e1pas\u016f futsalu 2019 - Invictus Ostrava","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Futsal - 1A t\u0159\u00edda","match_lng":18.283050000000003,"match_lat":49.85173,"markfn":"poi-futsal.png"},{"match_id":"specMatch1026762","match_hteam":"Gallaher Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: Gallaher Ostrava : FC Inkognito (27.10.2019 09:00)","match_field":"SH Sareza - Ostrava-P\u0159\u00edvoz, Hru\u0161ovsk\u00e1 15","match_note":"Pozn\u00e1mka: Rozpis z\u00e1pas\u016f futsalu 2019 - Gallaher Ostrava","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Futsal - 1A t\u0159\u00edda","match_lng":18.2832,"match_lat":49.85176,"markfn":"poi-futsal.png"},{"match_id":"specMatch1026763","match_hteam":"FC Dravci D.B.","match_detail":"Z\u00e1pas: FC Dravci D.B. : Invictus Ostrava (27.10.2019 09:30)","match_field":"SH Sareza - Ostrava-P\u0159\u00edvoz, Hru\u0161ovsk\u00e1 15","match_note":"Pozn\u00e1mka: Rozpis z\u00e1pas\u016f futsalu 2019 - FC Dravci D.B.","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Futsal - 1A t\u0159\u00edda","match_lng":18.283350000000002,"match_lat":49.85179,"markfn":"poi-futsal.png"},{"match_id":"specMatch1026764","match_hteam":"Invictus Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: Invictus Ostrava : Gallaher Ostrava (27.10.2019 10:00)","match_field":"SH Sareza - Ostrava-P\u0159\u00edvoz, Hru\u0161ovsk\u00e1 15","match_note":"Pozn\u00e1mka: Rozpis z\u00e1pas\u016f futsalu 2019 - Invictus Ostrava","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Futsal - 1A t\u0159\u00edda","match_lng":18.2835,"match_lat":49.851820000000004,"markfn":"poi-futsal.png"},{"match_id":"specMatch1026765","match_hteam":"FC Inkognito","match_detail":"Z\u00e1pas: FC Inkognito : FC Dravci D.B. (27.10.2019 10:30)","match_field":"SH Sareza - Ostrava-P\u0159\u00edvoz, Hru\u0161ovsk\u00e1 15","match_note":"Pozn\u00e1mka: Rozpis z\u00e1pas\u016f futsalu 2019 - FC Inkognito","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Futsal - 1A t\u0159\u00edda","match_lng":18.28365,"match_lat":49.85185,"markfn":"poi-futsal.png"},{"match_id":"specMatch1029054","match_hteam":"Sokol Ostrava Z\u00e1b\u0159eh","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Ostrava Z\u00e1b\u0159eh : HC Zl\u00edn (26.10.2019 15:00)","match_field":"H\u00e1zenk\u00e1\u0159sk\u00e1 hala - Moravsk\u00e1 2 ,Ostrava","match_note":"Pozn\u00e1mka: Seznam sportovn\u00edch akc\u00ed - H\u00e1zen\u00e1 2019 - Sokol Ostrava Z\u00e1b\u0159eh","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: H\u00e1zen\u00e1 - 1. liga - star\u0161\u00ed dorostenky","match_lng":18.26908,"match_lat":49.79782,"markfn":"poi-hazena.png"},{"match_id":"specMatch1029077","match_hteam":"Sokol Poruba A","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Poruba A : HC Plze\u0148 (27.10.2019 14:00)","match_field":"H\u00e1zenk\u00e1\u0159sk\u00e1 hala - Hru\u0161ovsk\u00e1 15, Ostrava","match_note":"Pozn\u00e1mka: Seznam sportovn\u00edch akc\u00ed - H\u00e1zen\u00e1 2019 - Sokol Poruba A","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: H\u00e1zen\u00e1 - 1. liga - star\u0161\u00ed dorostenky","match_lng":18.28293,"match_lat":49.85168,"markfn":"poi-hazena.png"},{"match_id":"specMatch1029083","match_hteam":"Sokol Poruba A","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Poruba A : HC H\u00e1je A (27.10.2019 12:00)","match_field":"H\u00e1zenk\u00e1\u0159sk\u00e1 hala - Hru\u0161ovsk\u00e1 15, Ostrava","match_note":"Pozn\u00e1mka: Seznam sportovn\u00edch akc\u00ed - H\u00e1zen\u00e1 2019 - Sokol Poruba A","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: H\u00e1zen\u00e1 - 1. liga - mlad\u0161\u00ed dorostenky","match_lng":18.28308,"match_lat":49.851710000000004,"markfn":"poi-hazena.png"}]
[{"center_lat":49.834645,"center_lng":18.282044,"distance_lat":49.879864,"distance_lng":18.282044}]

Sportovní kluby



Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní akce a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby.
V databázi máme 8116 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání.

Sport ve městě

21.10.2019 - 28.10.2019

FANDÍME

+ 49 196
zápasů
+ 8 116
týmů
+ 2 379
soutěží


SPOLUPRACUJEME

Česká
unie sportu
ČT sport
Česká televize
O2 TV
Sport

Český
volejbalový svaz
Fotbalová
asociace ČR
Českomoravský
svaz hokejbalu
Český svaz
házené
Česká
golfová federace
Český svaz
ledního hokeje

Český
tenisový svaz
Česká asociace
amerického fotbalu
Czech
softball
Český
atletický svaz
Česká
baseballová asociace
Česká
rugbyová unie

Český
svaz cyklistiky
Autoklub
České republiky
Český
běh
Jockey Club
České republiky
Česká
lakrosová unie
Česká
jezdecká federace

Český svaz
orientačních sportů
Česká
triatlonová asociace
Hasičský
sport
Český svaz
tanečního sportu
Aeroklub
České republiky

PŘEDSTAVUJEME sportmap.cz

Zaměřujeme se na pasivní konzumenty sportu, vás sportovní fanoušky, kteří s kamarády, rodinou nebo sami podpoří domácí tým nákupem lístku, piva a párku v rohlíku. Bonusem pak může být pocit radosti z výkonu či vítězství vašich týmů.

Sportovní asociace, sportovní kluby či pořadatel sportovní akce zde mají nový nástroj pro komunikaci s širokou veřejností (fanoušky). Výhodou je možnost zaměření na sportovní fanoušky z pohledu místní, regionální nebo národní úrovně.

CÍLE sportmap.cz

Klíčovou roli pro nás hrají sportovní fanoušci a rekreační sport, který má pro amatérské sportovce stále hodnotu sám o sobě. Sportmap.cz eviduje sportovní akce od nejnižších soutěží a tím se snaží přispět k:

  • podpoře a rozvoji rekreačního sportu a sportovních klubů
  • zvýšení místního povědomí o sportovních akcích
  • růst fanouškovských základen místních týmů

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -



Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2019